Česká numismatická společnost - pobočka Tábor

Nabídkový katalog na aukci dne 28. září 2019

StranaPoložkyObdobí
11Keltové - Bojové ( dnešní území Čech ) 2. - 1. stol. př. n. l.
2František Josef I. 1848 - 1916
4Cejlon - králové z Kandy 1474 - 1815
5Indie - Mysore - sultán Tipu 1782 - 1799 AD
6Indie - Marathas of Tamtore - anonym 1678 - 1800 AD
7Sumatra - Sultanát Atčih - sultán Salah ad - din bin 1520 - 1550 AD
8Sumatra - Sultanát Atčih - sultán Núr al´Alam 1675 - 1678 AD
9Sumatra - Sultanát Atčih - sultán Zaqiat ad - din 1678 - 1688 AD
10Sumatra - Sultanát Atčih - sultán Kalamat šáh 1688 - 1699 AD
11Japonsko - císař Mutsohito 1867 - 1912
12Keltové - Bojové - Roseldorf II.
13Keltové - Galie - Levci 2. - 1. stol. př. n. l.
14Keltové východní - 2. - 1. stol. př. n. l.
15Keltové východní ( oblast Srbska )
16Keltové východní
18Keltové - barbaři - 4. stol. n. l.
19Řecko - Sicilie - Panormos cca 330 př. n. l.
20Řecko - Sicilie - Panormos - Punská okupace 415 - 300 př. n. l.
21Řecko - Sicílie - Syracusy - Hieron II. 275 - 215 př. n. l.
23Řecko - Makedonská města - Amphaxitis 196 - 168 př. n. l.
24Řecko - Makedonská města - Ampipholis před rokem 357 př. n. l.
26Řecko - Makedonská města - Ampipholis 196 - 168 př. n. l.
28Řecko - Makedonská města - Ampipholis 187 - 168 př. n. l.
32Řecko - Makedonská města - Ampipholis 168 - 149 př. n. l.
34Řecko - Makedonská města - Botiea - Pela 187 - 168
35Řecko - Makedonská města - Orthagoreia cca 350 př. n. l.
36Řecko - Makedonská města - Pella 196 - 168 př. n. l.
37Řecko - Makedonská města - Pella 187 - 168 př. n. l.
38Řecko - Makedonská města - Thessalonika Aesillias 90 - 75 př. n. l.
39Řecko - Makedonská města - Thessalonika po roce 88 př. n. l.
40Řecko - Makedonská města - Thessalonika 159 - 148 př. n. l.
41Řecko - Makedonská města - Thessalonika ražby za císařství 1. st. n. l.
42Řecko - Thrakie - Ainos 400 - 342 př. n. l.
43Řecko - Thrakie - Ainos 2. - 1. stol. př. n. l.
44Řecko - Thrakie - Cherronesos 400 - 350 př. n. l.
47Řecko - Thrakie - Kardia cca 350 př. n. l.
48Řecko - Thrakie - Kypsela cca 400 př. n. l.
49Řecko - Thrakie - Lysimacheia 309 - 281 př.n.l.
53Řecko - Thrakie - Madytos cca 350 př. n. l.
54Řecko - Thrakie - Maroneia 3. stol. př. n. l.
55Řecko - Thrakie - Maroneia 2. stol. př. n. l.
56Řecko - Thrakie - Perintos 350 př. n. l.
57Řecko - Thrakie - Perint anonymní ražby za císařství 2. stol. n. l.
58Řecko - Thrakie - Sestos cca 300 př. n. l.
59Řecko - Thrakie - Apolonia Pontica 470 - 450 př. n. l.
61Řecko - Thrakie - Apolonia Pontica 450 - 425 př. n. l.
62Řecko - Thrakie - Kalatis 3. - 2. stol. př. n. l.
63Řecko - Thrakie - Mesembrie pol. 3. stol. př. n. l.
64Řecko -Thrakie - Odessos ( Varna ) po roce 200 př. n. l.
65Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Kotys I. 382 - 359 př. n. l.
66Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Amatokos 380 - 350 př. n. l.
67Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Seuthes III. cca 324 př. n. l.
68Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Skostokos 277 - 260 př. n. l.
69Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Kotys III. 57 - 48 př. n. l.
70Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Rhometalces I. 11 - 12 př. n. l.
71Řecko - Odryské království Adaios 260 / 50 - 240 př. n. l.
72Řecko - Thrácké ostrovy - Thasos po roce 148 př. n. l.
73Řecko - Illyrie - Epidamnos - Dyrrhachium 3. - 2. stol. př. n. l.
74Řecko - Epeiros - Ambrakia 238 - 168 př. n. l.
75Řecko - Thessalie - Larissa 360 - 325 př. n. l.
77Řecko - Thessaly - Pelinna 306 - 197 př. n. l.
78Řecko - Thessaly - Thessalská liga 44 - 40 př. n. l.
79Řecko - Thessalská liga - minc.Larissa 196 - 146 př.n.l.
80Řecko - Boetia - Tanagra 4. stol. př. n. l.
81Řecko - Lokris - Lokris Opuntia - Opus 350 - 338 př. n. l.
82Řecko - Attica - Elevsis 166 - 57 př. n. l.
83Řecko - Mysia - Kyzikos 480 - 450 př. n. l.
84Řecko - Mysia - Kyzikos 4. - 3. stol. př. n. l.
86Řecko - Mysia - Lampsakos 390 - 330 př. n. l.
87Řecko - Mysia - Lampsakos 3. stol. př. n. l.
89Řecko - Mysia - Parion 350 - 300 př. n. l.
91Řecko - Mysia - Parion 2. - 1. stol. př. n. l.
94Řecko - Mysia - Pergamon cca 350 př. n. l.
95Řecko - Mysia - Pergamon 2. - 1. stol. př. n. l.
97Řecko - Mysia - Priapos 3. stol. př. n. l.
98Řecko - Mysia - Prokonnesos 350 př. n. l.
99Řecko - Troas - Abydos 3. - 2. stol. př. n. l.
100Řecko - Troas - Abydos 4. stol. př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
2101Řecko - Troas - Abydos 4. stol. př. n. l.
102Řecko - Troas - Abydos 2. - 1. stol. př. n. l.
103Řecko - Troas - Alexandria Troas cca 300 př. n. l.
106Řecko - Troas - Alexandria Troas 3. stol. n. l.
107Řecko - Troas - Antandros cca 350 př. n. l.
108Řecko - Troas - Dardanos 4. stol. př. n. l.
109Řecko - Troas - Gargara 4. - 3. stol. př. n. l.
110Řecko - Troas - Gentinos 350 - 300 př. n. l.
111Řecko - Troas - Gergis 4. stol. př. n. l.
112Řecko -Troas - Ilion ( město na základech Tróje ) 3. stol. př. n. l.
113Řecko -Troas - Ilion ( město na základech Tróje ) 2. - 1. stol. př. n. l.
117Řecko - Troas - Neandrea 350 - 310 př. n. l.
118Řecko - Troas - Skepsis 350 - 310 př. n. l.
120Řecko - Troas - Sigeion cca 350 př. n. l.
122Řecko - Aiolis - Kyme 5. stol. př. n. l.
123Řecko - Aiolis - Kyme 4. stol. př. n. l.
125Řecko - Aiolis - Elaia 4. - 3. stol. př. n. l.
126Řecko - Aiolis - Elaia 2. - 1. stol. př. n. l.
127Řecko - Aiolis - Myrina cca 300 př. n. l.
129Řecko - Aiolis - Neonteichos 2. stol. př. n. l.
130Řecko - Ionia - Klazomenai 380 - 300 př. n. l.
132Řecko - Ionia - Ephesos 288 - 280 př. n. l. pod jménem Arsinoeia
133Řecko - Ionia - Kolophon 6. stol. př. n. l.
136Řecko - Ionia - Kolophon 525 - 450 př. n. l.
137Řecko - Ionia - Magnesia 400 - 350 př. n. l.
138Řecko - Ionia - Miletos 6. - 5. stol. př. n. l.
140Řecko - Ionia - Smyrna 2. - 1. stol. př. n. l.
141Řecko - Ionia - Teos 521 - 478 př. n. l.
142Řecko - Lesbos - Koinon Lesbos 330 - 280 př. n. l.
143Řecko - Caria - Rhodos 220 - 205 př. n. l.
144Řecko - Caria - neznámá mincovna 465 - 440 př. n. l.
146Řecko - Caria - neznámá mincovna 387 - 377 př. n. l.
147Řecko - Pisidia - Termessus Major ranné 3. stol. n. l.
148Řecko - Pamphylia - Aspendos 460 - 420 př. n. l.
149Řecko - Cilicie - Tarsos - perští satrapové Datames 378 - 362 př. n. l.
150Řecko - Cyprus - Kition - Baalmelek II., syn Azabala 425 - 400 př. n. l.
151Řecko - Judea - John Hyrcanus II. 67 a 63 - 40 př. n. l.
152Ŕecko -Judea - AgrippaI. 37 - 44
153Řecko - Judea - římští prokurátoři - M. Ambibulus 9. - 12. n. l.
154Řecko - Judea - římští prokurátoři - Antonius Felix 52 - 60
155Řecko - Judea - 1. židovské povstání 66 - 70
156Řecko - Zeugitana - Kartago 3. stol. př. n. l.
157Řecko - Makedonie - Amyntas III. 389 - 383 a 381 - 369 př. n. l.
158Řecko - Makedonie - Philip II. 359 - 336 př.n.l.
161Řecko - Makedonie - Alexander III. 336 - 323 př.n.l.
172Řecko - Makedonie - Kassander 319 - 297 př.n.l.
174Řecko - Makedonie - Demetrios Poliorketes 306 - 283 př. n. l.
175Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
177Řecko - Makedonie - Philip V. 221 - 179 př. n. l.
184Řecko - Makedonie - Perseus 179 - 168 př. n. l.
186Řecko - Thrácké království - Lysimachos 323 - 281 př.n.l.
190Řecko - Seleukovci - Antiochos I. Soter 280 - 261 př. n. l.
191Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
193Řecko - Seleukovci - Achaios 220 - 214 př. n. l.
194Řecko - Seleukovci - Cleopatra a Antiochos VIII. 125 - 121 př. n. l.
195Řecko - Bythynie - království Ziaelas, syn Nikomeda I. 255 - 228 př. n. l.
196Řecko - Indoskythové - Maves 90 - 57 př. n. l.
197Řecko - Indoskythové - Azes I. 57 - 35 př. n. l.
198Řecko - Indoskythové - Azilises 57 - 35 př. n. l.
199Řecko - Indoskythové - Azes II. 35 př. n. l. - 5 n. l.
200Egypt - Ptolemajovci - Ptolemy I. Soter 305 - 283 př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
3201Egypt - Ptolemajovci - Ptolemy II. 285 - 246 př. n. l.
203Egypt - Cleopatra VII. 51 - 30 př. n. l.
204Fam. Aqvillia - Mn. Aquillius
205Fam. Livineia - L. Livineius Regulus
206Marcus Antonius + 30 př. n. l.
207Claudius 41 - 54
209Nero 54 - 68
210Vitellius 69
211Vespasianus 69 - 79
213Titus 79 - 81
214Domitianus 81 - 96
216Trajanus 98 - 117
217Hadrianus 117 - 138
220Diva Faustina st. + 141, posmrtná ražba za Antonia Pia
222Faustina ml. - pod Marcem Aureliem
224Commodus 177 - 192
226Septimus Severus 193 - 211
233Julia Domna ( pod Septimem Severem )
235Caracalla jako caesar pod Septimiem Severem 195 - 198
236Caracalla 198 - 257
237Elagabalus 218 - 222
238Julia Maesa + 223 - babička Elagabala
240Alexander Severus 222 - 235
249Julia Mamaea matka Alexandra Severa
253Gordianus III. 238 - 244
261Philip I. 244 - 249
264Otacilia Severa - manželka Philipa I.
265Philip II. jako augustus 247 - 249
266Trajanus Decius 249 - 251
267Gallienus 253 - 268
271Victorinus 269 - 271
272Tetricus 271 - 274
273Claudius II. Gothicus 268 - 270
278Aurelianus 270 - 275
280Severina + (?) manželka Aureliana
281Tacitus 12 / 275 - 6 / 276
282Probus 276 - 282
285Carinus jako augustus 283 - 285
286Diocletianus 284 - 305
287Galeria Valeria - dcera Diocletiana
288Maximinus II. jako augustus 310 - 313
289Licinius I. 308 - 324
290Constantinus I. 307 - 337
298Řím - pamětní ražby 330 - 346 Urbs Roma
299Crispus 316 - 326
StranaPoložkyObdobí
4301Crispus 316 - 326
304Delmatius 335 - 337
306Constantinus II. jako caesar 317 - 337
308Constans 337 - 350
309Julianus II. ' Apostatus ' jako caesar 355 - 360
310Julianus II. ' Apostatus ' jako augustus 360 - 363
311Valentinianus 364 - 375
312Procopius 365 - 366
314Gratianus 367 - 383
315Valentinianus II. 375 - 392
316Theodosius I. 379 - 395
319Aelia Flacilla - manželka Theodosia I. + 386
320Arcadius 383 - 408
321Honorius 393 - 423
322Theodosius II. 402 - 450
324Augustus Divvs Julius Caesar
325Augustus 27 - 14 n. l.
327Tiberius 14 - 37
328Nero jako caesar 50 - 54 ( může být i Britannicus )
329Nero 54 - 69
330Nero a Divus Claudius 54 - 68
331Vespasianus 69 - 79
333Domitianus 81 - 96
335Trajanus 98 - 117
337Hadrianus 117 - 138
339Antonius Pius 138 - 161
340Marcus Aurelius 161 - 180
341Faustina mladší
344Commodus 177 - 192
345Septimus Severus 193 - 211
351Caracalla 198 - 217
362Geta 209 - 212
363Macrinus 217 - 218
364Alexander Severus 222 - 235
367Julia Mamea + 235
368Maximinus I. Thrax 235 - 238
369Gordianus III. 238 - 244
375Otacilia Severa 234
377Philipus II. 247 - 249
378Volusian 251 - 256
379Aemilian 253
380Valerianus I. 253 - 260
382Gallienus 253 - 268
389Justin I. 518 - 527
390Justinian I. 527 - 565
395Justinus II. 565 - 578
StranaPoložkyObdobí
5401Justinus II. 565 - 578
405Maurice Tiberius 582 - 602
407Phocas 602 - 610
409Heraclius 610 - 641
412Constans II. 641 - 668
417Constantinus IV. 668 - 685
418Constantinus V. 741 - 775
419Leo IV. 775 - 780
421Nicephoros I. 802 - 811
422Leo V. Armenius 813 - 820
425Theophilus 829 - 842
427Basilius I. 867 - 886
428Leo VI. 886 - 912
430Constantinus VII. a Romanus I. 913 - 959
433Nicephoros II. Phocas 963 - 969
435Michael IV. 1034 - 1041
436Constantinus X. Ducas 1059 - 1067
438Nicephoros III. 1078 - 1081
440Alexius I. Commenus 1081 - 1118
441John II. Comnenus 1118 - 1143
443Manuel I. 1143 - 1180
445Theodorus Macaphas - usurpátor v Philadelphii 1188 - 1190, 1204 - 1205
446Latinští vládci v Constantinopoli a Thessalonice 1204 - 1261
447Byzanc - císařství Nicaea - Theodorus Ducas - Lascaris 1254 - 1258
448Andronicus II. Paleologos 1282 - 1328
449Parthové - Sinantruces 77 - 70 př. n. l.
450Parthové - Gotarzes II. 40 - 51
451Parthové Orsoes II. cca 190 n.l.
452Persis - Artaxerxes II. syn Darea II. 1. stol. př. n. l.
453Elymais - království - Kamnaskires VI., konec 1. a počátek 2. stol. n. l.
454Sasánovci - Ardeshir I. 226 - 240
455Sasánovci - Pérez I. 459 - 484 AD
456Sasánovci - Kavád I. 488 - 531 AD - Gruzie
457Sasánovci - Chusró I. 531 - 579 AD
459Sasánovci - Hormizd IV. 579 - 590 AD
464Sasánovci - Chusro II. 591 - 628
470Sasánovci 6. - 7. století
471Indo - Sasánovci - období Pratihara - Pala
472Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Umar ibn Al´Ala 120 - 129 pye 737 - 746 AD
473Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Sulejman 133 - 137 784 - 488 AD
474Tabaristan - Abbásovští guvernéři - Hani 137 - 138 pye 788 - 789 AD
476Chach - ranné období - neznámý vládce 3. - 5. století
477Západní turci - Sahitigin konec 7. a počátek 8. století
478Indie - Pushhalvati 185 - 160 př. n. l.
479Indie - Nadas of Navar - Ganapati Naga cca 340
480Indie - Hindu 17. - 18. století
482Indie - Mogulové - Akbar Veliký 963 - 1014 H 1556 - 1605
483Indie - Datia - Raja Shahi 1178 H
484Ghaznovci - Mahmud 388 - 421 AH 998 - 1030
485Fatimovci 11. - 12. století
486Mamluci - Egypt - Al Zahir Khushqadam 865 - 872 H
487Mehrabanidé - Nasir al din Muhammed 1261 - 1318
488Rasulide v Jemenu - Al Muzaffer Shams 647 - 694 H 1250 - 1295 AD
489Timurovci - Shah Rukh 807 - 850 H
490Zlatá Horda - Uzbeg Chán 712 - 741
492Zlatá Horda - Chán Toktamys 778 - 797 H 1376 - 1395
493Zlatá Horda - Šadibeg Chán 803 - 810 H 1401 - 1407
495Girejovci - Qaplan Girej I. 1. vláda 1119 - 1120 H 1707 - 1708
496Girejovci - Sa´adat Girej III. 1129 - 1137 H 1717 - 1724
497Girejovci - Mengli Girej II. bin Selim 2. vláda 1150 - 1152
498Baktrie - Apolodotos I. 160 - 150 př. n. l.
499Arménie - Leon I. 1198 - 1219 AD
500Arménie Hetoum II, 1289 - 1293, 1295 - 1296, 1301 -1305
StranaPoložkyObdobí
6501Armenie - Leon III. 1301 - 1307
502Křižáci v Athenách
503Křižáci na Kypru - Henry II. 1285 - 1306, 1310 - 1324
504LITERATURA
508Evropské denárové ražby
513Vratislav II. 1061 - 1092
516Břetislav II. 1092 - 1100
517Soběslav I. 1125 - 1140
518Vladislav II. 1140 - 1174
519Přemysl Otakar II. 1253 - 1278
520Václav II. 1278 - 1305
523Jan Lucemburský 1310 - 1346
527Karel IV. 1346 - 1378
528Václav IV. 1378 - 1419
532Ražby měnové reformy okolo roku 1450
534Zhořelec - město
535Zhořelec - město, 2. polovina 15. století
536Jiří Poděbradský 1460 - 1471
537Vladislav II. Jagelonský 1471 - 1516
544Ferdinand I. 1526 - 1564
549Maxmilián II. 1564 - 1576
550Rudolf II. 1576 - 1611
552Matyáš II. 1612 - 1619
553Ferdinand III. 1637 - 1657
555Leopold I. 1657 - 1705
556Karel VI. 1711 - 1740
557Josef I. 1705 - 1711
559Marie Terezie 1740 - 1780
561František II. 1792 - 1835
563Ferdinand V. 1835 - 1848
575Vladislav I. údělným knížetem 1110 - 1113
577Přemysl markrabě moravský 1228 - 1235
579Vladislav III. markrabě moravský 1246 - 1247
580Přemysl Otakar II. 1253 - 1278
584Václav II. 1283 - 1305
585Albrecht Rakouský markrabě 1424 - 1435
587Městské ražby brněnské z let 1424 - 1435
589Městské ražby brněnské z let 1439 - 1452
590Městské ražby brněnské po roce 1452
591Město Jihlava, ražba po roce 1452
592Město Znojno, ražba po roce 1452
594Ferdinand II. 1619 - 1637
597Ferdinand III. 1637 - 1657
599SLEZSKO
600Svídnice - město
StranaPoložkyObdobí
7601Ferdinand I. 1526 - 1564
603Ferdinand II. 1619 - 1637
616Ferdinand III. 1637 - 1656
630Ferdinand IV. 1646 - 1654
631Leopold I. 1657 - 1705
648Josef I. 1705 - 1711
655Karel VI. 1711 - 1740
657Lehnice -Břeh - Christian 1639 - 1672
659Lehnice - Břeh - Luisa z Anhaltu 1673 - 1674
660Münsterberg - Půta z Častolovic 1429 - 1453
663Těšín - Ferdinand III.
666VLÁDNÍ RAŽBY MEDAILOVÉHO CHARAKTERU
675RODOVÉ RAŽBY
678Salzburg - arcibiskupství - Matyáš Lang 1519 - 1540
679Salzburg - arcibiskupství - Johann Ernst 1687 - 1709
680Salzburg - arcibiskupství - Leopold Anton 1727 - 1744
681Salzburg - arcibiskupství - Zikmund III. 1753 - 1777
684Československá republika 1945 - 1953
685Československá republika 1953 - 1992
699Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
8701Česká republika 1993 -
710Václav 1301 - 1305
711Ludwig I. z Anjou 1342 - 1382
713Zikmund Lucemburský 1387 - 1437
714Ladislav V. 1453 - 1457
715Ferdinand I. 1526 - 1564
716Matyáš II. 1608 - 1619
725Leopold I. 1657 - 1705
736Malkontenti 1703 - 1711
738Josef I. 1705 - 1711
739František II. 1792 - 1835
765Ferdinand V. 1835 - 1848
779Albrecht V., ražba po roce 1426
782Fridrich V. 1424 - 1493, jako poručník Ladislava Pohrobka,ražby z let 1439 - 1442
786Zikmund 1439 - 1496
787Ladislav Pohrobek 1452 - 1457, ražba z roku 1456
788Leopold IV. 1404 - 1406
789Dolní Rakousy
790Fridrich V. - Dolní Rakousy - ražba po roce 1460
791Maxmilian I. 1486 - 1519
793Rakouská komora
795Ferdinand I. 1521 - 1564
799Arcivévoda Ferdinand 1564 - 1595
StranaPoložkyObdobí
9801Rudolf II. 1576 - 1612
802Leopold I. 1657 - 1705
805Karel VI. 1711 - 1740
806Marie Terezie 1740 - 1780
808Josef II. 1765 - 1790
812František II. 1792 - 1835
819Ferdinand V. 1835 - 1848
821František Josef I. 1848 - 1916
891Ausburk - město
893Bamberk - Adam Friedrich 1759 - 1779
894Bavorsko - Ludwig II. 1864 - 1886
895Brandenburk - Bayerouth - Christian Ernst 1655 - 1712
896Brandenburk - Bayerouth - Friedrich 1735 - 1763
897Brandenburk - Albrecht Achilles 1470 - 1489
898Brandenburk - Georg Wilhelm 1619 - 1640
900Cologne - arcibiskupství - Clemens August v. Bayern 1723 - 1761
StranaPoložkyObdobí
10901Falc (?)
902Hall
903Hessen - Darmstadt - Ernst Ludwig 1675 - 1739
904Hessen - Darmstadt - Ludwig X. 1790 - 1806
905Hessen - Kassel - Ludvíg II. 1413 - 1458
908Hessen - Kassel - Ludvíg III. 1458 - 1471
910Jever - Karl Wilhelm von Anhalt - Zerbst 1667 - 1718
911Kostnice - město
913Mansfeld - Bornstedt
914Montfort - Ernst Joseph 1734 - 1758
915Norimberk
920Nördlingen - Eberhard 1506 - 1535
921Pfalz - Neuburk - Wolfgang Wilhelm 1614 - 1653
922Pfalz - Simmern - Richard 1569 - 1598
923Prusko - Friedrich Wilhelm II. 1786 - 1797
924Prusko - Friedrich Wilhelm III. 1797 - 1840
925Prusko - Wilhelm I. 1861 - 1888
930Prusko - Wilhelm II. 1888 - 1918
932Řezno (Regensburg)
936Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
937Sasko - Friedrich August III. 1904 - 1918
938Štrasburk
939Trier - Johann Hugo v. Orsbeck 1676 - 1711
940Waldeck - Pyrmont - Georg Heinrich 1813 - 1845
941Württemberk - Karel Eugen 1744 - 1793
942Würzburk - biskupství
943Würzburk - biskupství - Franz Ludwig 1779 - 1795
945Würzburk
946Německo - III. říše 1933 - 1945
949Spolková republika Německo
954Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
955Bulharsko - Ivan Alexander - samostatná vláda 1331 - 1371
956Bulharsko - Ivan Alexandr a carevna Theodora 1331 - 1371
957Bulharsko - Ivan Šišman 1371 - 1396
960Bulharsko - Ivan Sracimír 1360 - 1396
964Červená Rus ( Halič ) - Kasimir III. ( Veliký ) 1333 - 1370
966Dánsko - Christian IV. 1588 - 1648
967Dánsko - Frederik III. 1648 - 1670
969Dánsko - Christian IX. 1863 - 1906
970Estonsko
972Finsko pod Ruskem - Alexandr II. 1855 - 1881
973Francie - Burgunsko - pod Španělskou nadvládou - Philip IV. 1621 - 1665
974Francie
975Francie - Ludvík XV. 1715 - 1774
976Francie - Napoleon III. 1852 - 1870
977Francie - ražby Monneron
978Grónsko - Cryolie mining company
979Guernsey - Alžběta II. 1952-
980Irsko - Jan Bezzemek jako král 1198 - 1216, ražby z let 1207 - 1211
981Irsko - Jiří III. 1760 - 1820
982Isle of Man - Alžběta II. 1952 -
987Italské státy - Benátky - dóže Antonio Venier 1382 - 1400
988Italské státy - Palermo? ( Mailand ) - Gian Galeazzo Visconti 1395 - 1402
989Italské státy - Milano - Carolus V. 1526 - 1556
990Italské státy - Neapol a Sicilie - Ferdinand II. 1830 - 1859
991Itálie - republika 1946 -
992Lichtenštejnsko - Johann II. 1858 - 1929
993Litva - Alexander 1492 - 1506
994Litva - Sigismund I. 1506 - 1544
StranaPoložkyObdobí
111001Litva - Sigismund August 1548 - 1572
1005Litva - Sigismund III. 1587 - 1632
1010Litva - Johan Casimir 1648 - 1668
1012Livonie - Kristina Švédská 1632 - 1654
1021Livonie - Carl X. Gustav 1654 - 1660 - švédská okupace
1022Lotyšsko
1027Maďarsko
1030Nizozemí - provincie Deventer
1031Nizozemí - provincie Holland
1032Nizozemí - Wilhelmina 1890 - 1948
1034Nizozemí - Juliana 1948 - 1980
1035Polsko - Wladislav II. 1386 - 1434
1037Polsko - Zikmund I. 1506 - 1525
1038Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1039Polsko - město Lobženica ( Lobsenz ) - Zikmund III. 1587 - 1632
1042Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
1043Portugalsko - reforma 1834
1044Portugalsko
1051Rakousko republika 1918 -
1064Riga - nezávislé město 1562 - 1581
1066Riga - polská okupace - Zikmund III. 1587 - 1632
1075Riga - švédská okupace - Gustaf II. Adolph 1611 - 1632
1077Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
1086Rusko - Kijevská Rus - Vladimír Olgierdovič 1380 - 1394 ražby kolem 1380
1088Rusko - Možajské knížectví - Ivan Andreevič 1432 - 1454
1089Rusko - Nižněgorod - Suzdal - Daniil Borisovič 1411 - 1415
1090Rusko - Novgorod - republika 1420 - 1478
1091Rusko - Vasilij Vasiljevič ( Temný ) 1425 - 1462
1094Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
StranaPoložkyObdobí
121101Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1103Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1105Rusko - Ivan Vasilevič jako velkokníže 1533 - 1547
1113Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1116Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
1117Rusko - Boris Fedorovič Godunov 1598 - 1605
1120Rusko - Dmitrij Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
1128Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
1132Rusko - polská okupace - Vladislav Zigismundovič 1610 - 1612
1134Rusko - Švédové v Novgorodu 1611 - 1617
1138Rusko - Michail Fodorovič Romanov 1613 - 1645
1140Rusko - Alexej Michailovič 1645 - 1676
1143Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
1151Rusko - Petr I. 1689 - 1725
1155Petr II. 1727 - 1730
1158Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
1164Rusko - Ivan 1740 - 1741
1165Rusko - Alžběta I. 1741 - 1761
1177Rusko - Petr III. 1761 - 1762
1178Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
StranaPoložkyObdobí
131201Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
1204Rusko - Pavel I. 1796 - 1801
1208Rusko - Alexandr I. 1801 - 1825
1211Rusko - Mikuláš I. 1825 - 1855
1212Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
1213San Marino
1234Skotsko - Karel II. 1649 - 1685
1235Srbsko - Štefan Lazar 1371 - 1389- ražba po bitvě na Kosově poli 1389
1236Španělsko - Filip IV. 1621 - 1665
1237Španělsko - Amadeus I. 1870 - 1879
1239Španělsko - Alfonso XIII. 1886 - 1931
1242Španělsko - Barcelona - Joseph Napoleon 1808 - 1814
1243Španělské Nizozemí - Brabant - Philip IV. 1621 - 1665
1246Španělské Nizozemí - Brabant - Karel II. 1665 - 1700
1247Švédsko - Gustav II. Adolf 1611 - 1632
1248Švýcarsko - Chur - biskupství - Ulrich VI. 1661 - 1692
1249Švýcarsko - kanton Appenzell
1250Švýcarsko - kanton Saint Gallen
1251Švýcarsko - konfederace
1253Turecko - Selim I. 918 - 926 H, 1512 - 1520
1254Turecko - Suleyman I. bin Selim 926 - 974 H 1520 - 1566
1256Turecko - Ahmed III. 1115 - 1143 H 1703 - 1730
1257Turecko - Abdul Hamid I. 1187 - 1203 H 1774 - 1789
1258Turecko - Mahmud II. 1223 - 1255 H 1808 - 1839
1259Vatikán - Pavel VI. 1963 - 1978
1260Vatikán - Jan Pavel II. 1978 - 2006
1262Velká Británie - Edward I. 1272 - 1307
1263Velká Británie - Karel II. 1662 - 1685
1264Velká Británie - Wiliam III. 1694 - 1702
1267Velká Británie - Jiří II. 1727 - 1760
1268Velká Británie - Jiří III. 1760 - 1820
1285Velká Británie - Jiří IV. 1820 - 1827
1287Velká Británie - Wiliam IV. 1830 - 1837
1288Velká Británie - Victorie 1837 - 1901
1294Afrika ( Ethiopie, Ghana )
1296Arménie
1297Austrálie - Alžběta II. 1952 -
1298Belgické kongo - Leopold III. 1934 - 1950
1299Benin
1300Bermudy- Alžběta II. 1952 -
StranaPoložkyObdobí
141301Bhutan
1302Borneo ( Brunei )
1303Botswana
1304Brazilie - císařství - Pedro II. 1831 - 1889
1307Ceylon
