Česká numismatická společnost - pobočka Tábor

Nabídkový katalog na aukci dne 28. května 2022

StranaPoložkyObdobí
11František Josef I. 1848 - 1916
7Keltové - Gallie - Leuques 75 - 59 př. n. l.
8Keltové východní ( oblast Srbska ) - 2. - 1. stol. př. n. l.
9Keltové - Barbaři 2. - 1. stol. př. n. l.
11Řecko - Makedonská města - Ampipholis 187 - 168 př. n. l.
12Řecko - Makedonská města - Ampipholis 2. - 1. stol. př. n. l
13Řecko - Makedonská města - Ampipholis 187 - 168 př. n. l.
14Řecko - Makedonská města - Pella 158 - 149 př. n. l.
15Řecko - Makedonská města - Thessalonika 158 - 149 př. n. l.
16Řecko - Makedonie - autonomní ražby za Philipa V. a Persea 187 - 168 př.n.l.
17Řecko - Thrakie
18Řecko - Thrakie - archaické období - 5. stol. př. n. l.
19Řecko - Thrakie - Kardia cca 350 př. n. l.
20Řecko - Thráčtí králové - Kotys I. 383 - 359 př. n. l.
22Řecko - Thráčtí králové - Kersobleptes 359 - 340 př. n. l.
23Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Seuthes III. cca 324 př. n. l.
24Řecko - Thrakie - Thráčtí králové - Skostokos 277 - 260 př. n. l.
25Řecko - Thrakie - Pantikapaion 3. - 2. stol. př. n. l.
26Řecko - Thrakie - Thasos archaické období 500 - 480 př. n. l.
27Řecko - Thessaly - Pharsalos 400 - 344 př. n. l.
28tyran Teisiphonos 357 - 332
29Řecko - Thessaly - Thessalská liga po roce 197 př. n. l.
30Řecko - Kolchis - Dioskourias 2. - 1. stol. př. n. l., vláda Mithridata VI.
31Řecko - Mysia - Kyzikos 4. - 3. stol. př. n. l.
32Řecko - Mysia - Kyzikos 2. - 1. stol. př. n. l.
33Řecko - Mysia - Miletopolis 3. - 2. stol. př. n. l.
34Řecko - Mysia - Parion 350 - 300 př. n. l.
36Řecko - Mysia - Parion 2. - 1. stol. př. n. l.
37Řecko - Mysia - Pergamon cca 300 př. n. l.
38Řecko - Mysia - Pergamon 2. - 1. stol. př. n. l.
39Řecko - Mysia - Plakia cca 350 př. n. l.
40satrapa Orontas 357 - 352 př. n. l.
41Řecko - Troas - Antandras cca 350 př. n. l.
42Řecko - Troas - Assos 4. - 3. stol. př. n. l.
43( Zenis ? ) - Kebren
45Řecko - Troas - Ilion 133 - 119 př. n. l.
46Řecko - Aiolis - Kyme 3. stol. př. n. l.
47Řecko - Aiolis - Kyme 4. stol. př. n. l.
49Řecko - Troas - Sigeion cca 350 př. n. l.
50Řecko - Aiolis - Elaia 4. - 3. stol- př. n. l.
51Řecko - Caria - Knidos 3. stol. př. n. l.
52Řecko - Cilicia - Tarsos 175 - 164 př. n. l., éra Antiochia IV.
54Řecko - Cilicia - Tarsos 2. - 1. stol. př. n. l.
55Řecko - Zeugitana - Kartago 330 - 300 př. n. l.
56Řecko - Makedonie - Antigonos Gonatas 277 - 239 př.n.l.
57Řecko - království Pergamon 282 - 133 př. n. l.
58Řecko - Bithynie - království Ziaelas, syn Nikomeda i. 255 - 228 př. n. l.
59Řecko - Egypt - Ptolemaios II. a Arsinoe II. 285 - 246 př. n. l.
60Řecko - Egypt -Ptolemy VI. 180 - 145 př. n. l.
61Řecko
62Fam. Renia - C. Renius
63Fam. Lucretia , Lucretius Trio
64Fam. Tituria - L. Titurius L. Sabinus
65Fam. Cornelia - Cornelius Lentulus
66Fam. Rubria - L. Rubrus Dossenus
67Fam. Naevia - C. Naevius Balbus
68Fam. Pomponia - Q. Pomponius Musa
69Fam. Aemilia - M. Aemilius Hypsaeus
70Fam. Lollia - Lollius Palicanus
71Drusus ( adoptivní syn Tiberia )
72Agripa + 12 př. n. l. - ražba za vnuka Caliguli
73Claudius 41 - 54
75Vespasianus 69 - 79
78Trajanus 98 - 117
79Hadrianus 117 - 138
80Antoninus Pius 138 - 161
81Faustina starší + 141
82Faustina starší + 141 - posmrtná ražba za Antonia Pia
84Faustina mladší ( pod Antoniem Piem )
86Marcus Aurelius 161 - 180
87Commodus 177 - 192
91Septimus Severus 193 - 211
94Julia Domna pod Septimem Severem
95Septimus Severus 193 - 211
96Elagabalus 218 - 222
98Severus Alexander 222 - 235
100Julia Mamaea ( matka Severa Alexandra )
StranaPoložkyObdobí
2101Gordianus III. 238 - 244
103Marcianus 260 - 261
104Claudius II. Gothicus 268 - 270
106Aurelianus 270 - 275
107Tacitus 275 - 276
108Probus 276 - 282
110Diocletianus 284 - 305
111Maximinus II. jako augustus 310 - 313
112Valentinianus I. 364 - 375
113Valens 364 - 378
114Zeno 474 - 475, 476 - 491
115Augustus 27 - 14 n. l.
116Vespasianus 69 - 79
117Trajanus 98 - 117
119Antonius Pius 138 - 161
120Commodus 177 - 192
123Septimus Severus 193 - 211
127Caracalla 198 - 217
134Geta 209 - 212
135Elagabalus 218 - 222
136Elabagalus a Julia Maesa
137Gordianus III. 238 - 244
140Justinus I. 518 - 527
143Justinus II. 565 - 578
144Maurice Tiberius 582 - 602
146Heraclius 610 - 641
148Constans II. 641 - 668
150Constantinus V. 741 - 775
151Michael I. Rhangabe 811 - 813
152Romanus III. 1028 - 1034
153Romanus IV. 1068 - 1071
154Manuel I. 1143 - 1180
155Latinští vládci v Constantinopoli a Thessalonice 1204 - 1261
157Elymais - království - Kamnaskires VI. konec 1. a poč. 2. stol. n. l.
158Sasánovci - Ardeshir I. 226 - 240
159Sasánovci - Varahran V. 420 - 439
160Afganistan - Baktria - údolí Bamian, období Sasánovců 5. - 7. stol. n. l.
161Tabaristan - Ablásovští guvernátoři - Sulejman 133 - 137 H 784 - 788 AD
162Tabaristan - Ablásovští guvernátoři - Umar ibn Al´ala 120 - 129 Pye 737 - 746 AD
163Indie - království Magadha - král Mahapadna Nandy cca 346 př. n. l.
164Indie - Mauriové - král Samprati cca 216 - 207 př. n. l.
165Indie - Nadas of Navar - Ganapati Naga cca 340
166Indie - Hindu 17. - 18. století
168Indie - Mogulové - Akbar Veliký 963 - 1014 VS 1556 - 1605 AD
169Indie - Sikhové - Ranjit Singh 1856 VS 1799 - 1839
170Indie - Partagarh po roce 1857
171Arabo - Byzantinské mincovnictví, počátek Umhouců
172Muwahhidé - 13. století
173Zaydi Imans ( Jemen ) al Mutawakkil bin Šamsaddín 912 - 965 H 1506 - 1558
174Seljuqovci z Rumu - Giaseddin Keyhösrev I. 1. vláda 558 - 592 H 1192 - 1196
175Mamluci - Egypt - al Nasir Muhammad I. 3. vláda 709 - 741 H
176Zlatá Horda - Uzbeg Chán 712 - 741
177Zlatá Horda - Chán Toqtamish 778 - 797 H 1376 - 1395
178Girejovci na Krymu - Mengli Girej II. bin Selim 1137 - 1143 h
179Girejovci - Qaplan Girej I. 3. vláda 1143 - 1149 H 1730 - 1736
180Safíjovci - Šah Abbas II. 1052 - 1077 H 1642 - 1666
181Axumské království ( Ethiopie ) následovníci Ezanese 350 - 400
182Axumské království ( Ethiopie ) Armah 700 - 730
183Janované na Dněstru - Moncastro - Belgorod - Alba Cita 1423 - 1425
184LITERATURA
185Břetislav I., kníže v Čechách 1037 - 1055
186Vladislav I. 1109 - 1125
188Vladislav 1137 - 1140 nebo Vladislav II.
190Vladislav II. 1140 - 1174
191Václav 1191 - 1192
192Přemysl II. 1253 - 1278
193Václav II. 1278 - 1305
StranaPoložkyObdobí
3201Václav II. 1278 - 1305
206Jan Lucemburský 1310 - 1346
213Karel IV. 1346 - 1378
222Václav IV. 1378 - 1419
268Zhořelec - městské peníze 2. polovina 15. století
270Zikmund 1436 - 1437 a Albrecht 1438 - 1439
272Zikmund 1436 - 1437 ražba patrně ze 40. let 15. století
275Ladislav Pohrobek 1453 - 1457
279Jiří z Poděbrad 1460 - 1471
290Vladislav II. Jagelonský 1471 - 1516
StranaPoložkyObdobí
4301Vladislav II. Jagelonský 1471 - 1516
309Ludvík I. Jagelonský 1516 - 1526
312Ferdinand I. 1526 - 1564
315Rudolf II. 1576 - 1611
332Matyáš II. 1612 - 1619
335Stavové 1619 - 1621
336Fridrich Falcký 1619 - 1620
338Ferdinand II. 1619 - 1637
342Ferdinand III. 1637 - 1657
343Leopold I. 1657 - 1705
348Josef I. 1705 - 1711
353Karel VI. 1711 - 1740
356Marie Terezie 1740 - 1780
365František Lotrinský 1745 - 1780
367Josef II. 1765 - 1790
369František II. 1792 - 1835
376Ferdinand V. 1835 - 1848
382Vladislav I., knížetem na Olomoucku 1110 - 1113
384Václav II. 1278 - 1305
385Městské ražby brněnské 1424 - 1435
386Městské ražby brněnské po roce 1452
387Ferdinand II. 1619 - 1637
388Leopold I. 1657 - 1705
StranaPoložkyObdobí
5401Leopold I. 1657 - 1705
404Josef I. 1705 - 1711
409Slezsko pod Pruskem - Fridrich II. 1740 - 1780
412Slezsko pod Pruskem, Friedrich Wilhelm II. 1786 - 1797
415Kladsko - Rod pánů z Častolovic 1431 - 1454
416Lehnice - Břeh - Christian 1639 - 1672
421Münstenberg - Olešnice - Karel II. 1587 - 1617
422Opava - Karel z Lichtensteinu 1614 - 1627
423Opava - Karel Eusebius 1627 - 1684
425VLÁDNÍ RAŽBY MEDAILOVÉHO CHARAKTERU
450RODOVÉ RAŽBY
458Olomouc - arcibiskupství - Leopold Wilhelm 1637 - 1662
459Olomouc - arcibiskupství - Karel II. v. Lichtenstein 1664 - 1695
463Vratislav - biskupství - Friedrich Landgr. v. Hessen 1671 - 1682
464Praha - Vyšehrad - Česlav Gotthard hrabě Schafgotsche 1769 - 1781
468Salzburg - arcibiskupství - Arnošt Bavorský 1540 - 1554
469Salzburg - arcibiskupství - Jan Jakub Khuen 1560 - 1586
470Salzburg - arcibiskupství - Wolf Dietrich z Raitenau 1587 - 1612
471Salzburg - Paris von Lodron 1619 - 1653
472Salzburg - arcibiskupství - Max Gandolph 1668 - 1687
477Salzburg - arcibiskupství - Jan Arnošt Thunn 1687 - 1709
481Salzburg - arcibiskupství - Leopold Anton Firmain 1727 - 1744
482Salzburg - arcibiskupství - Jacob Ernst 1745 - 1747
483Salzburg - arcibiskupství - Andreas Jacob 1747 - 1753
484Salzburg - arcibiskupství - Zikmund III. 1753 - 1771
485Salzburg - arcibiskupství - Hieronymus 1771 - 1803
486Československá republika 1918 - 1939
494Slovenská republika 1939 - 1945
495Československá republika 1953 - 1992
497Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
6501Česká republika 1993 -
502Ladislav III. 1204 - 1205
504Ludvík I. z Anjou 1342 - 1382
506Zikmund Lucemburský 1387 - 1437
508Ferdinand I. 1526 - 1584
509Transylvanie ( Sedmihradské knížectví ) Zikmund Báthory 1581 - 1602
510Leopold I. 1657 - 1705
519Malkontenti, R:skvr.
521Josef I. 1705 - 1711
523Marie Terezie 1740 - 1780
529František Lotrinský 1745 - 1780
532Josef II. 1765 - 1790
534František II. 1792 - 1835
538Ferdinand V. 1835 - 1848
540Leopold V. 1179 - 1194
542Eberhard II. 1200 - 1256
543Přemysl Otakar II. 1251 - 1276
544Meinhard II. 1271 - 1295
545Albrecht IV. 1395 - 1404, Albrecht V. a Vilém - ražba z let 1399 - 1406
548Albrecht V. pod poručnictvím Leopolda 1406 - 1411
550Albrecht V. 1411 - 1439
552Maxmilian I. 1459 - 1519
553Fridrich V., ražba po roce 1460
554Ferdinand I. 1521 - 1564
560Maxmilian 1493 - 1519
562Arcivévoda Ferdinand Tyrolský 1564 - 1594, nep.kor.
563Arcivévoda Ferdinand 1592 - 1618
564Rudolf II. 1576 - 1612, nep.prohn.
565Ferdinand II. 1619 - 1637, R:škr.
572Arcivévoda Leopold 1619 - 1632, Av:pórov.
579Arcivévoda Ferdinand Karel 1632 - 1662
586Arcivévoda Zikmund František 1662 - 1665, R:škr.
587Leopold I. 1657 - 1705
StranaPoložkyObdobí
7601Leopold I. 1657 - 1705
603Josef I. 1705 - 1711
606Karel VI. 1711 - 1740
612Marie Terezie 1740 - 1780
626František Lotrinský 1745 - 1780
629Josef II. 1765 - 1790
634Belgické povstání prosinec 1789 - prosinec 1790
636František II. 1792 - 1835
651Ferdinand V. 1835 - 1848
656Revoluční ražby 1848 - 1849
663František Josef I. 1848 - 1916
StranaPoložkyObdobí
8701František Josef I. 1848 - 1916
724Anhalt - Bernburg - Friedrich Albrecht 1765 - 1796
725Ansbach - Bayreuth - Alexander 1757 - 1791
726Augsburg - město
728Bádensko - Ludwig Georg 1707 - 1761
729Bádensko - Karel Friedrich 1803 - 1811
730Bádensko - Karel Ludwig Friedrich 1811 - 1818
731Bádensko - Ludwig I. 1818 - 1830
732Bádensko - Leopold I. 1830 - 1852
733Bádensko - Friedrich I. 1852 - 1907
734Bamberk - biskupství - Adam Friedrich 1757 - 1779
735Bavory Dolní - Řezno ( Regensburg ) - Jindřich I. 1253 - 1290
736Bavory - Ingolstadt - Štěpán III. a Ludvík VII. 1402 - 1413
737Bavorsko - Albrecht IV. 1505 - 1508
738Bavorsko - Maxmilian I. 1598 - 1651
740Bavorsko - Maxmilian II. Emanuel 1679 - 1726
741Bavorsko - Karel Albert 1726 - 1744
743Bavorsko - Maxmilian III. Joseph 1745 - 1777
746Bavorsko - Carl Theodor 1777 - 1799
747Bavorsko - Maxmilian IV. 1799 - 1805
748Bavorsko - Maxmilian I. Josef 1806 - 1825
749Bavorsko - Ludwig I. 1825 - 1848
750Bavorsko - Maxmilian II. 1848 - 1864
751Bavorsko - Ludwig II. 1864 - 1886
754Bavorsko - Otto 1886 - 1913
755Braniborsko - Georg 1515 - 1543, orř.portr.
756Braniborsko, nedor.
757Braniborsko - Alexandr 1757 - 1791
758Brandenburg - Bayereuth - Georg Wilhelm 1712 - 1726
760Brandenburg - Prusko - Friedrich III. 1688 - 1701
761Brunswick - Luneburg - Calenberg - Hannover - Georg III. 1760 - 1814
762Bruswick - Wolfenbuttel - Friedrich Ulrich 1613 - 1634
763Brunswick - Wolfenbuttel - Karl I. 1735 - 1780
765Brunswick - Wolfenbuttel - Wilhelm 1831 - 1884
766Colmar
767Cologne - arcibiskupství - Maxmilian Friedrich 1761 - 1784
768Dortmund - Albrecht Ernst 1728 - 1794
769Erfurt - Emmerich Joseph 1763 - 1774
770Erfurt
771Frankfurt
774Freidberg - hrad - Johann Eberhard 1577 - 1617, nedor.
775Hall - město
776Hamburg
779Hannover - Georg III. 1760 - 1820
780Hannover - Wilhelm IV. 1830 - 1837
781Hannover - Ernst August 1837 - 1851
782Hannover - Georg V. 1851 - 1866
783Hesse - Cassel - Ludvík II. 1413 - 1458
785Hesse - Cassel - Karl 1670 - 1730
786Hesse - Cassel - Karl I. 1730 - 1751
787Hesse - Cassel - Wilhelm VIII. 1751 - 1760
788Hesse - Cassel - Friedrich Wilhelm 1847 - 1866
789Hesse - Cassel - Wilhelm II. 1821 - 1831
790Hesse - Cassel - Wilhelm II. 1821 - 1831 - regionální vydání
791Hesse - Darmstadt - Ludwig IX. 1768 - 1790
792Hesse - Darmstadt - Ludwig X. 1790 - 1830
793Hesse - Darmstadt - Ludwig III. 1848 - 1877
794Hessen - Darmstadt - Ernst Ludwig 1678 - 1739
795Hildesheim - město
796Hohenlohe - Neuenstein - Oehringen - Ludwig Fridrich 1765 - 1805
797Julich - Berg - Carl Theodor 1742 - 1799
798Kolín - arcibiskupství - Maxmilian Friedrich 1761 - 1784
799Kostnice - město
800Lőwenstein - Wertheim - Rochefort - Johann Dietrich 1635 - 1644
StranaPoložkyObdobí
9801Lőwenstein - Wertheim - Rochefort - Dominik Konstantin 1789 - 1806
802Lőwenstein - Wertheim - Virneburg - Karl Ludwig 1737 - 1779
803Mainz - arcibiskupství - Frederich Karel 1774 - 1802
804Mecklenburg - Schwerin - Friedrich Franz II. 1842 - 1883
805Mecklenburg - Strelitz - Adolph Friedrich III. 1708 - 1752
806Monfort - Anton II. 1693 - 1734
807Montfort - Ernst Joseph 1734 - 1758
808Münster - biskupství - Clemens August 1719 - 1761
809Münster - město
810Nassau
811Norimberk, Rv:nedor.
813Oldenburg - Birkenfeld - Paul Friedrich 1829 - 1853
814Oldenburg - Nicolaus Friedrich 1853 - 1900
815Osnabrück - město
816Padeborn - Franz Arnold 1704 - 1718
817Padeborn - Clemens August 1719 - 1761
818Passau ( Pasov ) - Ernst v Baiern 1517 - 1540
819Pfalz - Johann Wilhelm 1690 - 1716
820Pfalz - Carl Philip 1716 - 1742
822Pfalz - Sulzbach - kostel - Carl Theodor 1742 - 1799
823Pfalz - Zweibrűcken
824Pfalz - Zweibrücken - Johann I. 1569 - 1604, skvr.
825Pfalz - Zweibrűcken Johann II. 1604 - 1635
826Pomořany - švédská okupace - Gustav IV. Adolf 1792 - 1809
827Prusko - Albrecht 1525 - 1569
828Prusko - Friedrich III. 1688 - 1713
829Prusko - Friedrich II. 1740 - 1786
830Prusko - Friedrich Wilhelm II. 1786 - 1797
831Prusko - Friedrich Wilhelm III. 1797 - 1840
832Prusko - Friedrich Wilhelm IV. 1840 - 1861
835Prusko - Wilhelm I. 1861 - 1888, prohn.
837Prusko - Wilhelm II. 1888 - 1918, hr.
839Prusko východní - Friedrich II. 1740 - 1786
843Prusko západní - Zikmund I. 1506 - 1548
845Reuss - Obergreiz - Heinrich XIII. 1800 - 1817
846Reuss - Obergreiz - Heinrich XIII. 1817 - 1836
847Reuss - Schleiz - Heinrich XIV. 1867 - 1913
848Rostock
850Sasko - Míšeň - Fridrich I., Vilém II., Fridrich IV. 1412 - 1425
851Sasko - Míšeň - Fridrich II., Fridrich IV. a Zikmund 1428 - 1436
852Sasko - Míšeň - Fridrich II. 1428 - 1464, nedor.
853Sasko - Míšeň - Fridrich II. Dobromyslný a Vilém III. 1440 - 1464
855Sasko - Míšeň - Fridrich II. Dobromyslný a Markéta 1457 - 1463
857Sasko - Míšeň - Ernst 1464 - 1484, Albrecht a Wilhelm
859Sasko - Míšeň - Ernst a Albrecht 1464 - 1484
861Sasko - Gotha Altenburg - Friedrich II. 1691 - 1732
862Sasko - Gotha Altenburg - Friedrich III. 1732 - 1772
864Sasko - Altenburg - Georg 1848 - 1853
865Sasko - Altenburg - Ernst I. 1853 - 1908
866Sasko - Coburg - Gotha - Ernst I. 1826 - 1844
867Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst Friedrich 1764 - 1800
868Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst I. 1806 - 1826
869Sasko - Ernestinská linie - Friedrich III. , Johann a Georg 1507 - 1525
870Sasko - Ernestinská linie - Johann Friedrich 1541 - 1547
871Sasko - Friedrich August III. 1904 - 1918
872Sasko - Hildburghausen - Friedrich I. 1780 - 1826
874Sasko - Hildburghausen - Samovláda 1786 - 1826
875Sasko - Meiningen - Louise Eleonora 1803 - 1821
876Sasko - Meiningen - Bernhard II. 1821 - 1866
878Sasko - Weimar - Eisenach - Franz Josias 1748 - 1755
879Sasko - Weimar - Eisenach - Anna Amalia 1758 - 1775
880Sasko - Weimar - Eisenach - Carl August 1775 - 1828
882Sasko - Weimar - Eisenach - Carl Alexandr 1853 - 1901
883Sasko - Friedrich August II. 1733 - 1763
884Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
885Sasko - Friedrich August I. 1806 - 1827
886Sasko - Friedrich August II. 1836 - 1854
888Sasko - Johann 1854 - 1873
890Schleswig - Holstein - Provizorní vláda 1848 - 1851
891Speyer - biskupství - Franz Christof 1743 - 1770
892Stolberg - Heinrich a Wolfgang Georg 1612 - 1615
893Stolberg - Ortenberg - Ludwig Georg 1572 - 1618
894Strasburg - biskupství - Johann 1569 - 1592
897Strasburg - biskupství - Karel z Lothringenu 1592 - 1607
899Stolberg - Stolberg - Christop Friedrich 1704 - 1738
900Strasburg město
StranaPoložkyObdobí
10901Strasburg město
903Trevír - arcibiskupství - Philip Christof v. Soetern 1623 - 1652
904Trevír - arcibiskupství - Johann Hugo 1676 - 1711
905Trevír - arcibiskupství - Karl Joseph 1711 - 1715
906Waldeck - Franz, Wilhelm, Ernst, Christian 1588 - 1597
907Waldeck - Christian a Vollrath 1588 - 1636
908Waldeck - Carl August 1728 - 1763
909Waldeck - Pyrmont - Georg Heinrich 1813 - 1845
910Waldeck - Pyrmont - Georg Victor 1852 - 1893
911Westfálsko - Hieronymus Napoleon 1807 - 1813
912Wied - Neuwied - Friedrich Alexander 1737 - 1791
913Wied - Runkel - Johann Ludwig Adolf 1706 - 1762
914Worm - biskupství - Georg 1580 - 1595
915Worm - biskupství - Philip v. Rotenstein 1595 - 1604
916Württemberg - Friedrich 1593 - 1608
917Württemberg
918Württemberg - Eberhard Ludwig 1693 - 1733
919Württemberg - Charles Eugen 1744 - 1793
920Württemberg - Friedrich II. 1797 - 1803
921Württemberg - Wilhelm I. 1816 - 1864
923Wűrzburg - biskupství - Karl Philip 1749 - 1754
924Wűrzburg - biskupství - Franz Ludwig v. Erthal 1779 - 1791
925Německo - Výmarská republika 1918 - 1933, otř.vlas
930Německo - III. říše 1933 - 1945
945Belgie - Lutych - biskupství Johann Theodor v Bayern 1744 - 1763
946Belgie - Leopold II. 1865 - 1909
947Brabantsko.
948Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
950Bulharsko - Ivan Sracimir 1360 - 1396
951Bulharsko - Ivan Šišman 1371 - 1396
954Bulharsko - Ivan Sracimir 1360 - 1396
956Dánsko - Christian IV. 1588 - 1648
957Finsko pod Ruskem - Alexander II. 1855 - 1876
963Finsko pod Ruskem - Alexander III. 1881 - 1894
967Finsko pod Ruskem - Mikuláš II. 1894 - 1917
973Finsko
974Francie - Ludvík XVI. 1774 - 1793
975Francie - Konsulát 1799 - 1803
976Francie - Napoleon III. 1852 - 1870
977Francie - Moneron, Paříž
978Frisko, škr.
980Frísko východní - Enno III. 1599 - 1625, nedor.
982Gibraltar - Jiří III. 1760 - 1820
983Irsko, nep.ned.
984Italské státy - Benátky - Pietro Lando 1539 - 1545
985Italské státy - Benátky - Ioan Cornel cca 1625 -, Av:škr.
986Italské státy - Modena, dírka
987Italské státy - Neapolské království - Karel II. 1665 - 1700
988Italské státy - Neapol a Sicilie - Ferdinando IV. 1759 - 1799
989Italské státy - Neapol a Sicilie - Fernando II. 1830 - 1855
992Italské státy - Parma - Maria Luigia 1815 - 1847
993Italské státy- Sardinie - Carlo Alberto 1831 - 1849
995Italské státy - Vatikán - Pius VII. 1800 - 1823
StranaPoložkyObdobí
111001Italské státy - Vatikán - Pius VIII. 1829 - 1830
1002Italské státy - Vatikán - Gregory XVI. 1831 - 1846
1005Italské státy - Vatikán - Pius IX. 1846 - 1878
1012Vatikán - Pius XI. 1922 - 1939
1013Itálie pod Napoleonem - Napoleon I. 1804 - 1814
1015Itálie - Vittorio Emanuel II. 1861 - 1878, hr.
1016Itálie - Umberto I. 1878 - 1900
1017Itálie - Vittorio Emanuel III. 1900 - 1946
1019Jónské ostrovy - Wiliam IV. 1830 - 1837
1020Litva - Zikmund August III. 1548 - 1572, dr.skvr., 2 ks
1022Litva - Zikmund III. 1587 - 1632
1023Litva - Jan Kazimír 1649 -1668
1024Lucembursko - William III. 1849 - 1890
1025Moldovia - Alexander I. 1400 - 1432
1026Namur.
1027Nizozemí - provincie Campen
1029Nizozemí - provincie Overyssel
1030Nizozemí - provincie Holland
1031Polsko - Kazimír III. 1333 - 1370
1032Polsko - Kazimír IV. 1447 - 1492
1034Polsko - Jan Albert 1492 - 1501
1035Polsko - Alexandr I. 1501 - 1505
1036Polsko - Zikmund I. 1506 - 1548
1039Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1049Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
1053Polsko - Jan Sobieski 1674 - 1696
1054Polsko - August III. 1733 - 1763
1055Polsko - Stanislav August 1764 - 1795
1057Polsko republika
1060Riga - nezávislé město
1061Riga - polská okupace - Zikmund III. 1587 - 1632
1064Riga - švédská okupace - Gustav Adolf 1611 - 1632
1065Riga - Kristina Švédská 1632 - 1654
1066Rumunsko - Carol I. 1866 - 1914
1068Rumunsko - Carol II. 1930 - 1940
1070Rumunsko - Mihai I. 1940 - 1947
1075Rusko - Kijevská Rus - Vladimír Olgierdovič 1380 - 1394 ražby kolem 1380
1076Rusko - Možajské knížectví - Ivan Andreevič 1432 - 1454
1077Rusko - Vasilij Dmitrevič 1389 - 1425
1078Rusko - Vasilij Vasiljevič ( Temný ) 1425 - 1462
1081Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1083Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1085Rusko - Ivan IV. Vasiljevič jako velkokníže 1533 - 1547
1089Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1097Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
StranaPoložkyObdobí
121101Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
1106Rusko - Boris Fedorovič Godunov 1598 - 1605
1110Rusko - Dmitrij Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
1114Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
1117Rusko - Švédové v Novgorodu 1611 - 1617
1121Rusko - polská okupace - Vladislav Zigismundovič 1610 - 1612
1122Rusko - Fedor III. Alexejevič 1676 - 1682
1126Rusko - Ivan V. Alexejevič 1682
1127Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
1128Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
1131Rusko - Alžběta Petrovna 1741 - 1761
1134Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
1138Rusko - Pavel I. 1796 - 1801
1141Rusko - Alexandr I. 1801 - 1825
1143Rusko - Mikuláš I. 1825 - 1855
1148Rusko - Alexandr II. 1855 - 1881
1152Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
1154Rusko -Turkestan - chanát Chiva - Sayyd Abdullah 1337 - 1338 H 1918 - 1920
1155Řád německých rytířů - Arcivévoda Maxmilian 1590 - 1618, AiR škr.
1156San Marino
1159Srbsko - Čurč Vukovič - Brankovič, vládce Kosova 1402 -1412, despot Rašky 1427-1456
1160Španělsko - Filip IV. 1621 - 1665
1163Španělsko - Prozatímní vláda 1868 - 1871
1164Španělsko - Amadeo I. 1871 - 1873
1165Španělsko - Alfonso XIII. 1886 - 1931, vl.škr.
1168Španělské Nizozemí - Filip II. 1556 - 1598
1170Švédsko - Gustav Adolf II. 1611 - 1632
1172Švýcarsko - kanton Aargau
1174Švýcarsko - kanton Basel
1176Švýcarsko - kanton Bern
1181Śvýcarsko - kanton Fribourg
1182Švýcarsko - kanton Geneva
1185Švýcarsko - kanton Graubunden
1189Švýcarsko - kanton Haldestein - Johan Lucius von Sallis 1701 - 1722
1190Švýcarsko - kanton Chur - biskupství
1191Švýcarsko - Chur - město
1192Švýcarsko - kanton Lucern
1193Švýcarsko - kanton Schaffhausen
1194Švýcarsko - kanton Schwyz
1196Švýcarsko - kanton Solothurn
1197Švýcarsko - kanton St. Galen
1199Švýcarsko - kanton Thurgau
1200Švýcarsko - kanton Valais - Franz Joseph Supersaxo 1708 - 1722
StranaPoložkyObdobí
131201Švýcarsko - kanton Vaud
1203Švýcarsko - kanton Zug
1204Švýcarsko - kanton Zurüch
1205Turecko - Suleyman I. bin Selim 926 - 974 H 1520 - 1566
1206Turecko
1207Velká Británie - Alžběta I. 1558 - 1603
1208Velká Británie - Victorie 1837 - 1901
1209Afrika
1211Afrika - Guinejský záliv
1213Barma
1214Bhutan
1215Borneo
1216Borneo ( Brunei )
1217Brazilie - Pedro II. 1831 - 1889
1218Čína - dynastie Čou - 1122 - 255 př. n. l.
1220Čína - císař Te - Tsung 1875 - 1908, provinci Sinkiang
1221Ethiopie
1223Ethiopie - Menelik II. 1889 - 1913
1224Francouzská Indočína
1225Ghana - Ašantské království
1239Ghana - kultura Senufo
1241Holandská Východní Indie - Vilém I. 1815 - 1840
1243Horní Volta- kultura Mossi
1244Horní Volta - kmen Senufo
1249Indie Dánská - Christian VII. 1766 - 1808
1250Kanada - Victorie 1837 - 1901, dr.škr.
1252Kanada - Nové Skotsko - Wiliam IV. 1830 - 1837
1253Kanada - Upper - Victorie 1837 - 1901
1255Kanada - Alžběta II. 1952 -
1274Německá Nová Guinea
1275Německá východní Afrika
1276Sarawak - Charles J. Brooke 1868 - 1917, nep.skvr.
1277Thajsko - království Lavapura 1050 - 1350
1278Tibet
1280USA
1299Pobočka v Českých Budějovicích
1300Pobočka v Hradci Králové
StranaPoložkyObdobí
141301Pobočka v Chebu
1302Pobočka v Praze
1303Pobočka v Příbrami
1304Pobočka v Táboře
1307Medaile s numismatickým námětem
1309Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
1335Medaile osobností
1340Medaile legionářské
1341Medile vojenské
1342Medaile sokolské
1345Medaile církevní
1351Medaile ostatní
1360Medaile Rakousko - Uherska
1394Medaile ostatních států
StranaPoložkyObdobí
151401Medaile ostatních států
1423ČSR, ČSSR, ČR
1430Faleristika R - U
1434Faleristika ostatních států
1438Rakousko - Uhersko - obíhající na území ČSR do 9.3.1919
1439Československá republika 1918 - 1939
1443Slovenská republika 1939 - 1945
1444Kolkované peníze na Slovensku
1445Československá republika 1945 - 1953
1447Nevydaná platidla
1449Protektorát Čechy a Morava
1451Poukázka na Slovensku
1452Československá republika 1953 - 1992
1469Česká republika 1993 -
1474Rusko jižní
1479SSSR
1482Slovenská republika 1993 -
1485Ukrajina
1487Odznaky regionální
1489Odznaky ocenění
1490Žetony, nouzovky, známky
1496Různé
StranaPoložkyObdobí
161501Různé
1504Schlaraffia
1505Gallienus 253 - 268
1506Claudius II. Gothicus 268 - 270
1507Probus 276 - 282
1508Licinius I. 308 - 324
1509Consatntius II. jako caesar 324 - 337
1510Constantius Gaius 351 - 354
1512Alexandr Severus 222 - 235
1513Constans II. 641 - 668
1514Isacus II. Angelus 1185 - 1195
1515Latinští vládci v Constantinopoli a Thessalonice 1204 - 1261
1516Tabaristan - Ablásovští guvernátoři - Sulejman 133 - 137 H 784 - 788 AD
1517Zlatá Horda - Chán Toqtamish 778 - 797 H 1376 - 1395
1518Girejovci - Dawlat Girej II. - 2. vláda 1121 - 1125
1519Girejovci - Mengli Giray II. bin Selim 1137 - 1143
1520Girejovci - Selim Girej III. - 2. chanát 1184 - 1185 H 1771 - 1772
1521LITERATURA
1522Václav IV. 1378 - 1419
1526Leopold I. 1657 - 1705
1527Marie Terezie 1740 - 1780
1528František II. 1792 - 1835
1529Leopold I. 1657 - 1705
1534Wurtemberg - Olešnice - Christian Ulrich 1679 - 1704
1537Salzburg - arcibiskupství - Jan II. 1429 - 1441
1539Salzburg - Fridrich IV. 1441 - 1452 nebo Zikmund I. 1452 - 1461
1540Salzburg - Matyáš Lang 1519 - 1540
1543Salzburg - Arnošt Bavorský 1540 - 1554
1544Salzburg - Jan Jakub Khuen Belasi 1560 - 1586
1545Salzburg - Wolfgang Theodor v. Raitenau 1587 - 1612
1547Salzburg - arcibiskupství - Max Gandolph 1668 - 1687
1549Salzburg - Zikmund III. Schrattenbach 1747 - 1753
1550Salzburg - arcibiskupství - Hieronymus Colloredo 1772 - 1803
1554Salzburg - Ferdinand 1803 - 1805
1555Československá republika 1918 - 1939
1570Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
1571SLOVENSKÁ REPUBLIKA 1939 - 1945
1582Československá republika 1945 - 1953
1594Československá republika 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
171601Československá republika 1953 - 1992
