AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem

Nabídkový katalog na aukci dne 22. září 2018

Pol.

ŠVÝCARSKO

Stav

V.cena

D.cena

1001. 1/2 Franc 1970 a 1979, 20 Rappen 1939,63,71,79,82, 10 Rappen 1939,81,82,86,91
a 5 Rappen 1955,68 ...14ks
0-1 100,- --.-
1002. Konvolut 20 rappen - 5 Rapen ...104ks 0-1 140,- 190,-
1003. 10 rappen 1927 a 5 rappen 1921 B - Konvolut...2ks 1-1 30,- --.-
1004. 10 rappen - Konvolut...12ks 0-1 30,- --.-

Pol.

ŠPANĚLSKO

Stav

V.cena

D.cena

1005. 2 Pesetas 1870 (73) DE-M - KM.654, Ag 10g(835/1000) -2/-2 50,- 50,-

Pol.

VELKÁ BRITÁNIE

Stav

V.cena

D.cena

1006. Viktorie 1837-1901, 1/2 Penny 1898, 2/2 40,- 40,-
1007. Georg VI. 1936-52, 2 Shillings 1948 KM-865, 2 Shillings 1949 KM-878
a 2 Shillings 1951 KM-878 ...3ks
1-1 80,- --.-

Pol.

JIŽNÍ AFRIKA

Stav

V.cena

D.cena

1008. Jiří V. 1910-1936
Penny -1935, KM.14.3,
-1/-1 40,- 40,-
1009. 2 Cents 1977 a 87 , 1 Cent 1967,83 a 91 - Konvolut...5ks 0-2 30,- --.-

Pol.

Vých. AFRIKA

Stav

V.cena

D.cena

1010. Georg V. 1910-1936
10 Cents 1935, KM.19
1/1 40,- --.-

Pol.

KANADA

Stav

V.cena

D.cena

1011. Georg VI. 1937-1952 - 1 cent 1944, KM32 1/1 20,- 20,-
1012. Elizabeth II. 1953-...
1 Dollar (1ks), 25 Cents (7ks) a 5 Cents (10ks) - Konvolut z let 1963-2006
0-1 60,- 60,-

Pol.

KUBA

Stav

V.cena

D.cena

1013. 1 Peso 1984 a 86, 1 Peso 1998, 10 centavos 2013 a 5 centavos 2013 a 16 - Konvolut 6ks 0-1 30,- --.-

Pol.

U S A

Stav

V.cena

D.cena

1014. V cents 1905, KM.112 2/-2 40,- --.-

Pol.

ČÍNA

Stav

V.cena

D.cena

1015. Konvolut násobků Yuanů, moderní ražby...6ks 0-1 30,- --.-

Pol.

AUSTRÁLIE

Stav

V.cena

D.cena

1016. Elizabeth II. 1952-...
1 Dollar (4ks), 10 Cents (7ks) a 5 Cents (6ks) - Konvolut z let 1976-2008
0-1 100,- --.-

Pol.

SVĚT - Konvolut

Stav

V.cena

D.cena

1017. Konvolut mincí světa 20.stol. - ...32ks 0-1 50,- 55,-
1018. Konvolut mincí světa 20.stol. - ...120ks 0-2 120,- 140,-

Pol.

Německo

Stav

V.cena

D.cena

1019. US.prezidenti - Washington I., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1020. US.prezidenti - John Adams II., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1021. US.prezidenti - Thom. Jefferson III., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1022. US.prezidenti - J. Monroe V., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1023. US.prezidenti - Quincy Adams VI., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1024. US.prezidenti - Andrew Jakson VII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1025. US.prezidenti - Andrew Jakson VII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1026. US.prezidenti - Van Buren VIII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1027. US.prezidenti - John Tyler X., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1028. US.prezidenti - Fillmore XIII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1029. US.prezidenti - Lincoln XVI., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1030. US.prezidenti - Hayes XIX., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1031. US.prezidenti - Garfield XX., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1032. US.prezidenti - Ben. Harisson XXIII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1033. US.prezidenti - Will. Taft XXVII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1034. US.prezidenti - Herbert Hoover XXXI., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1035. US.prezidenti - Truman XXXIII.., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1036. US.prezidenti - Eisenhower XXXIV., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1037. US.prezidenti - Roosvelt XXVI., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1038. US.prezidenti - Gerald Ford XXXVIII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1039. US.prezidenti - Carter XXXIX., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1040. US.prezidenti - George Bush XLI., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-
1041. US.prezidenti - Clinton XLII., puncovaná medaile fy.Gode, Ag (925/1000)...15g, 30mm
dr rysky v ploše
0/0 170,- --.-

Pol.

Fodor Imrich Csaba 1941-...

Stav

V.cena

D.cena

1042. 25.výročí SNP/muzeum mincí a medailí Kremnica - 1979, postř.bronz, etue 0/0 50,- 50,-

Pol.

Hájek R.

Stav

V.cena

D.cena

1043. Jednostr medaile - A.Jirásek 1851-1930, hlava vlevo, zlac bronz, 52x62mm, část setřelé 1 100,- --.-

Pol.

Hartig Arnold 1878-1972

Stav

V.cena

D.cena

1044. Skladatel Franz Schmidt a 100 let vídeňských pěvců 1958
Sign., pat bronz - značeno na hraně, 65mm, pův etue
0/0 80,- --.-

Pol.

Lidický Karel 1900-1976

Stav

V.cena

D.cena

1045. PhDr Ladislav Vycpálek - starosta Umělecké Besedy
Sign, jednostranná medaile, Bronz 65mm, pův etue
0 60,- --.-

Pol.

Otáhal Karel 1901-1972

Stav

V.cena

D.cena

1046. Neptun a nymfa - jednostr. medaile, patinovaný bronz 60mm 1 120,- --.-
1047. Sportovní medaile - Volejbalista - 5 hráčů při hře, Sign., bronz, 60x50 mm,
zadní str. potřís. pravděpodobně lepidlem
0 80,- --.-

Pol.

Pichl Ivan Bojislav 1850-1923

Stav

V.cena

D.cena

1048. Jednostranná medaile se sportovní tematikou - postava tenisty při hře
signovano, bronz, 38x48 mm,
-0 120,- --.-

Pol.

J.V.Straka

Stav

V.cena

D.cena

1049. Medaile 1984, patinovaný Bronz - Ivan Olbracht, dívka v lese - opis, sign., pr. 34 mm 0/0 60,- --.-

Pol.

Osobnostní medaile

Stav

V.cena

D.cena

1050. Medaile - Luis Philippe I. - Francie 1842, Cu, sign. BARRE, prumer 27 mm, 1/2 40,- 60,-

Předchozí strana

Na začátek stránky

Následující strana

Copyright 2018 AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem