Sdružení "NUMMUS" Olomouc

Nabídkový katalog na aukci dne 25. února 2017

StranaPoložkyObdobí
11Lesbos, Mytilene (377-326 př. Kr.)
2Bójové na Moravě (2.-1. stol. př.Kr.)
8Byzanc, Jan III. Ducas Vatatses (1222-1254)
9Lehnice-Břeh, Georg Ludwig a Christian (1639-1663)
11Sedmihrady, Gabriel Bethlen (1613-1630)
12Maxmilian II. (1564-1576)
13Marie Terezie (1740-1780)
14Josef II. (1765-1780-1790)
15Ferdinand V. (1835-1848)
19František Josef I. (1848-1916)
49Československo, období 1918 - 1939
53Česká republika (1993-)
56Hamburg
57Jülich - vévodství, Reinald (1402-1423)
58Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
59Francie, Louis XVIII. (1815-1824)
60Francie, Napoleon III. (1852-1870)
61Nizozemí - Westfriesland
62Rakousko
63Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
65Indie - ?
66Indie - Andhras of Decan Satakarnis
67Indie - Cochin (1600-1750)
68Indie - Cochin a Kalicut (1600-1750)
71Indie - Cochin pod Nizozemskou vládou (1740-1780)
73Indie - Coorg
75Indie - Dutch
77Indie - Malabar, Jun-Octingo
83Indie - Malabar, anonym (19.stol.)
85Indie - Marathas of Tanjore, anonym (1678-1800)
88Indie - Marathas of Tamtore, anonym (1678-1800)
91Indie - Mysore, Kanthirava Narasa (1638-1662)
96Indie - Mysore, Tipu Sultan (1782-1799)
98Indie - Mysore, Narasimha (1810-1868)
99Indie - Mysore, Kirschna Raja Wodeyar (1225-1285 AH, 1810-68)
StranaPoložkyObdobí
2101Indie - Travancore, Rama Varma V. (1880-1885)
102Indie - Vijayanagar, Spirangaya III. (1642-1679)
107U.S.A.
108Česká republika
109U.S.A.
110Keltové - Eraviskové
113Keltové na Moravě
118Východní Keltové
126Keltové - Noricum
127Keltové - Španělsko, Obulco
128Thracia - Apollonia Pontika (400-350 př.Kr.)
129Thracia - Mesembria (450-350 př. Kr.)
130Thracia - Thasos (po r.148 př.Kr.)
131Malá Asie
132Indo-Sasánská říše, Hindští šáchové (kol. r.900 n.l.)
133Euboea - Histiaia (300-200 př. Kr.)
134Mysia - Lampsakos (390-330 př. Kr.)
135Caria - Miletos (6.stol př.Kr.)
136Rhodská Peria (Malá Asie)
137Lydia - království, Kroisos (560-546 př. Kr.)
138Pamphylia Aspendos (3.-2. stol. př.Kr.)
139Kilikia - Tarsus, Mazaeios Satrap (361-333 př. Kr.)
140Judea, Herodes I. Velký (37-4 př. Kr.)
141Judea, První židovská válka (67-70 n. l.)
142Judea, Herodes Agripa (37-44 n.l.)
143Judea, Porcius Festus-místodržící za cís. Nera (59-62)
144Pergamon, Attalos II. (159-138 př. Kr.)
145Troas-Tenedos (cca 400 př.Kr.)
146Egypt - Ptolemaios II. (285-246 př. Kr.)
147Egypt - Ptolemaios IV. Philopater (221-205 př. Kr.)
148Sicilie - Morgantina
149ANTESTIA, L. Antestius Gragulus (136 př.Kr.)
150APPULEIA, Lucius Apulleius Saturninus (104 př. Kr.)
151CURTIA, Q.Curtius (116-115 př.Kr.)
152FABIA, Q.Fabius Labeo (124 př.Kr.)
153FONTEIA, Mn.Fonteius C.f. (85 př. Kr.)
154JUNIA, D.Silanus L.f. (91.př.Kr.)
155MINUCIA, Q.Minucius Rufus (122 př,Kr.)
156SABINIUS, L.Titurius L.f. Sabinus (89 př. Kr.)
157VIBIA, C.Vibius C.f. Pansa (90 př. Kr.)
158Tiberius (14-37)
159Vitellius (69)IV.-XII.
160Hadrianus (117-138)
161Antoninus Pius (138-161)
164Septimius Severus (193-211)
165Caracalla (209-211)
167Geta (209-212)
168Plautilla (+211)
169Julia Domna (+217)
170Elagabalus (218-222)
172Alexander Severus (222-235)
174Julia Maesa (+223)
175Maximinus I. (235-238)
176Julia Mamaea (+235)
177Maximinus I. (235-238)
178Gordianus III. (238-244)
186Philippus I. (244-249)
191Otacilia Severa, manželka Philippa I. (244-249)
192Philippus II. Filius (244-249)
194Trebonianus Gallus (251-253)
195Victorinus (268-270)
198Probus (276-282)
StranaPoložkyObdobí
3201Constantinus I. (306-337)
203Constantinus II. (317-340)
204Crispus (317-326)
205Constantius II. (324-361)
211Constans (333-350)
213Delmatius (335-337)
215Valens (364-378)
216Magnus Maximus (383-388)
217Arcadius (383-408)
218Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, William of Villehardouin (1245-78)
219Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Charles II. of Anjou (1285-1289)
220Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Florent of Hainaut (1289-1297)
221Křižáci v Orientě-Achaia, Isabelle of Villehardouin (1297-1301)
222Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Philip of Savoy (1301-1306)
223Křižáci v Orientě-knížectví Achaia, Philipp de Taranto (1306-13)
224Křižáci v Orientě-vév. Athénské, Guillaume de la Roche (1280-87)
225Křižáci v Orientě-vév. Athénské, Guy de la Roche (1294-1308)
226Křižáci v Orientě-Epitus despotat, Philip of Taranto (1294-1313)
227Justin II. a Sofia (565-578)
228Sasánovci, Chusró II. (590-627)
229Indoskytové, Samprati (216-207 př. Kr.)
230Indoskytové, Azes II. (35 př. Kr. - 5 po Kr.)
234Indoskytové, Saskatan Aspavarma (5-35 po Kr.)
235Indoskytové, Gondophares (30-55 po Kr.)
236Indie, Andhras of Decan, Satakarmis (39-109 AD)
237Indie, Ghaznavidé, Mahmúd Ibn Sebuktegin (388-421 AH)
238Indie, Mauryové, Ashoka (272-232 př. Kr.)
239Indie, Puntas, Ahichnatra (150-80 př. Kr.)
240Severní Indie, Pushkavati (185-160 př. Kr.)
241Indie, Sindh-Khabárovci, Amír Ali (AH 247-400; 870-1009 AD)
243Indie, Sindh-Khabárovci, Abd ar-Rahmán III. (889/891-961 AD)
244Indie, Sindh-Khabárovci, Al Hákim (966-1021 AD)
245Indie, dynastie Sunga (187-75 př. Kr.)
246Indie, Západní Satrapové, Vijayasena (239-250 AD)
247Indie, Západní Satrapové, Swami Rudrascam (348-390 AD)
249Zlatá Horda, Chán Džanibek (1324-1357 AD; 724-758 AH)
250Burgundsko (Brabant), Filip Dobrý (1434-1467)
251Bulharsko, Ivan Šišman (1371-1393)
252Flandry, Filip Smělý (1388-1404)
254Francie - Karl der Kahle (843-877)
256Itálie - Verona
257Sasko - Míšeň
258Tübingen, Hugo I. (1162-1182)
259Boleslav II. (967-999)
260Břetislav I. (1037-1055)
263Spytihněv II. (1055-1061)
266Vratislav II. (1054-1092)
269Ota I. Sličný (1061-1087)
273Lutold (1092-1112)
274Bořivoj II. (1100-1120)
275Svatopluk (1095-1107)
277Moravské denáry dosud blíže neurčené
279Nepřidělený, konec 11. století
280Vladislav I. (1109-1125)
285Soběslav I. (1125-1140)
289Vladislav II. (1140-1174)
293Ota III. Dětleb (1140-1160)
295Soběslav II. (1173-1179)
297Přemysl I. (1192-1230)
StranaPoložkyObdobí
4301Přemysl Otakar II.
304Přemysl II. (1253-1278)
308Vladislav III. (1246-1247)
309Přemysl Otakar, markrabě moravský (1247-1253)
310Přemysl II. (1253-1278)
318Václav II. (1278-1305)
322Václav II. - pod poručnictvím Oty Braniborského (1278-1305)
323Václav II.(1278-1305)
330Jan Lucemburský (1310-1346)
334Cheb - město
338Karel IV. (1346-1378)
344Karel IV. - Václav IV.
345Jošt, markrabě (1375-1411)
349Václav IV.(1378-1419)
355Václav IV. - v Lucembursku (II. vláda 1411-1412)
356Jošt Moravský (1388-1402)
357Eliška Zhořelecká (1415-1419)
358Husitské údobí (1420-1436)
359Albrecht Rakouský (1423-1435)
361Brno - město (1423-1435)
362Zhořelec - město (2.pol.15.stol.)
363Jiří z Poděbrad (1460-1471)
368Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
379Ludvík I. Jagellonský (1516-1526)
380Ferdinand I. (1526-1564)
387Kladsko, Oldřich z Hardeku (1501-1534)
388Svídnice - město, za Ferdinanda II. (1619-1637)
389Slezsko - Opolí
390Vratislav - město, za Zikmunda Lucemburského (1419-1437)
391Vratislav - město a stavy, za Vladislava II. Jagell. (1471-1516)
392Lehnice - město
395Lehnice-Břeh, Friedrich II. (1495-1547)
396Lehnice-Břeh, Joh.Christ. a Georg Rudolf (1602-1621)
398Lehnice-Břeh, Christian (1639-1672)
399Münsterberg-Olešnice, Carl II. (1587-1617)
StranaPoložkyObdobí
5401Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich (1668-1704)
402Opava - město
403Opava, Přemek I. Opavský (1365?-1433)
404Opava, Karel Liechtenstein (1614-1627)
410Opava, Karel Eusebius (1627-1684)
412Krnov, Georg Friedrich (1543-1603)
414Krnov, Johann Georg (1607-1624)
422Knížectví Těšínsko-osvětimské
425Těšín, Adam Václav (1596-1617)
427Těšín, Alžběta Lukrécie (1625-1653)
430Těšín, cís.Ferdinand III. (1637-1657)
436Těšín, Ferdinand IV. (1633-1654)
441Radecký z Radče
443Schwarzenberg, Josef Adam (1732-1782)
444Šlik, Jindřich IV. (1612-1650)
448Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
459Dorpat - biskup., Johann II. Vyffhusen (1357-1377)
460Dorpat - biskup., Bartolomäus Savijerwe (1443-1457)
461Dorpat - biskup., Johann III. Bretkov (1473-1478)
462Dorpat - biskup., Johann VIII. v. Gellinghausen (1528-1542)
463Gurk - biskup., Franz Xavier V. (1783-1822)
464Liege- biskupství, Sede Vacante (1688)
465Liege- biskupství Lütich, Jean Theodor Bavorský (1744-1763)
467Livonský řád, Cisso v. Ruttenberg (1424-1434)
468Livonský řád, Bernhard von der Borch (1471-1483)
469Livonský řád, Johann Freitag v. Loringhoven (1485-1494)
470Livonský řád, Herman Hasenkamp v. Brugeney (1535-1549)
476Livonský řád, Johann v. d. Recke (1549-1551)
477Livonský řád, Heinrich v. Galen (1551-1557)
479Mainz-arcibisk., Johann Philipp v. Schönborn (1647-1673)
480Minden - biskupství, Anton v.Schaumburg (1587-1599)
481Olomouc, František Dietrichstein (1599-1636)
482Olomouc, Leopold Vilém (1637-1662)
484Olomouc, Karel II. Liechtenstein (1664-1695)
498Olomouc, Karel III. Lotrinský (1695-1711)
StranaPoložkyObdobí
6501Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
508Olomouc, Jakub Arnošt (1738-1745)
509Olomouc, Maxmilian Hamilton (1761-1776)
510Olomouc, Rudolf Jan (1819-1831)
512Olomouc, Maxmilian Josef (1836-1853)
513Olomouc, Bedřich z Fürstnbergu (1853-1892)
514Pasov - biskup., Arnošt Bavorský (1517-1540)
515Regensburg - biskup., Siegfried(1227-46), nebo Albert I.(1246-60)
516Salzburg-arcib., Adalbert III. von Böhmen (1168-77; 1183-1200)
517Salzburg - arcib., Paris Lodron (1619-1653)
518Salzburg - arcib., Johann Ernest (1687-1709)
519Salzburg - arcib., Zikmund III. (1753-1771)
520Salzburg - arcib., Hieronymus Colloredo (1772-1803)
521Strasbourg - biskup., Joh.Manderscheid (1569-1592)
522Vratislav - biskupství, Friedrich (1671-1682)
523Vratislav - biskupství, Franz Ludwig (1683-1732)
524Leopold VI. (1198-1230)
526Sigmund - arcivévoda (1439-1496)
528Maxmilian I. (1490-1519)
529Ferdinand I. (1526-1564)
537Karel, arcivévoda (1540-1590)
539Maxmilian II. (1564-1576)
546Ferdinand - arcivévoda (1565-1595)
547Rudolf II. (1576-1612)
StranaPoložkyObdobí
7601Rudolf II. (1576-1612)
620Ferdinand II. - arcivévoda (1592-1618)
623Matyáš II. (1611-1619)
643Maximilián - arcivévoda (1612-1618)
644Fridrich Falcký (1619-1620)
648České stavy (1619-1620)
655Moravské stavy (1619-1621)
657Ferdinand II. (1619-1637)
658Ferdinand II. (1619-1637), mince kiprová
667Ferdinand II. (1619-1637)
StranaPoložkyObdobí
8701Ferdinand II. (1619-1637)
733Leopold - arcivévoda (1619-1632)
737Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
742Evangelické slezské stavy (1633-1635)
747Ferdinand III. (1637-1657)
784Ferdinand IV. (1633-1654)
785Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
9801Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
10901Leopold I. (1657-1705)
998Sigmund František - arcivévoda (1662-1665)
999Malkontenti (1704-1708)
StranaPoložkyObdobí
111001Malkontenti (1704-1708)
1003Josef I. (1705-1711)
1046Karel VI. (1711-1740)
StranaPoložkyObdobí
121101Karel VI. (1711-1740)
1103Marie Terezie (1740-1780)
1183Karel VII. (1742-1745)
1186František Lotrinský (1745-1765)
StranaPoložkyObdobí
131201František Lotrinský (1745-1765)
1206Josef II. (1765-1780-1790)
1210Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
1212Josef II. (1780-1790)
1232Leopold II. (1790-1792)
1237František I. (1792-1835)
StranaPoložkyObdobí
141301František I. (1792-1835)
1314Andreas Hofer (1809)
1316Ferdinand V. (1835-1848)
1359Revoluce 1848-1849
1369František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
151401František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
161501František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
171601František Josef I.(1848-1918)
1603Uherské Mileniové ražby 1896
1604Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
1631Medaile Rakousko - Uhersko
1642Vládní ražby medailového charaktderu
1643Béla IV. (1235-1270)
1644Zikmund (1386-1437)
1645Gabriel Bethlen (1613-1630)
1646Údobí let 1918-1938
1661Údobí let 1945-1953
1667Údobí let 1953-1993
1685Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
181701Česká republika (1993-)
1735Anhalt-Bernburg, Alexius Fried.Christian (1796-1834)
1736Anhalt-Bernburg, Alexander Carl (1834-1863)
1738Augsburg - město, za Ludwiga v. Stolberg (1535-1574)
1739Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
1740Bavorsko, Maximilian I. (1598-1651)
1741Bavorsko, Karl Albert (1726-1744)
1742Bavorsko, Maximilian I. Joseph (1806-1825)
1743Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
1745Bavorsko, Ludwig II. (1864-1886)
1746Bavorsko, princ Luitpold (1886-1912)
1747Brandenburg - Ansbach, Georg a Albert (1527-1554)
1748Brandenburg - Bayreuth, Fried.Christian (1763-1769)
1749Brandenburg - Bayreuth, Alexander (1769-1791)
1750Bremen
1753Brunswick - Harburg, Wilhelm VI. August (1603-1642)
1754Brunsw-Luneb-Calenberg, Christian Ludwig (1648-1665)
1755Brunswick - Wolfenbüttel, Friedrich Ulrich (1613-1634)
1756Brunswick - Wolfenbüttel, Rudolf August (1666-1704)
1757Brunswick - Wolfenbüttel, August Wilhelm (1714-1731)
1758Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
1759Brunswick - Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand (1780-1806)
1760Brunswick - Wolfenbüttel, Wilhelm (1831-1884)
1761Diepholz-hrabství, Conrad VIII. (1493-1514)
1762Frankfurt
1766Hall am Kocher - město (1200-1370)
1767Hall am Kocher - město
1768Hamburg
1772Hanau - Lichtenberg, Philipp IV.(1538-1590)
1773Hanau - Lichtenberg, Johann Reinhard (1599-1625)
1778Hanau - Münzenberg, Philipp Ludwig I.(1561-1580)
1779Hanau - Münzenberg, Wilhelm IX. (1764-1803)
1780Hannover, Georg IV. (1820-1830)
1781Hannover, Georg V. (1851-1866)
1784Hameln - město
1786Hesse-Cassel, Friedrich II. (1760-1785)
1787Hesse-Cassel, Friedrich Wilhelm (1847-1866)
1788Hesse-Darmstadt, Ernst Ludwig (1678-1739)
1789Hesse-Darmstadt, Ludwig X. (1790-1830)
1790Hesse-Darmstadt, Ludwig III. (1848-1877)
1791Kempten - město
1793Lübeck
1795Mansfeld-Eigentliche-Hinterort, David ( 1592-1628)
1796Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz II. (1842-1883)
1797Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz IV.(1897-1918)
1798Nassau, Adolph (1839-1866)
1799Norimberk - město
StranaPoložkyObdobí
191801Norimberk - město
1802Nördlingen, Eberhard (1506-1535)
1803Oettingen, Albrecht Ernst I. (1660-1683)
1804Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
1806Pfalz - Zweibrücken, Johann I.(1569-1604)
1807Prusko, Albrecht v.Brandenburg (1525-1569)
1808Prusko, Friedrich Wilhelm I.(1713-1740)
1809Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
1815Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
1816Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
1819Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
1822Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
1828Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
1831Sasko - město Kamenz
1832Sasko - Albertine, Johann Georg II. (1656-1680)
1834Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
1836Sasko - Míšeň, Friedrich II.(1428-1464)
1837Sasko - Míšeň, Friedrich II. a Markéta (1457-1463)
1838Sasko, Christ.II.,Joh.Georg I.,August (1591-1611)
1839Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
1840Sasko, Friedrich August I.(1806-1827)
1841Sasko, Friedrich August II. (1836-1854)
1842Sasko, Johann (1854-1873)
1843Sasko, Albert (1873-1902)
1844Schaumburg - Lippe, Georg Wilhelm (1787-1860)
1845Schleswig-Holstein, Christian VII. (1784-1808)
1846Schwarzburg-Sonderhausen, Günther Friedrich Carl II. (1835-1880)
1848Stolberg-Ortenberg, Ludwig Georg (1572-1618)
1849Württemberg, Carol Alexander (1733-1737)
1850Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
1851Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
1853Württemberg, Wilhelm II. (1891-1918)
1854Německá východní Afrika
1859Německo, drobné ražby císařství
1899Německo, okupace Kiau Chau (poloostrov Východní Číny)
StranaPoložkyObdobí
201901Výmarská republika (1918-1933)
1923Německo - 3 říše, 1933-1945
1936Německo - spojenecké obsazení (1945-1948)
1945Německo - BRD (1949-)
1951Anglie, William III. (1694-1702)
1952Anglie, George I. (1714-1727)
1953Anglie, George II. (1727-1760)
1954Anglie, Victoria (1837-1901)
1959Anglie, Edward VII. (1901-1910)
1961Anglie, George V.(1910-1936)
1964Dánsko, Christian VIII. (1839-1848)
1965Francie, Ludvík XV. (1715-1774)
1966Francie, Louis Philippe (1830-1848)
1968Francie, Napoleon III.(1852-1870)
1971Itálie-Benátky, Francesco Erizzo (1631-1646)
1972Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
1973Maďarsko (1926-1945)
1974Nizozemí - Zwole, město
1975Nizozemí, Beatrix (1980-)
1976Norsko, Haakon VII. (1905-1957)
1977Polsko, Alexandr Jagellonský (1492-1506)
1979Polsko, Zikmund I. (1506-1548)
1982Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
StranaPoložkyObdobí
212001Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
2029Polsko, Jan Kazimír (1649-1668)
2031Polsko, August III. (1733-1763)
2034Polsko, Stanislav August (1764-1795)
2035Polsko pod Ruskem, Alexander I.(1815-1825)
2036Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
2037Polsko, (1923-1939)
2048Polsko, (1952-1990)
2055Portugalsko, Joao VI. (1799-1826)
2056Rakousko
2060Rusko, Alžběta Petrovna (1741-1761)
2061Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
2062Rusko, Alexander I.(1801-1825)
2063Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
2064Rusko, Alexander II.(1855-1881)
2068Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
2072Švýcarsko - Reichenau-Tamins, Johann Anton (1742-1765)
2073Švýcarsko - Schaffhausen
2076Švýcarsko - Zug
2079Švýcarsko - Zürich
2081Švýcarsko
2082Britská Východoindická společnost
2086Britská Indie - Bengal
2088Britská Indie
StranaPoložkyObdobí
222101Britská Indie
2111Indie
2114Indosasánovci, Saurasthra a Guanara (800-950)
2116Indie - ASSAM, Lakshmi Sinha (SE 1769-1780; 1691-1702 AD)
2117Indie - ASSAM, Rajesvara Sinha (1751-1769 AD)
2118Indie - BARODA, Amand Rao (1800-1819 AD)
2119Indie - BOMBAY PRESIDENCY
2125Centrální Indie, Maitraka of Valabhi (470-740)
2126Centrální Indie, Maitraka of Valabhi (470-740),
2127Centrální Indie, Maitraka of Valabhi (470-740)
2129Indie - Cochin, Viva Varma b.l., Natis States (1853-1864)
2130Indie - DATIA, Mahmud Shah I. ibn Mohammed (1458-1511 AD)
2131Indie - DATIA, Raja Shahi Series (1758-1806 AD)
2133Indie - DATIA, Bhawani Singh (1857-1907 AD)
2134Indie - FARRUKHABAD, Shah Alam II. Amún ud Dapla (1173-1221 AH)
2140Indie - FARRUKHABAD, dynast. Vuppadéva Jaga Déva (1199-1213 AH)
2142Indie, Funam království (190-550 AD)
2143Indie - GUJARAT, Rajputana a Gujarat (6.-8. stol.)
2144Indie - GUJARAT, Sanhartra (950-1050)
2145Indie - GUJARAT, Rajputana a Panjab (12.-13. stol.)
2146Indie - GWALIOR, Jayaji Rao (1259-1304 AH; 1843-1886 AD)
2147Indie - HYDERABAD, Mir Mahmud Ali Khan (1275-1329 AH; 1869-1911 A
2149Indie - HYDERABAD, Mir Usman Ali Khan (1329-67 AH; 1911-1948 AD)
2152Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad II. (1296-1316 AD)
2156Indie, Sultánové z Dilí, Mubarak I. (1316-1320 AD)
2158Indie, Sultánové z Dilí, Ghiyath Al-din Tughluq (1320-1325 AD)
2159Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad III. (1325-1351 AD)
2161Indie, Velcí Mugalové, Humayun (1530-1556 AH)
2164Indie, Velcí Mugalové, Akbar Jalal ud din Muhammad (1556-1605)
2176Indie, V. Mugalové, Muhayyi Ud Din Aurangazeb Alamgir (1658-1707)
2180Indie, Velcí Mugalové, Farrukhsiyar (1713-1719)
2181Indie, Velcí Mugalové, Muhammad Shah (1719-1748)
2190Indie, Velcí Mugalové, Ahmad Shah Bahadur (1748-1754 AD)
2191Indie, Velcí Mugalové, Shah Alam II. (1758-1806)
2192Indie, Velcí Mugalové, Muhammad Akbar II. (1806-1837)
2193Indie - INDORE, Shivaji Rao (1886-1903 AD)
2197Indie - JAIPUR, Madho Siugh II. (1880-1922 AD)
2198Indie - KABUL, Gandhara Khudarayaka (903-915)
2199Indie - KASHMIR, Ranbir Singh (1914-1942 VS; 1857-1885 AD)
StranaPoložkyObdobí
232201Indie - KUTCH, Rayadharji II. (1192-1230 AD; 1778-1814 AD)
2203Indie - KUTCH, Desajli II. (1875-1917 VS; 1818-1860 AD)
2207Indie - KUTCH, Pragmalji II. (1917-1932 VS; 1860-1875 AD)
2208Indie - KUTCH, Khengarji III. (1932-1999 VS; 1875-1942 AD)
2214Indie - LODIS dynastie, Nizam Khan Sikandar Shah II. (894-953 AH)
2215Indie - MEWAR, Duleep Singh (1241-1281 AH)
2217Indie - MEWAR
2218Indie - MEWAR, Falteh Singh (1884-1930 AD)
2219Indie - dynast. MUGHAL, Akbar (AH 963-1014; 1556-1605 AD)
2220Indie - MYSORE, anonymní ražba (1638-1761)
2221Indie - MYSORE, anonymní ražba (18. stol.)
2222Indie - Nagasové z Narwaru, Ganapati Naga Cira (200-340 AD)
2224Indie - NAWANAGAR, anonymní ražby (1570-1850)
2226Indie - PRATAGARH, Junagath Mahabad Khan II. (1268-1300 AH)
2227Indie - SHAHI království, Gandhara Samanta Deva (870-1018)
2228Indie - Sikh Empire, Ranjit Singh (1799-1836 AD)
2240Indie - Suris dynastie, Sher Shah (945-952 AH)
2241Indie - Travancore, Rama Varma IV. (1860-1880)
2244Indie - TRILOKA, dynast. Kangra Radžas (cca 1240)
2245Egypt, Ayyubid říše - Sultan Saladin der Weise (1138-1193)
2246Jižní Rhodesie
2247Austrálie, Alžběta II. (1952-)
2248Cookovy ostrovy
2250Tokelau
2251Vanuatu
2253Bahamy
2254Belize
2256Bolivie
2257Jamaica
2259Kajmanské ostrovy
2260Mexiko, Ferdinand VII. (1808-1821)
2261U.S.A.
2275
2277Hodinky a šperky
2278Mincovní váhy
2279Čechy, Morava, Slezsko
2281Slezsko
2283Německo
2287Německo - Prusko
2288Německo
2291Rakousko
2293Náboženské medaile
2298Český Těšín
2299Jihlava
2300Nový Jičín
StranaPoložkyObdobí
242301Olomouc
2315Opava
2316Písek
2317Praha
2320Příbram
2321Teplice
2322Braun Rudolf (nar.1830)
2323Hlavica Emil (1887-1952)
2324Prádler Jiří (1929-1993)
2325Seidan Václav (1817-1870)
2327Sucharda Stanislav (1866-1916)
2328Šantrůček Václav (1866-1931)
2332Šejnost Josef (1878-1941)
2334Šindelář Lumír (1925-2010)
2335Šindelář Lumír (1925-)
2336Šindelář Lumír (1925-2010)
2340Španiel Otakar (1881-1955)
2343Štursa Jan (1880-1925)
2344Francie
2345Německo
2354Belgie
2355Francie
2357Rakousko
2358Rusko
2382Vatikán - Papežský stát
StranaPoložkyObdobí
252401Vatikán - Papežský stát
2403František II.
2404František Josef I.
2406Medaile veteránských spolků
2407Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
2408Československo
2415Česká republika
2416Hasičské medaile a odznaky
2418Šlarafie
2422Bulharsko
2425Francie
2433Juoslávie
2435Německo - Prusko
2439Německo - Výmarská republika (1918-1933)
2441Německo - 3.říše (1933-1945)
2446Vatikán - Papežský stát
2447Československo 1918 - 1939
2450Protektorát Čechy a Morava
2458Československo, 1945-1953
2461Platné na území ČSR
2463Num.katalogy
2475Num.spisy
2482Med.pla.odzn.
2485Faleristika
2489Notafilie
2492Historické spisy
2494Různé
2496Sborníky,Ročenky
2497Aukční katalog
2498Alba na mince, bankovky, řády
StranaPoložkyObdobí
262501Zlaté miniatury
2503Vespasianus (69-79)
2504Salonina (+263)
2505Claudius II. Gothicus (268-270)
2506Valentinianus I. (364-378)
2507Justinian I. (527-565)
2508Indie, Sindh-Khabárovci,
2510Václav II.(1278-1305)
2511Karel IV. (1346-1378)
2512Mezivládí (1439-1453)
2513Matyáš Korvín (1458-1490)
2514Jiří z Poděbrad (1460-1471)
2515Knížectví Těšínsko-osvětimské
2516Livonský řád, Herman Hasenkamp v. Brugeney (1535-1549)
2517Mainz-arcibisk., Friedrich Charles Joseph (1774-1802)
2518Münster - biskup., Clemens August (1719-1761)
2519Münster - kapitula
2520Regensburg - biskup., Heinrich I., Wolfratshausen (1132-1155)
2521Salzburg - arcib., Leonard v.Keutschach (1495-1519)
2522Sigmund - arcivévoda (1439-1496)
2523Maxmilian II. (1564-1576)
2524Stavy - Slezsko (1619-1623)
2525Ferdinand II. (1619-1637)
2529Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
2530Ferdinand III. (1637-1657)
2532Leopold I. (1657-1705)
2537Malkontenti (1704-1708)
2538Josef I. (1705-1711)
2540Karel VI. (1711-1740)
2544Marie Terezie (1740-1780)
2568František Lotrinský (1745-1765)
2571Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
2572Josef II. (1780-1790)
2573Leopold II. (1790-1792)
2574František I. (1792-1835)
StranaPoložkyObdobí
272601František I. (1792-1835)
2608Andreas Hofer (1809)
2610Ferdinand V. (1835-1848)
2613Revoluce 1848-1849
2619Konvolut
2620František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
282701František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
292801František Josef I.(1848-1918)
2890Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
2892Údobí let 1918-1938
StranaPoložkyObdobí
302901Údobí let 1918-1938
2966Protektorát Čechy a Morava (1939-1945)
2970Slovensko (1939-1945)
2974Údobí let 1945-1953
2983Údobí let 1953-1993
StranaPoložkyObdobí
313001Údobí let 1953-1993
3052Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
323101Česká republika (1993-)
3117Slovenská republika (1993-)
3122Anhalt-Bernburg, Alexius Fried.Christian (1796-1834)
3123Augsburg - město
3125Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
3126Baden, Friedrich II. (1907-1918)
3127Bavorsko, Maximilian III.Joseph (1745-1777)
3132Bavorsko, Carl Theodor (1777-1799)
3133Bavorsko, Ludwig I. (1825-1848)
3134Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
3135Bavorsko, Ludwig II. (1864-1886)
3144Bavorsko, Otto (1886-1913)
3145Brandenburg - Ansbach, Georg Fridrich (1543-1603)
3146Brandenburg, Georg Wilhelm (1619-1640)
3147Brandenburg, Friedrich Wilhelm (1640-1688)
3153Bremen
3157Brunswick - Harburg, Wilhelm VI. August (1603-1642)
3160Brunsw-Luneb-Calenberg, Johann Friedrich (1665-1679)
3161Brunsw-Luneb-Calenb, Ernst August (1679-1698)
3162Brunsw-Luneb-Calenb-Hanover, George II. (1727-1760)
3163Brunsw.-Lüneb.-Celle, George II.Wilhelm (1665-1705)
3164Brunswick - Wolfenbüttel, Rudolf August (1666-1704)
3165Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
3168Brunswick - Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand (1780-1806)
3171Brunswick - Wolfenbüttel, Friedrich Wilhelm (1806-1815)
3172Brunswick - Wolfenbüttel, Karl II. (1815--1830)
3174Brunswick - Wolfenbüttel, Wilhelm (1831-1884)
3175Cologne - město
3180Einbeck
3181Emden
3183Frankfurt
3190Göttingen - město
3191Hamburg
StranaPoložkyObdobí
333201Hamburg
3204Hanau - Lichtenberg, Philipp V.(1590-1599)
3206Hanau - Lichtenberg, Johann Reinhard (1599-1625)
3207Hanau - Münzenberg, Philipp Ludwig II.(1580-1612)
3208Hannover - město
3209Hannover, Ernst August (1837-1851)
3213Hannover, Georg V. (1851-1866)
3220Hesse-Cassel, Moritz (1592-1627)
3221Hesse-Cassel, Friedrich II. (1760-1785)
3223Hesse-Cassel, Wilhelm II. (1821-1847)
3225Hesse-Darmstadt, Ludwig V. (1596-1626)
3226Hesse-Darmstadt, Ludwig III. (1848-1877)
3227Hildesheim - město
3229Isny - město
3230Konstanz - město
3232Lübeck
3240Lüneburg - město
3241Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz II. (1842-1883)
3242Montfort, Ernst Joseph (1734-1758)
3243Nassau, Adolph (1839-1866)
3245Nassau-Weilburg, Albrecht (1559-1593)
3246Nassau-Weilburg, Karl August (1719-1753)
3247Nassau-Weilburg a Nassau-Usingen, vévodství
3248Nassau-Wiesbaden, Johann Ludwig I. (1568-1596)
3249Norimberk - město
3253Northeim - město
3254Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
3256Pfalz - Electoral, Karl Theodor von Sulzbach (1742-1799)
3257Pfalz - Simmern, Richard (1569-1598)
3258Pfalz - Veldenz, Georg Johann (1544-1592)
3259Pfalz - Veldenz, Georg Gustav (1592-1634)
3260Pfalz - Zweibrücken, Johann I.(1569-1604)
3261Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
3274Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
3278Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
3292Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
StranaPoložkyObdobí
343301Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
3304Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
3320Prusko, Friedrich III.(1888)
3323Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
3328Regensburg - město
3329Reuss-Obergreiz, Heinrich XIII. (1800-1817)
3330Reuss-Obergreiz, Heinrich XIX. (1817-1836)
3331Reuss-Schleiz, Heinrich LXVII. (1854-1867)
3332Reuss-Schleiz, Heinrich XIV. (1867-1913)
3334Rostock - město
3337Sasko - Altenburg, Joseph (1834-1888)
3338Sasko-Coburg-Gotha, Ernst II.(1844-1893)
3343Sasko-Gotha-Altenburg, Friedrich III. (1732-1772)
3344Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
3345Sasko - Meiningen, Georg II.(1866-1914)
3346Sasko - Weimar - Eisenach, Wilhelm Ernst (1901-1918)
3347Sasko, Friedrich August II.(1733-1763)
3349Sasko, Friedrich Christian (1763)
3350Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
3351Sasko, Johann (1854-1873)
3362Sasko, Friedrich August III. (1904-1918)
3365Schaumburg - Pinneberg, Adolf XIII. (1576-1601)
3367Schaumburg - Lippe, Georg Wilhelm (1787-1860)
3368Schwarzburg-Rudolastadt, Friedrich Gunther(1807-1867)
3370Schwarzburg-Sonderhausen, Friedrich Carl II.(1835-80)
3372Solms - Lich
3375Solms - Lich, Ernst,Eberhart a Herman Adolf (1562-90)
3376Solms - Lich, Philipp (1590-1631)
3377Solms - Hohen-Solms, Hermann Adolf (1563-1613)
3378Stade,
3379Wismar
3380Württemberg, Ludwig der Fromme (1568-1593)
3381Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
3382Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
3385Württemberg, Karl I. (1864-1891)
3386Württemberg, Wilhelm II. (1891-1918)
3387Konvolut
3388Německá východní Afrika
StranaPoložkyObdobí
353401Německá východní Afrika
3406Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
363501Německo, drobné ražby císařství
3581Německo, Vojenské mince pro východní frontu
3585Německo, okupace Belgie (1914-1918)
3589Německo, Nouzová platidla
StranaPoložkyObdobí
373601Německo, Nouzová platidla
3603Výmarská republika (1918-1933)
3685Německo - 3 říše, 1933-1945
StranaPoložkyObdobí
383701Německo - 3 říše, 1933-1945
3777Německo - spojenecké obsazení (1945-1948)
3781Saarland
3790Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
393801Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
403901Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
414001Německo - BRD (1949-)
4078Německo - DDR (1949-1990)
StranaPoložkyObdobí
424101Německo - DDR (1949-1990)
4104Andora
4122Anglie, Elizabeth I. (1558-1603)
4123Anglie, George III. (1760-1820)
4128Anglie, George IV. (1820-1830)
4129Anglie, Victoria (1837-1901)
4150Anglie, Edward VII. (1901-1910)
4154Anglie, George V.(1910-1936)
4165Anglie, George VI.(1936-1952)
4170Anglie, Alžběta II. (1952-)
4194Belgie, Leopold I.(1831-1865)
4195Belgie, Leopold II.(1865-1909)
4198Belgie, Albert I.(1909-1934)
4199Belgie, Baudouin I. (1951-1993)
StranaPoložkyObdobí
434201Belgie, Baudouin I. (1951-1993)
4205Belgie, Albert II. (1993-)
4213Belgie, konvolut
4214Bělorusko
4222Bosna a Hercegovina
4224Bulharsko, Alexander I. (1879-1886)
4225Bulharsko, Ferdinand I. (1887-1918)
4226Bulharsko, Boris III. (1918-1943)
4228Bulharsko
4253Černá Hora, Nicholas I. (1860-1918)
4255Čuvašská republika
4256Dánsko, Christian VII. (1766-1808)
4258Dánsko, Frederik VII.(1848-1863)
4259Dánsko, Christian IX.(1863-1906)
4268Dánsko, Frederik VIII. (1906-1912)
4270Dánsko, Christian X.(1912-1947)
4276Dánsko, Frederik IX.(1947-1972)
4277Dánsko, Margarethe II.(1972-)
4280Estonsko
4283Estonsko, republika 1991-
4286Evropská Unie
4291Finsko, Mikuláš II. (1894-1917)
4295Finsko
StranaPoložkyObdobí
444301Finsko
4315Francie, Ludvík XV. (1715-1774)