1617Česká republika 1993 -
1623Karty k pamětním mincím
1629Zikmund Lucemburský 1387 - 1437
1630Leopold I. 1657 - 1705
1631Marie Terezie 1740 - 1780
1633Josef II. 1765 - 1790
1634František II. 1792 - 1835
1638Leopold V. 1179 - 1194
1640Albrecht IV. 1395 - 1404, Albrecht V. a Vilém, ražba z let 1399 - 1406
1642Albrecht V. pod poručnictvím Leopolda 1406 - 1411
1643Albrecht V. 1411 - 1439
1645Ferdinand II. 1619 - 1637
1646Arcivévoda Ferdinand Karel 1632 - 1662
1647Leopold I. 1657 - 1705
1651Josef I. 1705 - 1711
1652Marie Terezie 1740 - 1780
1654František Lotrinský 1745 - 1780
1655Josef II. 1765 - 1790
1656Leopold II. 1790 - 1792
1657František II. 1792 - 1835
1661Ferdinand V. 1835 - 1848
1662Revoluční ražby 1848 - 1849
1664František Josef I. 1848 - 1916
StranaPoložkyObdobí
181701František Josef I. 1848 - 1916
1720Augsburg - Petr ze Schaumburgu 1424 - 1469, společná ražba biskupství a města
1721Augsburg
1723Bádensko - Ludwig I. 1818 - 1830
1724Bádensko - Friedrich I. 1856 - 1907
1726Bavorsko - Mnichov
1727Bavory - Štěpán 1347 - 1375
1728Bavory - Arnošt I. se synovcem Adolfem 1435 - 1438
1729Bavory - Landshut
1730Bavorsko - Maxmilian III. Joseph 1745 - 1777
1731Brandenburg - Prusko - Georg Wilhelm 1619 - 1640
1732Brandenburg - Bayereuth - Georg Wilhelm 1712 - 1726
1733Brunswick - Harburg - Wlhelm IV. 1603 - 1642
1734Brunswick - Wolfenbuttel - Karl I. 1735 - 1780
1736Brunswick - Wolfenbuttel - Karl Wilhelm 1780 - 1806
1738Falc - Jan Hornofalcký 1404 - 1448
1739Frankfurt
1740Göttingen
1741Hanau - Münzenberg - Wilhelm IX. 1760 - 1803
1742Hannover - Ernst August 1837 - 1851
1743Hannover - Georg V. 1851 - 1866
1746Hesse - Cassel - Wilhelm II. 1831 - 1847
1748Hesse - Cassel - Friedrich Wilhelm 1847 - 1866
1751Hesse - Darmstadt - Ernst Ludwig 1678 - 1739
1752Hesse - Darmstadt - Ludwig IX. 1768 - 1790
1753Hessen - Kassel - Friedrich II. 1760 - 1785
1754Julich - Berg - Carl Theodor 1742 - 1799
1757Kolín - arcibiskupství - Clemens August 1723 - 1760
1758Mecklenburg - Schwerin - Friedrich Franz II. 1842 - 1883
1759Mohuč ( Mainz ) - arcibiskupství - Emeric Joseph 1763 - 1774
1760Montfort - Anton III. 1693 - 1733
1761Nassau
1762Norimberk
1764Pasov - biskupství - Ernst v. Baiern 1517 - 1540
1765Pfalz - Salzbuch - Carl Theodor 1742 - 1799
1766Pfalz - Zwewibrücken - Johann I. 1569 - 1604
1767Prusko - Friedrich II. 1740 - 1786
1768Sársko
1769Sasko - Míšeň - Friedrich II. Dobromyslaný 1428 - 1464
1770Sasko - Fridrich August I. 1694 - 1733
1771Saxe - Coburg - Gotha - Ernst II. 1844 - 1893
1772Westfálsko
1773Německo - císařství
1789Německo - císařství I. svět. válka - vojenské vydání pro východ
1790Německo - Výmarská republika 1918 - 1933
1794Německo - 3. říše 1933 - 1945
1797Německo - konvoluty
StranaPoložkyObdobí
191801Německo - konvoluty
1802Albánie
1803Belgie - Leopold III. 1934 - 1951
1805Bulharsko - Ivan Alexander se synem Michalem 1331 - 1355
1806Bulharsko - Ivan Šišman 1371 - 1396
1807Bulharsko - Alexandr I. 1879 - 1886
1808Bulharsko - Ferdinand I. 1887 - 1918
1811Bulharsko - Boris III. 1918 - 1943
1816Dalmacie, Albanie pod Benátským panstvím
1817Dánsko - Frederik VI. 1808 - 1839
1819Dánsko - Frederik VII. 1848 - 1863
1822Dánsko - Christian IX. 1863 - 1906
1824Estonsko
1825Finsko pod Ruskem - Alexander II. 1855 - 1876
1826Finsko pod Ruskem - Alexander III. 1881 - 1894
1828Finsko pod Ruskem - Mikuláš II. 1894 - 1917
1829Francie - Ludvík XV. 1715 - 1774
1830Francie - Ludvík XVI. 1774 - 1793
1831Francie - Direktoriát 1795 - 1799
1832Francie - Ludvík Filip 1830 - 1848
1833Francie - II. republika 1848 - 1852
1834Francie - Napoleon III. 1852 - 1870
1836Francie - I. republika 1793 - 1794
1838Francie - Napoleon III. 1852 - 1870
1840Francie - III. republika 1871 - 1940
1842Gdaňsk
1844Isle of Man - Alžběta II. 1952 -
1853Italské státy - Benátky - Revoluční ražby 1848 - 1849
1855Italské státy - Ferrara - Benedikt XIV. 1740 - 1758
1856Italské státy - Genoa
1857Italské státy - Neapol a Sicilie - Ferdinando IV. 1759 - 1799
1858Italské státy - Parma - Ferdinando di Borbone 1765 - 1802
1859Itálie pod Napoleonem - Napoleon I. 1804 - 1814
1863Itálie - Vittorio Emanuel II. 1861 - 1878
1865Itálie - Umberto I. 1878 - 1900
1866Itálie - konvoluty
1870Jugoslávie - Alexander I. 1921 - 1934
1873Jugoslávie - Petar II. 1934 - 1945
1875Lutych ( Liege ) - Ferdinand Bavorský 1612 - 1650
1876Maďarsko
1879Monako - Honore V. 1819 - 1841
1880Nizozemí - Wiliam III. 1849 - 1890
1882Nizozemí - provincie Gelderland
1883Nizozemí - provincie Zeeland
1884Polsko - Vladislav II. 1386 - 1434
1885Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1886Polsko - Jan Kazimír 1649 - 1668
1888Polsko - republika