1308Ceylon - Jiří III. 1760 - 1820
1310Cookovy ostrovy - Alžběta II. 1952 -
1318Čína - dynastie Pej Sung ( Severní Sung ) - císař Chuej Cung 1101 - 1126
1319Čína - dynastie Čohing 1644 - 1912 - císař Wen - cung 1851 - 1861
1322Čína - republika
1323Eritrea - Umberto I. 1889 - 1900
1324Essequebo a Demarary ( Guyana ) - Jiří III. 1780 - 1820
1325Ethiopie
1326Ethiopie - Menelik II. 1889 - 1913
1327Ghana - Ašantské království
1352Ghana - kultura Lobi
1354Ghana - kultura Senufo
1355Bolivie - Karel I. 1788 - 1808
1356Indie - Farrukhabad - Amin - ud - Daula 1210 - 1217 AH 1796 - 1802 AD
1357Indie - Kutch - Khengarji III. 1875 - 1942
1358Indie - Jiří V. 1910 - 1936
1359Indie - Jiří VI. 1936 - 1952
1360Indonésie - Palembang 1649 - 1822
1362Izrael
1363Japonsko 1859 - 1868
1364Japonsko - éra Kaei
1365Jihoafrická republika
1368Kanada - Alžběta II. 1952 -
1371Kolumbie - republika Nová Granada
1372Kuba
1374Laos - královsví Lanchang 1353 - 1571
1376Laos - království Luang- Prabang, údolí řeky Mekong 1707 - 1889
1377Malaysie - království Maiopahit 1293 - 1520
1378Maledivy
1379Mexiko - Karel VI. 1785 - 1808
1380Mexiko - císařství - Maxmilian Habsburský 1864 - 1867
1382Mexiko - republika
1387Německá východní Afrika
1389Niger
1390Nigerie
1391Nové Skotsko - Victorie 1857 - 1901
1392Nový Zeland - Jiří VI. 1936 - 1852
1393Panenské ostrovy ( Virgin Islands ) - Alžběta II. 1952 -
1395Peru
1397Portugalská Indie - Diu
1398Saudská Arabie - provincie Hejaz
1399Saudská Arábie - Abd Al - Aziz ibn Saud 1344 - 1373 H 1926 - 1367
StranaPoložkyObdobí
151401Somálsko - Italské
1403Svatá Helena - Britská východoindická společnost 1651 - 1834
1404Tibet - Chong Dzi Bead
1405Tristan da Cunha ( TDC ) - Alžběta II. 1952 -
1406Uruguay
1407USA
1411Zimbabwe
1412Pobočka v Praze
1416Pobočka v Jihlavě
1417Pobočka v Táboře
1423Pobočka v Uherském Hradišti
1424Medaile s numismatickým námětem
1426Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
1449Medaile osobností
1463Medaile vojenské
1464Medaile sportovní
1465Medaile sokolské
1467Medaile filatelistické
1468Medaile ostatní
1472Medaile Rakousko - Uherska
1481Medaile ostatních států
1491ČSR, ČSSR, ČR
1493Faleristika ostatních států
StranaPoložkyObdobí
161501Faleristika ostatních států
1502Rakousko - Uhersko
1505Československá republika 1918 - 1939
1507Slovenská republika 1939 - 1945
1508Korunové poukázky 1944
1509Kolkované peníze na Slovensku 1945
1511Československá republika 1945 - 1953
1514Československá republika 1953 - 1992
1528Česká republika 1993 -
1530Nouzová platidla
1531Marky spojeneckých armád 1944
1534Německo
1542Poukázky
1546Losy
1547Odznaky legionářské
1550Odznaky vojenské
1556Odznaky sokolské
1557Odznaky ocenění
1558Odznaky ostatních zemí
1560RŮZNÉ
1561Řecko - Makedonská města - Ampipholis před rokem 357 př. n. l.
1563Řecko - Makedonská města - Thessalonika 159 - 148 př. n. l.
1565Řecko - Thrakie - Aigospotamoi 4. stol. př. n. l.
1566Řecko - Thrakie - Ainos 2. - 1. stol. př. n. l.
1567Řecko - Thrakie - Cherronesos 400 - 350 př. n. l.
1569Řecko - Thrakie - Lysimacheia 309 - 281 př.n.l.
1572Řecko - Thrakie - Maroneia 400 - 350 př.n.l.
1573Řecko - Thrakie - Sestos cca 300 př. n. l.
1574Řecko - Thrakie - Mesembrie 450 - 350. př. n. l.
1576Řecko - Thrakie - Mesembria 400 - 350 př. n.l.
1577Řecko - Thrakie - Olbia 3. stol. př. n. l.
1578Řecko - Thrakie - Pantikapaion 3. - 2. stol. př. n. l.
1579Řecko - Thrácké ostrovy - Samothrake 2. - 1. stol. př. n. l.
1581Řecko - Thessalie - Larissa 360 - 325 př. n. l.
1582Řecko - Thessalská liga - minc.Larissa 196 - 146 př.n.l.
1584Řecko - Mysia - Kyzikos 4. - 3. stol. př. n. l.
1587Řecko - Mysia - Lampsakos 3. stol. př. n. l.
1593Řecko - Mysia - Parion 350 - 300 př. n. l.
1594Řecko - Mysia - Prokonnesos 350 př. n. l.
1595Řecko - Troas - Abydos 4. stol. př. n. l.
1596Řecko - Troas - Abydos 3. stol. př. n. l.
1597Řecko - Troas - Alexandria Troas cca 300 př. n. l.
1600Řecko - Troas - Biritis cca 300 př. n. l.
StranaPoložkyObdobí
171601Řecko - Troas - Biritis cca 300 př. n. l.
1603Řecko - Troas - Kebren cca 400 př. n. l.
1608Řecko - Troas - Gergis 4. stol. př. n. l.
1609Řecko - Troas - Neandrea 350 - 310 př. n. l.
1613Řecko - Troas - Skepsis 350 - 310 př. n. l.
1615Řecko - Troas - Sigeion cca 350 př. n. l.
1617Řecko - Aiolis - Kyme 3. stol. př. n. l.
1621Řecko - Aiolis - Myrina cca 300 př. n. l.
1622Řecko - Aiolis - Temnos 3. stol. př. n. l.
1623Řecko - Ionia - Ephesos 288 - 258 př. n. l.
1624Řecko - Ionia - Chios 2. - 1. stol- př. l.
1625Řecko - Ionia - Teos 521 - 478 př. n. l.
1626Řecko - Lydia - Sardy 2. - 1. stol. př. n. l.
1628Řecko - Phrygia - Laodikeia 2. stol. př. n. l.
1629Řecko - Phoenicia - Arados 2. stol. př. n. l.
1630Řecko - Makedonie - Philip II. 359 - 336 př.n.l.
1639Řecko - Makedonie - Alexander III. 336 - 323 př.n.l.
1647Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
1648Řecko - Makedonie - Philip V. 221 - 179 př. n. l.
1650Řecko - Thrácké království - Lysimachos 323 - 281 př.n.l.
1652Řecko - Seleukovci - Antiochos I. Soter 280 - 261 př. n. l.
1654Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
1656Řecko - království Pergamon 282 - 133 př. n. l.
1657Antoninus Pius 138 - 161
1658Alexander Severus 222 - 235
1659Claudius II. Gothicus 268 - 270
1662Aurelianus 270 - 275
1663Tacitus 12 / 275 - 6 / 276
1664Probus 276 - 282
1666Diocletianus 284 - 305
1668Maximianus 286 - 305, 306 - 308, 310
1671Licinius I. 308 - 324
1675Constantinus I. 307 - 337
1689Constantinus I. - posmrtné ražby
1691Posmrtné ražby - 330 - 348 - Constantinopolis
1695Řím - pamětní ražby 330 - 346 Urbs Roma
1697Crispus 316 - 326
1699Constantinus II. jako caesar 317 - 337
StranaPoložkyObdobí
181701Constantinus II. jako caesar 317 - 337
1704Constantius II. jako augustus 337 - 350
1705Constans 337 - 350
1711Constantinus II. jako caesar 317 - 337
1713Constantius II. jako augustus 337 - 361
1725Constantius Gallus 351 - 354
1726Julianus II. ' Apostatus ' jako augustus 360 - 363
1727Valentinianus 364 - 375
1728Valens 364 - 378
1731Valentinianus II. 375 - 392
1732Theodosius I. 379 - 395
1735Arcadius 383 - 408
1737Honorius 393 - 423
1739Theodosius II. 402 - 450
1741Augustus 27 - 14 n. l.
1743Septimus Severus 193 - 211
1744Caracalla 198 - 217
1746Anastasius I. 491 - 518
1747Justinian I. 527 - 565
1748Justinus II. 565 - 578
1749Maurice Tiberius 582 - 602
1750Constans II. 641 - 668
1752Leo IV. 775 - 780
1753Constantinus VII. a Romanus I. 913 - 959
1754Romanus III. 1028 - 1034
1756Constantinus X. Ducas 1059 - 1067
1757Nicephoros III. 1078 - 1081
1758Alexius I. Commenus 1081 - 1118
1760John II. Comnenus 1118 - 1143
1763Manuel I. 1143 - 1180
1767Latinští vládci v Constantinopoli a Thessalonice 1204 - 1261
1768Isaac II. 1185 - 1195
1768Persie - Sasánovci - Šápur I. 241 - 272
1770Sáfijovci v Persii - Šáh Abbas II. 1052 - 1077
1771Elymais království - Orodes I. 1. pol. 2. století
1772Kušáno - Sasánovci - Hormazd 271 - 356
1773Kušáno - Sasánovci - Shapur II. 330 - 350
1774Kušáno - Sasánovci - Vaharván - Kušanšák I. 350 - 400
1775Baktrie - Kušánové - Kaniška 125 - 150
1776Baktrie - Západní Afganistan - Heptalité - Napki Malik 475 - 576 AD
1777Střední Asie - Chanát Khoqand - sultán Sayyid 1303 - 1364
1778Velcí Mughálové 1653 - 1787 - Aurangzab´Alamgir
1779Velcí Mughálové 1653 - 1787 - Šáh Akbar Veliký
1780Velcí Mogulové - Akbar Jalalud din Muhammed
1781Indie - Kušanovci - Kaniška 130 - 158 AD
1782Naga cca 340
1783Indie - Indoparthové - Gondohares I. 20 - 25 AD
1784Indie - Mauriové - Mahatma Nanda 346 př. n. l.
1785Indie - Baroda - Sayaji Rao III. 1875 - 1938 AD
1786Indie - Datia - Raja Shahi Series 1758 - 1806
1787Indie - Dekan - Abdaláh Quth shah 1035 - 1083 H 1625 - 1683 AD
1788Indie - Jodhpur - Umaid Singh 1918 - 1947
1789Indie - Kašmír - Sangrama Bewa 1003 - 1028 AD
1790Indie - Kutch - Desajli II. 1818 - 1860 AD 1875 - 1918 VS
1792Indie - Malwa sultanát - Mahmud Shah ii.
1793Indie - Sultánové z Dilí - Muhammad III. 1325 - 1351 AD
1794Cejlon království - Sahasa Malla 1200 - 1202
1795Cejlon království - Parakrama Bahu II. 1236 - 1271
1796Cejlon království - Parakrama Bahu III. 1302 - 1310
1797Afganistan lokální ražby - anonym 19. století
1798Arménie - Leon I. 1198 - 1219 AD
1799Kašmír - dynastie Kalasa 1063 - 1089
1800Zlatá Horda - Uzbeg Chán 712 - 741
StranaPoložkyObdobí
191801Zlatá Horda - Uzbeg Chán 712 - 741
1805Zlatá Horda - Džanibeg 742 - 758 H 1341 - 1357
1807Zlatá Horda - Chán Toktamys 778 - 797 H 1376 - 1395
1810Zlatá Horda - Beg Pulad Chán 792 - 794 H 1390 - 1392
1811Zlatá Horda - Šadibeg Chán 803 - 810 H 1401 - 1407
1812Zlatá Horda 15. století
1813Girejovci - Islám Girej III. 1054 - 1064 H 1644 - 1652
1814Girejovci - Dawlat Girej II. bin Selim Girau - 2. vláda 1121 - 1125 H
1819Girejovci - Sa´adat Girej III. 1129 - 1137 H 1717 - 1724
1820Girejovci - Qaplan Girej I. 3. vláda 1143 - 1149 H 1730 - 1736
1827Girejovci - Girej II. 1156 - 1161 H 1743 - 1748
1828Girejovci - Selim Girej III. 2. chanát 1184 - 1185 H 1771 - 1772
1829Rasulidé v Jemenu - Muzaffer Shams al Din Yusuf bin
1830Rasulidé v Jemenu - Al Muzaffar Jusúf 647 - 694 H 1249 - 1295
1831Normané na Sicilii - Rugerro II. 1105 - 1154
1832Normané na Sicilii - Tancredi 1190 - 1194
1833LITERATURA
1839Aukční katalogy
1849Leopold I. 1657 - 1705
1862Salzburg - arcibiskupství - Arnošt Bavorský 1540 - 1554
1863Československá republika 1918 - 1939
1887Slovenská republika 1939 - 1945
1895Československá republika 1945 - 1953
1899Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
201901Československá republika 1953 - 1992
1982Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
212001Česká republika 1993 -
2093Matyáš II. 1608 - 1619
2095Leopold I. 1657 - 1705
2096Marie Terezie 1740 - 1780
2098František II. 1792 - 1835
StranaPoložkyObdobí
222101František II. 1792 - 1835
2102Albrecht IV. 1395 - 1404, Albrecht V. a Vilém + 1406
2103Albrecht V. 1411 - 1439
2106Fridrich V. 1424 - 1493, jako poručník Ladislava Pohrobka,ražby z let 1439 - 1442
2109František Josef I. 1848 - 1916
2134Bádensko
2135Bavory - Landshut - Jindřich IV. 1393 - 1450
2136Bavorsko - Maxmilian III. Joseph 1745 - 1777
2137Brandenburg - Georg Wilhelm 1619 - 1640
2139Brémy
2140Mecklemburg - Strelitz - Friedrich Wilhelm 1860 - 1904
2141Nassau - vévodství
2142Pasov - biskupství - Ulrich IV. 1451 - 1479
2143Prusko - Albrecht Braniborský 1525 - 1569
2144Prusko - Wilhelm I. 1888 - 1918
2149Reuss
2150Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
2151Sasko - Johann 1854 - 1873
2153Německo - císařství - Wilhelm I. 1871 - 1917
2164Německo - 3. říše 1933 - 1945
2166Spolková republika Německo
2167Alderney - Alžběta II. 1952 -
2169Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
2171Bulharsko - Ivan Alexandr a carevna Theodora 1331 - 1371
2174Bulharsko - Ivan Alexander se synem Michalem 1331 - 1355
2175Bulharsko - Ivan Sracimír 1360 - 1396
2179Černá Hora - Nikola I. 1860 - 1918
2180Dánsko - Christian VII. 1766 - 1808
2181Dánsko - Christian IX. 1863 - 1906
2182Dánsko - Margareta II. 1972 -
2183Francie - Ludvík XV. 1715 - 1774
2184Francie - Ludvík XVI. 1774 - 1793
2185Francie - 1. republika 1793 - 1804
2188Francie - 2. republika 1848 - 1852
2192Francie - 3. republika 1871 - 1940
2193Gdaňsk
2195Gibraltar - Alžběta II. 1952 -
2196Guernsey - Alžběta II. 1952 -
2198Chorvatsko
2199Irsko
2200Isle of Man - Alžběta II. 1852 -
StranaPoložkyObdobí
232201Isle of Man - Alžběta II. 1852 -
2205Italské státy - Toskánsko - Vittorio Emanuel, 2. vláda
2206Itálie - království - Napoleon I. 1804 - 1814
2207Itálie - Vittorio Emanuel III. 1900 - 1946
2208Jugoslávie - Petar II. 1934 - 1945
2210Litva - Sigismund I. 1506 - 1544
2212Litva - Sigismund III. 1587 - 1632
2213Livonie - Kristina Švédská 1632 - 1654
2222Lutych - biskupství - John Theodor 1744 - 1763
2224Nizozemí - provincie Holland
2225Nizozemí - Wiliam III. 1849 - 1890
2228Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
2229Polsko - republika
2230Portugalsko
2235Rakousko republika
2238Riga - polská okupace - Zikmund III. 1587 - 1632
2243Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
2247Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
2251Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
2255Rusko - Ivan Vasilevič jako velkokníže 1533 - 1547
2260Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
2265Rusko - Boris Fedorovič Godunov 1598 - 1605
2267Rusko - Dmitrij Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
2268Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
2269Rusko - polská okupace - Vladislav Zigismundovič 1610 - 1612
2271Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
2275SSSR
2281San Marino
2284Slovenská republika 1993 -
2292Švédsko - Gustav V. 1907 - 1950
2293Švýcarsko - kanton Ženeva
2294Švýcarsko - konfederace
StranaPoložkyObdobí
242301Švýcarsko - konfederace
2303Turecko - Mahmmed II. 1223 - 1255 H 1808 - 1839
2304Turecko - Muhammed V. 1327 - 1336 AH, 1909 -1918 AD
2305Vatikán - Pavel VI. 1963 - 1978
2306Velká Británie - Edward VII. 1901 - 1910
2307Velká Británie - Jiří V. 1910 - 1936
2308Velká Británie - Jiří VI. 1936 - 1952
2309Velká Británie
2310Ascension - Alžběta II. 1952 -
2311Bahamy
2312Belize
2314Britská východní Afrika - Jiří VI. 1936 - 1952
2315Čína
2316Falklandy - Alžběta II. 1952 -
2319Filipíny
2321Hong - Kong - Victorie 1837 - 1901
2322Irán - Shah Muhammad Reza Pahlavi 1941 - 1979
2323Izrael
2324Japonsko - Hirohito, éra Showa 1926 - 1989
2326Jižní Afrika - Jiří VI. 1936 - 1952
2327Kanada - Alžběta II. 1952 -
2330Liberie
2331Maroko - Abd al - Aziz 1894 - 1908
2332Mauritius - Alžběta II. 1952 -
2333Mexiko
2334Niue
2336Sudan
2337USA
2345KONVOLUTY
2349Slovenská republika 1939 -1945
2350Indonézie
2353Malaysie
2357Slovenská republika 1993 -
2359SSSR
2365Velká Británie
2370Pobočka v Brně
2373Pobočka v Brně - medaile
2374Pobočka v Hradci Králové
2376Pobočka v Jihlavě
2377Pobočka v Praze
2379Pobočka v Příbrami
2380Pobočka v Táboře
2384Medaile s numismatickým námětem
2387Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
2399Medaile osobností
StranaPoložkyObdobí
252401Medaile osobností
2412Medaile vojenské
2414Medaile sportovní
2415Medaile sokolské
2416Medaile s církevním námětem
2428Medaile filatelistické
2430Medaile myslivecké
2431Medaile ostatní
2436Medaile ostatních států
2462ČSR, ČSSR, ČR
2464Faleristika - ocenění
2466Faleristika ostatních států
2476Československá republika 1918 - 1939
2477Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
2481Slovenská republika 1939 - 1945
2485Korunové poukázky 1944
2487Kolkované peníze na Slovensku
2488Československá republika 1945 - 1953
2494Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
262501Československá republika 1953 - 1992
2525Česká republika 1993 -
2535Německo
2540Terezínské poukázky
2541Čína
2544Dominikánská republika
2545Guinea republika
2546Guyana
2547Indie
2548Německo
2550Nicaraqua
2551Rumunsko
2552Slovenská republika
2553SSSR
2554USA
2557Uzbekistan
2558Zambie
2559Zimbabwe
2560Šeky
2561Odznaky regionální
2562Odznaky osobností
2563Odznaky sportovní
2566Odznaky sokolské, DTJ, Orel
2567Odznaky ostatní
2569Odznaky ostatních zemí
2570ŽETONY, ZNÁMKY
2573RŮZNÉ
2574Bělorusko
2575SSSR
2583Rusko - federace
StranaPoložkyObdobí
272601Rusko - federace
2637Ukrajina
2654Tuvalu

Copyright 2019 Česká numismatická společnost - pobočka Tábor