Česká numismatická společnost - pobočka Tábor

Nabídkový katalog na aukci dne 29. září 2018

StranaPoložkyObdobí
11Keltové - Bojové ( dnešní území Čech ) 2. - 1. stol. př. n. l.
2Byzanc - Isaac II. Angelus 1185 - 1195
3Indie - království Mysore - Kanthirava Narasa Raja Wodeyar I. 1638 - 1659
4Indie - Travancore - období 1600 - 1800
5František Josef I. 1848 - 1916
7Česká republika 1993 -
8Keltové - Bojové - Roseldorf II.
9Keltové - Gallie - Sequanes okolo roku 52 př. n. l.
10Keltové - Gallie - Sequanes 2. - 1. stol. př. n. l.
11Keltové - Gallie - Seine 2. - 1. stol. př. n. l.
12Keltové - Gallie - Ligons ( region de Langres ) 2. - 1. stol. př. n. l.
13Keltové - Eraviskové
14Keltové - východní
17Keltové - barbaři - počátek 1. stol. n. l.
20Řecko - Sicilie - Panormos - římský protektorát po roce 241 př. n. l.
22Řecko - Makedonská města - archaické období - Eion 500 - 437 př. n. l.
23Řecko - Makedonská města - Ampipholis před rokem 357 př. n. l.
24Řecko - Makedonská města - Ampipholis 168 - 149 př. n. l.
26Řecko - Makedonská města - autonomní ražby z počátku 1. stol. n. l.
27Řecko - Makedonská města - Herakleia Sintike 1. stol. př. n. l.
28Řecko - Makedonská města - Orthagoreia cca 350 před n. l.
29Řecko - Makedonská města - Pella 187 - 31 př. n. l.
30Řecko - Makedonská města - Thessalonika - Aesillas 90 - 75 př. n. l.
31Řecko - Makedonská města - Thessalonika ražby za císařství 1. st. n. l.
32Řecko - Makedonie - autonomní ražby 2. - 3. stol. n. l.
34Řecko - Thrakie - Ainos 435 - 405 př. n. l.
35Řecko - Thrakie - Ainos 400 - 342 př. n. l.
36Řecko - Thrakie - Kardia cca 350 př. n. l.
38Řecko - Thrakie - Cherronesos 400 - 350 př.n.l.
39Řecko - Thrakie - Lysimacheia 309 - 281 př.n.l.
46Řecko - Thrakie - Maroneia 400 - 350 př.n.l.
49Řecko - Thrakie - Apolonia Pontica 6. stol. př. n. l.
50Řecko - Thrakie - Apolonia Pontica 470 - 450 př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
251Řecko - Thrakie - Apolonia Pontica 470 - 450 př. n. l.
52Řecko - Thrakie - Mesembria 450 - 350 př. n.l.
56Řecko - Thrakie - Mesembria 400 - 350 př. n.l.
59Řecko - Thrakie - Mesembria pol. 3. stol. př. n. l.
60Řecko - Thrakie - Mesembria 3. - 2. stol. př. n. l.
61Řecko - Thrakie - Odessos ( Varna ) po roce 200 př. n. l.
65Řecko - Thrakie - Sestos cca 300 př. n. l.
66Řecko - Thrakie - Trierus 450 - 400 př. n. l.
67Řecko - Odryské království Adaios 260 / 50 - 240 př. n. l.
71Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Kersibaulos 3. stol. př. n. l.
72Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Kavaros 219 - 200 př. n. l.
73Řecko - Thrácké ostrovy - Samothrake po roce 280 př. n. l.
74Řecko - Thrácké ostrovy - Thasos před rokem 350 př. n. l.
75Řecko - Thrakie
76Řecko - Thessalie - Larissa 480 - 460 př. n. l.
77Řecko - Thessalie - Larissa 352 - 336 př. n. l.
78Řecko - Thessalie - Larissa 360 - 325 př.n.l. ( pod Makedonskou nadvládou )
81Řecko - Thessalie - Phalanna 400 - 344 př. n. l.
82Řecko - Thessalská liga - minc.Larissa 196 - 146 př.n.l.
84Řecko - Aitolia 279 - 168 př. n. l.
85Řecko - Attica - Atheny 300 - 262 př. n. l.
86Řecko - Attica - Atheny 166 - 57 př. n. l.
88Řecko - Corinthia - Korint 400 - 350 př. n. l.
89Řecko - Phokis 480 - 460 př. n. l.
90Řecko - Ionia - Miletos 6. stol. př. n. l.
92Řecko - Pontos - Amisos 3. - 2. st. př. n. l.
93Řecko - Paphlagonia - Sinope 2. - 1. stol. př. n. l.
94Řecko - Mysia - Kyzikos 480 - 450 př. n. l.
95Řecko - Mysia - Gambrion 4. - 3. stol. př. n. l.
96Řecko - Mysia - Lampsakos 3. stol. př. n. l.
97Řecko - Mysia - Pergamon 400 - 350 př. n. l.
98Řecko - Mysia - Pergamon cca 300 př. n. l.
99Řecko - Mysia - Pergamon 2. - 1. stol. př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
3101Řecko - Troas - Abydos polovina 4. stol. př. n. l.
102Řecko - Troas - Biritis cca 300 př. n. l.
103Řecko - Troas - Gargara cca 350 př. n. l.
104Řecko - Troas - Neandrea 350 - 310 př. n. l.
105Řecko - Troas - Skepsis 350 - 310 př. n. l.
107Řecko - Troas - Tenedos cca 400 př. n. l.
108Řecko - Aiolis - Kyme 3. stol. př. n. l.
111Řecko - Aiolis - Elaia 5. stol. př. n. l.
112Řecko - Aiolis - Elaia 4. - 3. stol. př. n. l.
114Řecko - Ionia - Magnesia 4. st. př. n. l.
115Řecko - Ionia - Teos 521 - 478 př. n. l.
117Řecko - Sýrie - Antiocheia 1. stol. př. n. l.
118Řecko - Phoenicia - Arados 2. stol. př. n. l.
119Řecko - Makedonie - Amyntas III. 389 - 383 a 381 - 369 př. n. l.
121Řecko - Makedonie - Perdikkas III. 365 - 359 př. n. l.
122Řecko - Makedonie - Philip II. 359 - 336 př.n.l.
127Řecko - Makedonie - Alexander III. 336 - 323 př.n.l.
135Řecko - Makedonie - Kassander 319 - 297 př.n.l.
136Řecko - Makedonie - Demetrios Poliorketes 306 - 283 př. n. l.
137Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
140Řecko - Makedonie - Demetrios II. 239 - 229 př. n. l.
141Řecko - Makedonie - Philip V. 221 - 179 př. n. l.
146Řecko - Makedonie - období Philipa V. a Persea 185 - 168 př. n. l.
147Řecko - Thrácké království - Lysimachos 323 - 281 př.n.l.
150Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
4151Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
153Řecko - Seleukovci - Antichos VII. Evergetes 138 - 129 př. n. l.
154Řecko - království Pergamon 282 - 133 př. n. l.
156Řím republika 211 - 206 př. n. l.
157Řím republika 179 - 169 př. n. l.
158Řím republika 157 - 155 př. n. l.
159C. Terentius Lucanus 147 př. n.l.
160Fam. Vibia - C. Vibius C. Pansa
161Fam. Papia - L. Papius
162Fam. Hostilia - L. Hostilius Saserna
163Fam. Cordia - Cordius Rufus
164Marcus Antonius + 30 př. n. l.
165Augustus - posmrtná ražba za Tiberia - Řím 34 - 34
166Agrippa + 12 př. n. l. - ražba za Caliguly
167Nero - 54 - 68
168Vespasianus 69 - 79
171Titus 79 - 81
173Domitianus jako caesar 69 - 79
174Domitianus jako caesar pod Titem 79 - 81
175Domitianus jako augustus 81 - 96
177Nerva 96 - 98
179Trajanus 98 - 117
187Hadrianus 117 - 138
200Hadrianus a Diva Sabina + 136
StranaPoložkyObdobí
5201Antoninus Pius 138 - 161
219Faustina starší,+ 141 - ražba za Antonia Pia
230Faustina mladší + 175 pod Antoniem Piem
233Marcus Aurelius jako caesar pod Antoniem Piem 139 - 161
236Marcus Aurelius 161 - 180
StranaPoložkyObdobí
6251Marcus Aurelius 161 - 180
255Faustina mladší + 175 - posmrtná ražba za Marca Aurelia
257Fautina mladší + 175 - ražba za Marca Aurelia
263Lucius Verus 161 - 169
270Lucilla + 183 - dcera Marca Aurelia
274Commodus 177 - 192
290Crispina + 183 - manželka Commodea
291Septimus Severus 193 - 211
297Julia Domna + 217
StranaPoložkyObdobí
7301Julia Domna + 217
302Caracalla 198 - 217
303Caracalla jako caesar pod Septimem Severem 195 - 198
304Geta jako caesar 198 - 209
305Elabagalus 218 - 222
307Severus Alexander 222 - 235
311Julia Maesa + 223 - babička Elagabala
313Gordianus III. 238 - 244
319Philipus I. 244 - 249
320Philipus II. jako caesar 244 - 247
321Trajanus Decius 249 - 251
322Trebonius Gallus 251 - 253
323Gallienus 253 - 268
325Salonina + 268 - manželka Galliena
326Tetricus 271 - 274
327Aurelianus 270 - 275
330Severina + (?) manželka Aureliana
332Tacitus 12 / 275 - 6 / 276
333Probus 276 - 282
337Maximianus 286 - 305, 306 - 308, 310
339Maximinus II. jako augustus 310 - 313
340Licinius I. 308 - 324
343Licinius II. 317 - 324
344Constantinus I. 307 - 337
347Crispus 316 - 326
349Řím - posmrtné ražby 330 - 337 VRBS ROMA
350Delmatius 335 - 337
StranaPoložkyObdobí
8351Constantinus II. jako caesar 324 - 337
354Constantinus II. jako augustus 337 - 361
355Decentius 351 - 353
356Constantius Gallus 351 - 354
357Julianus II. ' Apostatus ' 360 - 363
359Jovianus 363 - 364
362Procopius 365 - 366
363Valentinianus II. 375 - 392
365Theodosius I. 379 - 395
369Aelia Flacilla - manželka Theodosia I. + 386
370Arcadius 383 - 408
371Marcianus 450 - 457
373Řím - císařství
375Augustus 27 - 14 n. l.
376Nero 54 - 68
379Nero a Divus Claudius 54 - 68
380Vespasianus 69 - 79
381Titus 79 - 81
382Domitianus a Domitia
383Trajanus 98 - 117
386Antonius Pius 138 - 161
389Faustina mladší
390Commodus 177 - 192
394Septimus Severus 193 - 211
StranaPoložkyObdobí
9401Julia Domna
402Caracalla 198 - 217
408Geta 209 - 212
409Macrinus a Diadumenianus 218 n.l.
410Diadumenianus 218
411Elagabalus 218 - 222
416Alexander Severus 222 - 235
421Julia Mamea matka Alexandra Severa
422Maximinus I. Thrax 235 - 238
424Gordianus III. 238 - 244
431Philipus I. 244 - 249
432Otacilia Severa - manželka Philipa I.
433Philipus II. 247 - 249
434Trebonianus Gallus 251 - 253
435Valerianus I. 253 - 260
437Gallienus 253 - 268
438Justin I. 518 - 527
441Justinian I. 527 - 565
443Justinus II. 565 - 578
445Maurice Tiberius 582 - 602
447Phocas 602 - 610
449Heraclius 610 - 641
StranaPoložkyObdobí
10451Heraclius 610 - 641
454Constans II. 641 - 668
457Leo IV. 775 - 780
458Leo V. 813 - 820
460Theophilus 829 - 842
461Basil I. 867 - 886
462Leo VI. 886 - 912
464Constantinus VII. a Romanus I. 913 - 959
465Basileus II. a Constantinus VII. 976 - 1028
466Constantinus X. 1059 - 1067
468Romanus IV. 1068 - 1071
469Michael VII. 1071 - 1078
470Nicephoros III. 1078 - 1081
471John II. Comnenus 1118 - 1143
472Manuel I. 1143 - 1180
475Isaac II. 1185 - 1195
476Theodorus Mancaphas usuprátor v Philadelphii 1188 - 1190 a 1204 - 1205
477Byzanc - císařství Nicaea - Theodorus Ducas - Lascaris 1254 - 1258
478Byzanc - císařství Nicaea - anonymní ražby 1204 - 1261
479Byzanc
481Persie - Parthové - Praataces 2 př. n. l. - 4 n. l.
482Persie - Parthové - Vardanes I. 40 - 45
483Persie - Parthové - Odroes II. cca 190 n. l.
484Persis - Namopat , syn Artexerxe II. 1. stol. př. n. l.
485Elymais království - Kamnaskires VI. konec 1. a poč. 2. stol. n. l.
486Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Umar ibn Al´Ala 120 - 129 pye 737 - 746 AD
487Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Sulejman 133 - 137 784 - 488 AD
489Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Hani 137 - 138 pye 788 - 789 AD
491Západní turci - Sahitigin konec 7. a počátek 8. století
492Chach - ranné období - neznámý vládce 3. - 5. stol. n. l.
493Indie - Taxila - údolí Indu
494Indie - Samanta Deva 870 - 1008
495Indie - Hindu 17. - 18. století
496Indie - Mogulové - Akbar Veliký 963 - 1014 H 1556 - 1605
497Umajovci ve Španělsku - Abdur Rahman III. 300 - 350 H 912 - 961
498Rasulidé v Jemenu - Al Muzaffar Jusúf 647 - 694 H 1249 - 1295
499Mehrabanidé - Nasir al din Muhamad 1261 - 1318 H
500Persie - lokální ražby - 18. století
StranaPoložkyObdobí
11501Timúrovci - Hosayn Baigana 873 - 911 h 1469 - 1506
502LITERATURA
505PEČETIDLO
506Evropské denárové ražby
507Vladislav ( syn Soběslava ) 1137 - 1140 nebo Vladislav II.
508Vladislav II. 1140 - 1174
509Bedřich 1173, 1179 - 1189
510Město Cheb, ražba z let 1180 - 1220
511Václav I. 1230 - 1253 společné ražby s Ottou markrabětem Míšeňským
512Přemysl Otakar II. 1253 - 1278
513Václav II. 1278 - 1305
518Jan Lucemburský 1310 - 1346
525Karel IV. 1346 - 1378
528Václav IV. 1378 - 1419
535Václav IV. - husité - okolo roku 1420
537Husité po roce 1420
538Ražby měnové reformy okolo roku 1450
539Zhořelec - město - 2. polovina 15. století
540Jiří Poděbradský 1460 - 1471
542Matyáš Korvín, český protikrál
543Vladislav II. Jagelonský 1471 - 1516
545Ludvík I. Jagelonský 1516 - 1526
547Ferdinand I. 1526 - 1564
StranaPoložkyObdobí
12551Ferdinand I. 1526 - 1564
553Maxmilian II. 1564 - 1576
566Rudolf II. 1576 - 1611
583Matyáš II. 1612 - 1619
587Ferdinand II. 1619 - 1637
594Ferdinand III. 1637 - 1657
595Leopold I. 1657 - 1705
StranaPoložkyObdobí
13601Leopold I. 1657 - 1705
617Josef I. 1705 - 1711
633Karel VI. 1711 - 1740
636Marie Terezie 1740 - 1780
638František Lotrinský 1745 - 1765 / 1765 - 1780
639František II. 1792 - 1835
642Ferdinand V. 1835 - 1848
648Ota I. Sličný - údělný kníže na Olomoucku 1061 - 1087
649Václav II. 1283 - 1305
StranaPoložkyObdobí
14651Václav II. 1283 - 1305
653Markrabě Albrecht 1424 - 1435
654Brno - městská ražba 1439 - 1452
655Jihlava - městská ražba - po roce 1452
658Ferdinand II. 1619 - 1637
663Svídnice - město
664Vratislav - město - Vladislav II. Jagelonský 1471 - 1516
667Ferdinand II. 1619 - 1637
671Leopold I. 1657 - 1705
692Josef I. 1705 - 1711
698Karel VI. 1711 - 1740
700Slezsko pod Pruskem - Frederik II., král pruský 1740 - 1786
StranaPoložkyObdobí
15701Lehnice - Břeh - Christian 1639 - 1672
706Lehnice - Břeh - Ludvík 1653 - 1663
708Lehnice - Břeh - Luiza z Anhaltu 1673 - 1674
709Münsterberg - Půta z Častolovic 1429 - 1453
710Opava - Karel Eusebius von Liechtenstein 1627 - 1684
711Würtemberg - Olešnice - Sylvius Friedrich 1668 - 1697
714Würtemberg - Olešnice - Christian Ulrich 1679 - 1704
719Vratislav - biskupství - Johann von Turzo 1506 - 1520
720VLÁDNÍ RAŽBY MEDAILOVÉHO CHARAKTERU
732RODOVÉ RAŽBY
734Praha - arcibiskupství - Ondřej Alois Skarbek 1833 - 1838
735Olomouc - arcibiskupství - Leopold Vilém 1637 - 1662
736Olomouc - arcibiskupství - Karel II. Liechtenstein 1664 - 1695
737Olomouc - arcibiskupství - Karel III. Lotrinský 1695 - 1711
738Olomouc - arcibiskupství - Wolfgang von Schrattenbach 1711 - 1738
739Salzburg - arcibiskupství - Friedrich IV. 1441 - 1452 nebo Zikmund I. 1452 - 1461
741Salzburg - arcibiskupství - Matyáš Lang 1519 - 1540
749Salzburg - arcibiskupství - Wolf Dietrich von Raitenau 1587 - 1612
750Salzburg - arcibiskupství - Markus Sittikus 1612 - 1619
StranaPoložkyObdobí
16751Salzburg - arcibiskupství - Paris Lodron 1619 - 1653
752Salzburg - arcibiskupství - Max Gandolf 1668 1 1687
753Salzburg - arcibiskupství - Jan Arnošt z Thunu 1687 - 1709
757Vídeň - arcibiskupství - Leopold Max Frmian 1822 - 1831
759Mainz - arcibiskupství - Friedrich Karl 1774 - 1802
760Krušnohorské medaile
761Renezanční medaile
762Československá republika 1918 - 1939
765Slovenská republika 1939 - 1945
766Československá republika 1945 - 1953
768Československá republika 1953 - 1992
790Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
17801Česká republika 1993 -
803Koloman 1095 - 1116
804Stephan II. 1116 - 1131
805Béla IV. 1235 - 1270
810Ludwig I. z Anjou
812Zikmund 1387 - 1437
815Albrecht 1437 - 1439
816Matyáš II. 1608 - 1619
822Ferdinand III. 1637 - 1656
823Leopold I. 1656 - 1705
843Josef I. 1705 - 1711
845Karel VI. 1711 - 1740
847Marie Terezie 1740 - 1780
850Josef II. 1765 - 1790
StranaPoložkyObdobí
18851Josef II. 1765 - 1790
854Leopold II. 1790 - 1792
855František II. 1792 - 1835
865Ferdinand V. 1835 - 1848
873RAKOUSKÉ ZEMĚ
874Bernhard 1202 - 1256 Sv. Vít
875Přemysl Otakar 1261 - 1281
879Rudolf Habsburský 1270 - 1281
880Albrecht I. 1282 - 1308
882Albrecht III. 1365 - 1395 nebo Albrecht IV. 1395 - 1404
883Albrecht IV. 1395 - 1404, Albrecht V. a Vilém + 1406
885Arnošt Železný ( ? ) 1406 - 1424
886Albrecht V. pod poručnictvím Leopolda ( v letech 1406 - 1411 )
887Albrecht V. 1411 - 1439
890Fridrich V. 1424 - 1493
894Fridrich V. 1457 - 1460, ražba po roce 1460
895Rakouské země
896Zikmund 1521 - 1564
897Ferdinand I. 1521 - 1564
StranaPoložkyObdobí
19901Ferdinand I. 1521 - 1564
904Arcivévoda Ferdinand 1564 - 1598
905Matyáš II. 1612 - 1619
906Ferdinand II. 1619 - 1637
911Arcivévoda Leopold 1619 - 1632
915Arcivévoda Ferdinand Karel 1632 - 1662
916Arcivévoda Sigismund 1662 - 1665
917Leopold I. 1657 - 1705
930Josef I. 1705 - 1711
932Karel VI. 1711 - 1740
942Marie Terezie 1740 - 1780
StranaPoložkyObdobí
20951Marie Terezie 1740 - 1780
960František Lotrinský 1745 - 1765, 1765 - 1780
962Josef II. 1765 - 1790
969František II. 1792 - 1835
992Ferdinand V. 1835 - 1848
997František Josef I. 1848 - 1916
StranaPoložkyObdobí
211001František Josef I. 1848 - 1916
1032Augsburg - biskupství - Petr ze Schaumburgu 1424 - 1469
1033Augsburg - biskupství - Josef von Darmstadt 1740 - 1768
1034Augsburg - město
1037Bavory - Mnichov - Rudolf I. a Ludvík IV. 1294 - 1317
1038Bavory - Štěpán II. 1347 - 1375
1039Bavorsko - Maxmilian I. 1598 - 1651
1040Brandenburg - Georg Wilhelm 1619 - 1640
1041Brandenburg - Bayereuth - Georg Wilhelm 1712 - 1726
1042Brandenburg - Bayereuth - Friedrich 1735 - 1763
1045Brandenburg - Prusko - Georg Wilhelm 1619 - 1640
1046Brandenburg - Wolfenbüttel - Friedrich Ulrich 1613 - 1634
1047Brémy - svobodné město
1048Falc - Jan Hornofalcký + 1448
1049Gdaňsk - Štěpán 1575 - 1586
1050Hall
StranaPoložkyObdobí
221051Hanau - Münzenberg - Philip Ludwig I. 1561 - 1580
1052Hessen - Darmstadt - Ernst Ludwig 1678 - 1739
1053Klagenfurt
1054Kolín - město
1055Kostnice
1056Mainz - arcibiskupství - Anselm Franz 1679 - 1695
1057Montfort - Ernst Joseph 1734 - 1758
1058Nassau - Idstein - Georg August 1688 - 1721
1059Norimberk
1060Pasov - biskupství - Ernst v. Baiern 1517 - 1540
1061Pfalz - Neuborg - Karl Philipp 1716 - 1742
1062Pfalz Simmern - Richard 1569 - 1598
1063Pfalz - Karl Philip 1716 - 1742
1064Prusko - vévodství - Friedrich III. 1688 - 1713
1066Prusko - Wilhelm I. 1861 - 1888
1067Prusko - Wilhelm II. 1888 - 1918
1069Rostock - město
1070Řezno
1071Sasko - Míšeň - Vilém Jednooký 1349 - 1407
1072Sasko - Míšeň
1074Saxe - Coburg - Gotha - Ernst I. 1826 - 1844
1075Sasko - Fridrich August 1694 - 1733
1076Schleswig - Holstein - provizorní vláda 1848 - 1851
1077Ulm
1078Waldeck - Franz, Wilhelm, Ernst, Christian a Vellrath 1588 - 1597
1079Würtemberg - Wilhelm I. 1816 - 1864
1080Würtemberg - Wilhelm II. 1891 - 1918
1081Německo - blíže neurčený brakteát 12. - 13. stol.
1082Bělorusko
1083Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
1086Bulharsko - Ivan Alexandr a carevna Theodora 1331 - 1371
1087Bulharsko - Ivan Šišman 1371 - 1396
1088Bulharsko
1089Bulharsko - Ferdinand I. jako princ 1887 - 1908
1090Červená Rus ( Halič ) - Wladislav Opolský, mezivládí 1370 - 1372
1091Červená Rus ( Halič ) - Vladislav Jagelonský 1387 - 1399
1093Finsko pod Ruskem - Alexandr III. 1881 - 1894
1095Francie - Languedoc Carcassone cca 980 -
1096Francie - Dombes - vévodství - Marie de Montpensier 1608 - 1626
1097Francie - Ludvík XIV. 1643 - 1715
1099Francie - provincie Lorain - Leopold I. 1697 - 1729
1100Francie - Ludvík Philip 1830 - 1848
StranaPoložkyObdobí
231101Francie - Ludvík Philip 1830 - 1848
1102Francie - Burgundsko ( jako španělská država ) - Philip IV. 1621 - 1665
1103Francie
1104Irsko - Jiří III. 1760 - 1820
1108Italská státy - Aquileja - Berhold IV. 1188 - 1204
1109Italské státy - Benátky - dóže Antonio Venier 1382 - 1400
1110Italské státy - Benátky - dóže Francesco Erizzo 1631 - 1646
1111Italské státy - Mantova - Vincenc I. 1587 - 1612
1112Italské státy - Neapol a Sicilie - Ferdinando IV. 1759 - 1799
1113Italské státy - Palermo ( 17. stol. ? )
1114Italské státy - Pavia - Ottone III. 983 - 1002
1115Itálie - království - Napoleon I. 1804 - 1814
1116Itálie - Sardinie - Carlo Felice 1821 - 1831
1117Itálie - republika 1946 -
1120Litva - Witowd 1392 - 1430
1121Litva - Alexander 1492 - 1506
1122Litva - Sigismund I. 1506 - 1544
1124Litva - Sigismund August 1548 - 1572
1129Litva - Sigismund III. 1587 - 1632
1132Litva - Johan Casimir 1648 - 1668
1134Livonie - Kristina Švédská 1632 - 1654
1137Livonie - Carl X. Gustav 1654 - 1660 - švédská okupace
1138Lutych - biskupství - Josef Klement 1694 - 1723
1139Lutych - biskupství - Johan Theodor 1744 - 1763
1141Malta
1143Nizozemí - Baar - hrabství
1144Nizozemí - provincie Campen
1145Nizozemí - provincie Deventer
1146Nizozemí - provincie Utrecht
1147Nizozemí - provincie West Friesland
1148Nizozemí - provincie Zeeland
1149Nizozemí - Wilhelmina 1890 - 1948
StranaPoložkyObdobí
241151Polsko - Wladislav II. Jagelonský 1386 - 1434
1152Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1153Polsko - město Lobženica ( Lobsenz ) - Zikmund III. 1587 - 1632
1155Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
1156Polsko - republika
1157Portugalsko
1159Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
1163Rusko - Kijevská Rus - Vladimír Olgierdovič 1380 - 1394
1165Rusko - Vasilij Dmitrijevič 1389 - 1425
1166Rusko - Rjazaň - velkovévodství - Fjodor Olegovič 1402 - 1427
1167Rusko - Vasilij Vasiljevič ( Temný ) 1425 - 1462
1170Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1180Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1182Rusko - Ivan Vasilevič jako velkokníže 1533 - 1547
1188Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1191Rusko - Dmitru Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
1193Rusko - polská okupace - Vladislav Zigismundovič 1610 - 1612
1195Rusko - Švédové v Novgorodu 1611 - 1617
1196Rusko - Michail Fodorovič Romanov 1613 - 1645
1198Rusko - Alexej Michailovič 1645 - 1676
1200Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
StranaPoložkyObdobí
251201Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
1203Rusko - Alžběta I. 1741 - 1761
1207Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
1212Rusko - Mikuláš I. 1825 - 1855
1214Rusko - Alexandr III. 1881 - 1894
1216Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
1217SSSR
1218Ruská zámořská teritoria
1221Ruská arktická teritoria
1222San Marino
1224Despot Rašky 1427 - 1456
1225Srbsko - Peter I. 1903 - 1918
1226Španělsko - Carlos I. 1516 - 1556
1227Španělské Nizozemí - Brabant - Albert a Isabela 1598 - 1621
1235Španělské Nizozemí - Brabant - Philip IV. 1621 - 1665
1242Španělské Nizozemí - Brabant - Karel II. 1665 - 1700
1243Śpanělské Nizozemí - Flandry - Philip IV. 1621 - 1665
1244Śpanělské Nizozemí - Flandry - Karel II. 1665 - 1700
1247Španělaké Nizozemí - Tournai - Albert a Elizabet 1598 - 1621
1248Španělaké Nizozemí - Tournai - Philip IV. 1622 - 1665
1249Španělsko - Philip III. 1598 - 1621
1250Španělsko - republika
StranaPoložkyObdobí
261251Španělsko - Barcelona - Joseph Napoleon 1808 - 1814
1252Švédsko - Gustav III. 1791 - 1792
1253Švédsko - Oscar II. 1872 - 1907
1255Švédsko - Gustav V. 1907 - 1950
1257Švédsko - Carl XVI. Gustav 1973 -
1258Švýcarsko - Chur - biskupství - Ulrich VII. 1692 - 1728
1259Švýcarsko - kanton Luzern
1261Turecko - Musa Celebi mezivládí 806 - 816 H 1403 - 1413
1263Turecko - Mehmed II. bin Murad - II. vláda 855 - 886 H 1451 - 1481
1265Turecko - Bayezid II. bin Mehmed 886 - 918 H 1481 - 1512
1266Turecko - Selim I. 918 - 926 H 1512 - 1520
1267Turecko - Suleyman I. bin Selim 926 - 974 H 1520 - 1566
1268Osman II. bin Ahmed 1027 - 1031 H 1618 - 1622
1269Turecko - Murad IV. bin Ahmed 1032 - 1049 H 1623 - 1640
1270Turecko - Selim III. 1203 - 1222 H 1789 - 1807
1272Ukrajina
1276Vatikán - Pius VII. 1800 - 1823
1277Vatikán - Pavel VI. 1963 - 1978
1282Vatikán - Jan Pavel I. 26.8.1978 - 28.9.1979
1283Velká Británie - Edward I. 1272 - 1307
1285Velká Británie - Wiliam III. 1694 - 1702
1286Velká Británie - Jiří III. 1760 - 1820
1293Velká Británie - Wiliam IV. 1830 - 1837
1294Velká Británie - Victorie 1837 - 1901
1298Afrika - Guinejský záliv
1299Asie
1300Bahamy - Alžběta II. 1952 -
StranaPoložkyObdobí
271301Barma
1306Benin
1307Borneo ( Brunei )
1310Britské Panenské ostrovy - Alžběta II. 1952 -
1311Ceylon
1312Čína - dynastie Cou 1122 - 256 př. n. l.
1313Čína - dynastie Čching 1644 - 1912
1314Dominikánská republika
1315Egypt
1317Eritrea - Umberto I. 1889 - 1900
1319Ethiopie - kultura Oromo
1320Ethiopie
1323Fiji - Alžběta II. 1952 -
1324Francouzská Indočína
1325Ghana - Ašantské království
StranaPoložkyObdobí
281351Ghana - Ašantské království
1356Ghana - Ašanté - Akan
1362Ghana - Horní Volta
1363Ghana - Senufo
1367Ghana - Horní Volta - kultura Grunshi
1368Haiti
1369Holandská východní Indie - Zeeland
1370Holandská východní Indie - West Friesland
1371Izrael
1373Jamajka - Edward VII. 1901 - 1910
1374Japonsko - Yoshihoto 1912 - 1926
1375Jižní Afrika
1376Jižní Afrika - Jiří VI. 1936 - 1952
1378Kanada - Victorie 1837 - 1901
1382Kanada - Alžběta II. 1952 -
1383Katanga
1385Kongo - Katanga cross
1386Laos - Království Luang, Prabang, údolí řeky Mekong 1707 - 1889
1388Liberie
1389Malaysie - Palembank 1649 - 1822
1390Maledivy
1391Maroko - Abd al - Aziz 1894 - 1908
1397Maroko - Yusuf 1330 - 1346 H 1912 - 1927
StranaPoložkyObdobí
291401Maroko - Yusuf 1330 - 1346 H 1912 - 1927
1402Maroko - Mohammed V. 1346 - 1381 H 1927 - 1962
1405Maroko - al Hassan II. 1381 - 1420 1962 - 1999
1406Maledivy
1407Mexiko - aztécké království 1200 - 1520
1408Mexiko
1409Mexiko - revoluční ražby - Chihuahua - konstituční armáda
1410Mexiko
1414Německá východní Afrika
1417Nový Zéland - Victorie 1837 - 1901
1418Nikaragua
1419Nigerie
1420Panama
1421Portugalská Indie - Diu
1422Seychely - Jiří VI. 1936 - 1952
1423Svatá Helena
1424Thajsko
1425Tibet
1426Uganda
1427Uruguay
1428USA
1440Zimbabwe
1443Pobočka v Brně
1444Pobočka v České Lípě
1445Pobočka v Hradci Králové
1446Pobočka v Praze
1447Pobočka v Příbrami
1448Pobočka v Táboře
StranaPoložkyObdobí
301451Pobočka v Táboře
1452Medaile s numismatickým námětem
1458Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
1465Medaile osobností
1473Medaile ostatní
1478Medaile Rakousko - Uherska
1481Medaile ostatních států
StranaPoložkyObdobí
311501Medaile ostatních států
1509Rakousko - Uhersko
1515Československá republika, Česká republika
1525Faleristika ostatních států
1539Rakousko - Uhersko
1540Československá republika 1918 - 1939
1541Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
1543Československá republika 1945 - 1953
1545Československá republika 1953 - 1992
1546Nouzovky , poukázky
StranaPoložkyObdobí
321551Bankovky ostatních zemí
1552Akcie
1557Reklamní bankovky
1559Losy
1587Odznaky regionální
1591Odznaky sokolské
1592Odznaky ostatních zemí
1596Pivovarské známky
1600Účelové známky
StranaPoložkyObdobí
331601Účelové známky
1610Štítky na húl
1616ZLATO
1617Keltové - Gallie - Sequanes 2. - 1. stol. př. n. l.
1618Řecko - Makedonská města - Ampipholis před rokem 357 př. n. l.
1623Řecko - Makedonská města - Ampipholis 168 - 149 př. n. l.
1624Řecko - Makedonská města - Herakleia Sintike 1. stol. př. n. l.
1625Řecko - Makedonská města - Philipi 357 - 330 př. n. l.
1626Řecko - Makedonská města - Thessalonika - autonomní ražba za Flaviovců 69 - 92
1627Řecko - Makedonie - autonomní ražby 2. - 3. stol. n. l.
1629Řecko - Thrakie - Ainos 400 - 342 př. n. l.
1631Řecko - Thrakie - Lysimacheia 309 - 281 př.n.l.
1640Řecko - Thrakie - Maroneia 400 - 350 př.n.l.
1644Řecko - Thrakie - Mesembria 450 - 350 př. n.l.
1647Řecko - Thrakie - Mesembria 400 - 350 př. n.l.
StranaPoložkyObdobí
341651Řecko - Thrakie - Mesembria 400 - 350 př. n.l.
1655Řecko - Thrakie - Mesembria 3. - 2. stol. př. n. l.
1656Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Rhometalces I. 11 - 12 př. n. l.
1657Řecko - Thessalská liga - minc.Larissa 196 - 146 př.n.l.
1666Řecko - Boetia - Thebes 379 - 371 př. n. l.
1667Řecko - Mysia - Kyzikos 480 - 450 př. n. l.
1668Řecko - Mysia - Lampsakos 3. stol. př. n. l.
1669Řecko - Troas - Abydos 3. - 2. stol. př. n. l.
1671Řecko - Aiolis - Kyme 3. stol. př. n. l.
1674Řecko - Ionia - Teos 521 - 478 př. n. l.
1678Řecko - Lydie - Sardy 2. - 1. stol. př. n. l.
1679Řecko - Makedonie - Amyntas III. 389 - 383 a 381 - 369 př. n. l.
1680Řecko - Makedonie - Philip II. 359 - 336 př.n.l.
1689Řecko - Makedonie - Alexander III. 336 - 323 př.n.l.
1697Řecko - Makedonie - Kassander 319 - 297 př.n.l.
1700Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
StranaPoložkyObdobí
351701Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
1702Řecko - Thrácké království - Lysimachos 323 - 281 př.n.l.
1705Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
1709Řecko - království Pergamon 282 - 133 př. n. l.
1710Antoninus Pius 138 - 161
1712Marcus Aurelius 161 - 180
1713Commodus 177 - 192
1714Gallienus 253 - 268
1720Claudius II. Gothicus 268 - 270
1722Aurelianus 270 - 275
1723Diocletianus 284 - 305
1724Maximianus 286 - 305, 306 - 308, 310
1727Licinius I. 308 - 324
1737Licinius II. 317 - 324
1738Constantinus I. 307 - 337
StranaPoložkyObdobí
361751Constantinus I. 307 - 337
1776Crispus 316 - 326
1778Řím - pamětní ražby 330 - 346 Constantinopolis
1783Constantinus I. 307 - 337
1784Helena
1785Constantinus II. jako caesar 324 - 337
1793Constantinus II. jako augustus 337 - 361
StranaPoložkyObdobí
371801Constantinus II. jako augustus 337 - 361
1809Constans jako augustus 337 - 350
1812Julianus II. ' Apostatus ' 360 - 363
1813Jovianus 363 - 364
1815Valens 364 - 378
1817Procopius 365 - 366
1818Gratianus 367 - 383
1819Valentinianus II. 375 - 392
1824Theodosius I. 379 - 395
1842Aelia Flacilla - manželka Theodosia I. + 386
1843Arcadius 383 - 408
StranaPoložkyObdobí
381851Arcadius 383 - 408
1855Honorius 393 - 423
1859Zeno 474 - 491
1860Augustus 27 - 14 n. l.
1861Antonius Pius 138 - 161
1863Commodus 177 - 192
1864Septimus Severus 193 - 211
1868Caracalla 198 - 217
1869Thrácký Chersones - Coela 198 - 217
1870Geta 209 - 212
1871Elagabalus 218 - 222
1872Alexander Severus 222 - 235
1873Philipus I. 244 - 249
1874Anastasius I. 491 - 518
1875Justinus II. 565 - 578
1877Phocas 602 - 610
1879Constans II. 641 - 668
1886Constantinus V. 741 - 775
1887Constantin VII. 913 - 959 a Romanus I. 920 - 944
1888Nicephorus II. Phocas 963 - 969
1889Romanus III 1028 - 1034
1892Constantinus X. 1059 - 1067
1893Romanus IV. 1068 - 1071
1894Nicephoros III. 1078 - 1081
1897Alexius I. Commenus 1081 - 1118
1900John II. Comnenus 1118 - 1143
StranaPoložkyObdobí
391901Manuel I. 1143 - 1180
1903Byzanc - bulharská říše, ražby po roce 1195
1904Byzanc
1905Nadas of Navar - Gana Pati Naga cca 340 n.l.
1906Severní Afrika - Centa 12. - 13. století
1909Rasulidé v Jemenu - Al Muzaffar Jusúf 647 - 694 H 1249 - 1295
1912Centrální Asie - anonymní ražby měst 15. - 16. stol.
1913Seldžukovci - Kaj Chusro I. 588 - 597 H 1192 - 1201
1914Seldžukovciz Rúmu - Jak Chusro II. 634 - 644 H 1237 - 1246
1915Germiané
1916Zlatá Horda - Džanibeg 742 - 758 H 1341 - 1357
1917Krymští chánové - Girejovci - Islam Geres III. 1054 - 1064 H 1644 - 1654
1918LITERATURA
1936Jan Lucemburský 1310 - 1346
1937Ludvík I. Jagelonský 1516 - 1526
1938Maxmilian II. 1564 - 1576
1939Leopold I. 1657 - 1705
1941Josef I. 1705 - 1711
1943Marie Terezie 1740 - 1780
1945Ferdinand V. 1835 - 1848
1946Leopold I. 1657 - 1705
1949Olomouc - arcibiskupství - Karel II. Liechtenstein 1664 - 1695
1950Salzburg - arcibiskupství + Jan Jakub Khuen 1560 - 1586
StranaPoložkyObdobí
401951Salzburg - arcibiskupství - Hyeronymus Colloredo 1772 - 1803
1952Československá republika 1918 - 1939
1983Slovenská republika 1939 - 1945
1994Československá republika 1945 - 1953
1997Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
412001Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
422051Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
432101Československá republika 1953 - 1992
2112Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
442151Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
452201Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
462251Česká republika 1993 -
2288Matyáš II. 1608 - 1619
StranaPoložkyObdobí
472301Matyáš II. 1608 - 1619
2312Ferdinand III. 1637 - 1656
2315Karel VI. 1711 - 1740
2316Marie Terezie 1740 - 1780
2318František II. 1792 - 1835
2323Marie Terezie 1740 - 1780
2327František Lotrinský 1745 - 1765 / 1765 - 1780
2328František II. 1792 - 1835
2329František Josef I. 1848 - 1916
StranaPoložkyObdobí
482351František Josef I. 1848 - 1916
2373Bavorsko - Maxmilian I. Josef 1806 - 1825
2374Bavorsko - Maxmilián II. 1848 - 1864
2375Brandenburg - Georg Wilhelm 1619 - 1640
2377Brandenburg - Prusko - Georg Wilhelm 1619 - 1640
2384Brunswick - Woltenbuttel - Heinrich Julius 1589 - 1613
2385Hall
2386Hesse - Darmstadt - Ludwig III. 1848 - 1877
2387Prusko - Albrecht 1525 - 1569
2388Prusko - Friedrich II. 1740 - 1786
2389Prusko - Friedrich Wilhelm IV. 1840 - 1861
2390Prusko - Wilhelm II. 1888 - 1918
2391Řezno
2393Sasko - Meiningen - Bernhard II. 1821 - 1866
2394Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
2395Sasko - Friedrich August I. 1806 - 1827
2396Sasko - Friedrich August II. 1836 - 1854
StranaPoložkyObdobí
492401Sasko - Friedrich August II. 1836 - 1854
2404Sasko - Johann 1854 - 1873
2409Německo - císařství - Wilhelm II. 1871 - 1917
2410Německo - III. říše 1933 - 1945
2411Sársko
2413Spolková republika Německo
2418Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
2421Bulharsko - Ivan Alexander se synem Michalem 1331 - 1355
2423Bulharsko - Ivan Alexandr a carevna Theodora 1331 - 1371
2427Bulharsko - Ivan Šišman 1371 - 1396
2429Bulharsko - Ivan Sracimír 1360 - 1396
2435Černá Hora - Nikola I. 1860 - 1918
2437Dánsko - Christian VIII. 1839 - 1848
2438Dánsko - Frederik IX. 1947 - 1972
2439Elbing - Gustaf II. Adolph 1611 - 1632
2441Finsko pod Ruskem - Mikuláš II. 1894 - 1917
2442Francie - 1. republika 1793 - 1794
2443Francie V. republika 1958 -
2444Francie
2445Gibraltar - Alžběta II. 1952 -
2447Guernsey - Alžběta II. 1952-
2449Irsko
2450Isle of Man - Alžběta II. 1952 -
StranaPoložkyObdobí
502451Isle of Man - Alžběta II. 1952 -
2455Itálie - Umberto I. 1878 - 1900
2456Itálie - Vittorio Emanuel III. 1900 - 1946
2459Itálie - republika 1946 -
2463Jersey - Alžběta II. 1952 -
2464Jugoslávie
2465Litva - Alexander 1492 - 1506
2468Litva - Sigismund I. 1506 - 1544
2480Litva - Sigismund August 1548 - 1572
2484Litva - Sigismund III. 1587 - 1632
2489Litva - Johan Casimir 1648 - 1668
2490Litva
2491Livonie - Kristina Švédská 1632 - 1654
2500Lotyšsko
StranaPoložkyObdobí
512501Maďarsko
2518Malta - Rytířský řád
2520Nizozemí - provincie Gelderland
2521Nizozemí - Wilhelmína I. 1890 - 1948
2522Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