1889Portugalsko - Emanuel II. 1908 - 1910
1890Portugalsko
1891Rakousko - republika
1892Riga - Zikmund III. 1587 - 1632
1893Rusko - Vasilij Vasiljevič ( Temný ) 1425 - 1462
1895Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1897Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1899Rusko - Ivan IV. Vasiljevič jako velkokníže 1533 - 1547
StranaPoložkyObdobí
201901Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1907Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
1917Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
1922Rusko - Švédové v Novgorodu 1611 - 1617
1924Rusko - Fedor III. Alexejevič 1676 - 1682
1926Rusko - Ivan V. Alexejevič 1682
1928Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
1931Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
1932Rusko - Alžběta Petrovna 1741 - 1760
1934Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
1936Rusko - Alexandr II. 1855 - 1881
1938Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
1941Rusko - konvoluty
1952SSSR
1965SSSR konvoluty
1981Rusko - americká společnost
1982San Marino
1983Slovenská republika 1993 -
1995Srbsko - Alexandr I. 1889 - 1902
1997Srbsko - Peter I. 1903 - 1918
1998Španělsko - Ferdinand VII. 1808 - 1833
2000Španělsko - Isabela II. 1833 - 1868
StranaPoložkyObdobí
212001Španělsko - Provizorní vláda 1868 - 1871
2002Španělsko - Alfonso XII. 1874 - 1885
2003Španělsko - Alfonso XIII. 1886 - 1931
2008Španělsko - Barcelona
2009Španělsko - Katalánsko - Ferdinand VII. 1808 - 1833
2010Švédsko - Gustav Adolf II. 1611 - 1682
2011Švédsko - Gustav IV. Adolf 1792 - 1809
2013Švédsko - Karel XIV Johan 1818 - 1844
2014Švédsko - Oskar I. 1844 - 1859
2016Švýcarsko - Konfederace
2019Turecko - Mahmud II. 1223 - 1255 AH 1808 - 1839
2023Turecko - Abdul Mejid 1255 - 1277 AH, 1839 - 1861 AD
2026Turecko - Abdul Azis 1277 - 1293 AH 1861 - 1876
2028Turecko - Abdul - Hamid II. 1293 - 1327 AH 1876 - 1909
2029Turecko - Muhammad V. 1327 - 1336 AH 1909 - 1918
2030Velká Británie - Edward VII. 1901 - 1910
2031Velká Británie - Jiří V. 1910 - 1936
2035Velká Británie - Jiří VI. 1936 - 1956
2036Velká Británie - Alžběta II. 1952 -
2037Velká Británie - konvoluty
2041Argentina - provincie Buenos Aires
2042Bermudy - Alžběta II. 1952 -
2043Bolivie
2045Brazilie - Maria I. 1786 - 1805
2046Brazilie - Joao VI. 1818 - 1822
2047Cookovy ostrovy - Alžběta II. 1952 -
2048Egypt - Abdul Azis 1277 - 1293 AH 1861 - 1876
2049Egypt - Muhammad V. 1327 - 1332 AH 1909 - 1914 AD
2050Egypt - Hussein Kamil 1333 - 1336 AH 1914 - 1917 AD
2051Egypt - Faud I. 1341 - 1355 AH 1922 - 1936 AD
2053Egypt - Faruk 1355 - 1372 AH 1936 - 1952 AD
2054Ekvádor
2055Holandská Indie
2059Holandská Indie - Batávie
2060Holandská Indie - Sumatra
2061Japonsko - císařství
2062Jižní Georgie a Jižní Sandwich - Alžběta II. 1952 -
2063Kolumbie
2064Liberie
2065Mexiko
2067Mexiko - II. republika
2068Nový Zéland - Alžběta II. 1952 -
2069Panama
2071Samoa a Sysifo
2075Siera Leone
2076Svatá Helena - Alžběta II. 1952 -
2078Turks a Caicos - Alžběta II. 1952 -
2079USA
2089Vanatu
2090Motiv 'Plachetnice' - od antiky po Dar Pomoří
StranaPoložkyObdobí
222101Motiv 'Plachetnice' - od antiky po Dar Pomoří
2166Pobočka v Praze
2170Pobočka v Mladé Boleslavi
2171Pobočka v Olomouci
2172Pobočka v Pardubicích
2173Společnost přátel drobné plastiky
2174Medaile s numismatickým námětem
2178Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ČR - řazeno podle míst
StranaPoložkyObdobí
232201Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ČR - řazeno podle míst
2206Medaile osobností
2233Medaile vojenské
2234Medaile sportovní
2237Medaile církevní
2239Medaile ostatní
2249Medaile Rakousko - Uherska
2256Medaile ostatních států
2276Československo
2282Faleristika Rakousko - Uherska
2285Faleristika ostatních států
StranaPoložkyObdobí
242301Faleristika ostatních států
2311Československá republika 1918 - 1939
2312Slovenská republika 1939 - 1945
2316Korunové poukázky
2317Kolkované peníze na Slovensku
2318Československá republika 1945 - 1953
2320Československá republika 1953 - 1992
2328Česká republika 1993 -
2330Cizí papírová platidla na československém území 1938 - 1945
2331Bankovky ostatních zemí
2380Odznaky regionální Čech, ČSR. ČSSR, ČR - řazeno podle míst
2384Odznaky legionářské
2386Odznaky vojenské a branné
StranaPoložkyObdobí
252401Odznaky vojenské a branné
2405Odznaky sportovní
2409Odznaky sokolské
2412Odznaky hasičské
2418Odznaky ocenění
2422Odznaky ostatní
2428Odznaky Rakousko - Uherské
2429Odznaky ostatních zemí
2449Nouzovky - Německo
2490Nouzovky - Německo N
2492Nouzovky - Německo
2516Jetony
2529Svátostky
2531Různé

Copyright 2022 Česká numismatická společnost - pobočka Tábor