2524Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
2525Portugalsko
2537Rakousko republika
2538Riga - švédská okupace - Gustaf II. Adolph 1611 - 1632
2540Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
StranaPoložkyObdobí
522551Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
2552Rumunsko - Michal I. 1940 - 1947
2553Rusko - Vasilij Vasiljevič ( Temný ) 1425 - 1462
2561Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
2568Rusko - Ivan Vasilevič jako velkokníže 1533 - 1547
2575Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
2585Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
2586Rusko - Dmitru Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
2587Rusko - polská okupace - Vladislav Zigismundovič 1610 - 1612
2589Rusko - Alexej Michailovič 1645 - 1676
2593Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
2599Rusko - Alexandr I. 1801 - 1825
StranaPoložkyObdobí
532601Rusko - Mikuláš I. 1801 - 1825
2604Rusko - Alexandr II. 1855 - 1881
2605Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
2608SSSR
2609San Marino
2611Slovenská republika 1993 -
2614Srbsko - Peter I. 1903 - 1918
2615Švédsko - Gustav II. Adolf 1611 - 1632
2619Švédsko - Kristýna 1632 - 1654 ražba pro obsazené pobaltské země
2622Švédsko - Oscar II. 1872 - 1907
2626Švédsko - Gustav V. 1907 - 1950
2629Švýcarsko
2637Turecko - Mahmud II. 1223 - 1255 H 1808 - 1839
2638Turecko - Abdul Mejid 1255 - 1277 H 1839 - 1861
2639Turecko - Muhammad V. 1327 - 1336 H 1909 - 1918
2640Ukrajina
2642Vatikán - Pius XI. - 1922 - 1939
2643Vatikán - Pavel VI. 1963 - 1978
2647Vatikán - Jan Pavel II. 1978 - 2006
2650Velká Británie - Victorie 1837 - 1901
StranaPoložkyObdobí
542651Velká Británie - Jiří III. 1760 - 1820
2654Velká Británie - Alžběta II. 1952 -
2655Alžír - republika
2656Angola
2657Belgické Kongo
2658Cookovy ostrovy - Alžběta II. 1952 -
2660Čína - Usurpátor Wang Mang 9 - 23
2661Čína - císař Süan - cung 1801 - 1851
2662Čína - republika
2664Čína - lidová republika
2665Egypt
2666Eritrea
2667Falklandy - Alžběta II. 1952 -
2669Hawai - Kalakaua 1874 - 1891
2670Japonsko - Mutsuhito 1867 - 1912
2671Japonsko - Yoshihito 1912 - 1926
2673Jižní Afrika
2674Jordánsko - Abdullah Ibn Al - Hussein 1946 - 1951
2675Kanada - Victorie 1837 - 1901
2676Kanada - Alžběta II. 1952 -
2677Kongo demokratická republika
2679Lesoto
2680Maroko - Abd al - Aziz 1311 - 1326 H 1894 - 1908
2683Maroka - Yusuf 1330 - 1346 H 1912 - 1927
2684Mexiko
2685Nový Zeland - Alžběta II. 1952 -
2686Panama
2687Peru
2688Portugalská Indie - Diu
2689Portugalská Indie - Carlos I. 1889 - 1908
2690Shetlandské ostrovy
2691Somálsko
2693Tunis - Muhammad al - Nasir Bey
2697Tunis - Muhammad al - Amin Bey
2698Tunis - anonym
2699Turks a Caicos - Alžběta II. 1952 -
2700Uruguay
StranaPoložkyObdobí
552701USA
2710Venezuela
2711Východoafrické státy
2712Zambie
2713Československá republika 1918 - 1939
2718Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
2719Československá republika 1945 - 1953
2721Československá republika 1953 - 1992
2726Česká republika 1993 -
2728František Josef I. 1848 - 1916
2729Filipíny
2730Chorvatsko - republika
2731Indonézie
2732Itálie
2733Jugoslávie
2734Malaysie
2735Slovenská republika 1993 -
2738Spolková republika Německo
2740Thajsko
2741Ukrajina
2742USA
2743Velká Británie
2746Ústředí ČNS
2747Pobočka v Brně
2748Pobočka v České Lípě
2749Pobočka v Hradci Králové
StranaPoložkyObdobí
562751Pobočka v Hradci Králové
2753Pobočka v Chebu
2755Pobočka v Ivančicích
2756Pobočka v Opavě
2757Pobočka v Příbrami
2761Pobočka v Táboře
2763Drobná plastika
2764Medaile s numismatickým námětem
2789Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
StranaPoložkyObdobí
572801Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
2817Medaile osobností
2833Medaile sportovní
2840Medaile sokolské
2842Medaile náboženské
2849Medaile - ocenění
StranaPoložkyObdobí
582851Medaile - ocenění
2855Medaile ostatní
2897Medaile ostatních států
StranaPoložkyObdobí
592901Medaile ostatních států
2933Vzácné známky na Ag medailích, všechny 999 / 1000, orig. plexi kapsle, na reverzu stručná informace
StranaPoložkyObdobí
602951Vzácné známky na Ag medailích, všechny 999 / 1000, orig. plexi kapsle, na reverzu stručná informace
2974ČSR, ČSSR, ČR
2989Faleristika ostatních států
3000Rakousko - Uhersko
StranaPoložkyObdobí
613001Rakousko - Uhersko
3003Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
3007Slovenská republika 1939 - 1945
3008Korunové poukázky 1944
3010Československá republika 1953 - 1992
3020Česká republika 1993 -
3022Bankovky ostatních zemí
StranaPoložkyObdobí
623051Bankovky ostatních zemí
3055Odznaky osobností
3057Odznaky vojenské
3060Odznaky sportovní
3063Odznaky sokolské, DTJ, Orel
3072Odznaky ocenění
3073Odznaky ostatní
3083Odznaky ostatních zemí
3091Známky, jetony, nouzovky, svátostky

Copyright 2018 Česká numismatická společnost - pobočka Tábor