4316Francie, Ludvík XVI.(1774-1793)
4319Francie, Louis Philippe (1830-1848)
4320Francie, Napoleon III.(1852-1870)
4322Francie, Třetí republika (1871-1940)
4329Francie, stát Vichy (1940-1944)
4330Francie, Pátá republika (1959-)
4378Francie
4380Gibraltar
StranaPoložkyObdobí
454401Gibraltar
4410Guernsey
4413Chorvatsko
4416Irsko
4424Itálie-Neapol a Sicílie, Joachim Murat (1808-1815)
4426Itálie-Neapol a Sicílie, Ferdinando II.(1830-1859)
4427Itálie-Parma, Maria Luigia (1815-1847)
4428Itálie-Sardinie, Vittorio Emanuele II.(1849-1878)
4429Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
4432Itálie, Umberto I. (1878-1900)
4434Itálie, Vittorio Emanuele III.(1900-1946)
4456Itálie
4478Jersey
4482Jugoslávie, Milan Obrenovič (1868-1889)
4483Jugoslávie, Petar II. (1934-1945)
4484Jugoslávie
4500Kypr, republika (1960-)
StranaPoložkyObdobí
464501Kypr, republika (1960-)
4506Litva - republika (1918-1940)
4519Lotyšsko - republika (1918-1940)
4531Lotyšsko, republika (1991-)
4534Lucembursko, Charlotte (1919-1964)
4535Lucembursko, Jean (1964-)
4543Lucembursko
4544Maďarsko (1926-1945)
4553Maďarsko (1946-1949)
4554Maďarsko (1949-1989)
4587Maďarsko (1989-)
StranaPoložkyObdobí
474601Maďarsko (1989-)
4609Malta
4619Monako, Rainier III. (1949-)
4620Nizozemí - Španělské, Philip V. (1700-1712)
4621Nizozemí, William II.(1840-1849)
4623Nizozemí, William III.(1849-1890)
4625Nizozemí, Wilhelmina I.(1890-1948)
4637Nizozemí, Juliana (1948-1980)
4639Nizozemí, Beatrix (1980-)
4683Norsko, Oscar I. (1844-1859)
4684Norsko, Oscar II. (1872-1905)
4687Norsko, Haakon VII. (1905-1957)
4688Norsko, Olav V. (1957-1991)
4694Norsko, Harald V. (1991-)
StranaPoložkyObdobí
484701Ostrov Man
4722Polsko, Jan Albrecht (1492-1501)
4723Polsko, Zikmund August (1545-1572)
4724Polsko, Stefan Bathory (1576-1586)
4725Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
4739Polsko pod Švédskem, Gustav Adolf (1611-1632)
4740Polsko, Jan Kazimír (1649-1668)
4742Polsko, August III. (1733-1763)
4744Polsko pod Ruskem, Alexander I.(1815-1825)
4745Polsko - království (1916-1918)
4751Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
4756Polsko, (1923-1939)
4768Polsko, (1952-1990)
4781Polsko, (1990-)
4787Portugalsko
StranaPoložkyObdobí
494801Portugalsko
4821Přidněsterská moldavská republika
4823Rakousko
4848Rumunsko, Mihai I.(1940-1947)
4851Rumunsko
4852Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
4853Rusko, Alexander II.(1855-1881)
4856Rusko, Alexander III. (1881-1894)
4857Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
4861SSSR
4869Rusko
4891Řecko, George I. (1863-1913)
4892Řecko, republika (1925-1935)
4895Řecko, Paul I. (1947-1964)
4898Řecko, Constantine II. (1964-1973)
StranaPoložkyObdobí
504901Řecko, (1973-)
4925San Marino
4950Slovinsko
4959Srbsko, Peter I.(1903-1918)
4963Španělsko, mezivládí (1868-1870)
4964Španělsko, Alfonso XII.(1874-1885)
4966Španělsko, Alfonso XIII.(1886-1931)
4968Španělsko, Juan Carlos I.(1975-)
5000Švédsko, Adolf Frederick (1751-1771)
StranaPoložkyObdobí
515001Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
5006Švédsko, Gustav V. (1907-1950)
5015Švédsko, Gustav VI.(1950-1973)
5016Švédsko, Charles XVI.(1973-)
5027Švýcarsko - Schaffhausen
5029Švýcarsko - Vaud
5030Švýcarsko - Zug
5032Švýcarsko
5059Turecko, Abdul Aziz (1861-1876 AD)
5060Turecko, Republika (1923-)
5090Ukrajina
StranaPoložkyObdobí
525101Ukrajina
5138Vatikán-Papežský stát, Pius IX.(1846-1878)
5142Vatikán-Papežský stát, Pius XII.(1939-1958)
5143Vatikán-Papežský stát, Sede Vacante (1963)
5144Vatikán-Papežský stát, Pavel VI.(1963-1978)
5145Vatikán-Papežský stát, Jan Pavel II.(1978-)
5146Vatikán-Papežský stát, Jan Pavel II.(1978-2005)
5147Konvolut
5154Afganistán, demokratická republika (SH 1358-1373/1979-94 AD)
5160Afganistán, islámský stát (SH 1373-1381/1994-2002 AD)
5162Arménie
5163Bahrain
5165Bhutan
5170Britská Východoindická společnost
5176Britská Indie - Bengal
5177Britská Indie
StranaPoložkyObdobí
535201Britská Indie
5266Čína - provincie Hunan
5268Čína - republika (1911-)
5271Čínská lidová republika
5278Georgia
5279Holandská Východní Indie
5290Holandská vých.Indie - Batavie
5296Hong Kong
5298Indie
5300Indie - BARODA, Sayaji Rao III. (1875-1938 AD)
StranaPoložkyObdobí
545301Indie - BARODA, Sayaji Rao III. (1875-1938 AD)
5304Indie - BAHAWALPUR, Sadiq Muhammad Khan V. (1907-1947)
5306Indie - Bundi, Ram Singh (1824-1889)
5307Indie - DELHI TUGHLUQ, Firus Shah (752-790 AH)
5308Indie - DELHI TUGHLUQ, Ghyiath al-Din Muhammad III. (1325-1351)
5310Indie - GWALIOR, Jayaji Rao (1259-1304 AH; 1843-1886 AD)
5311Indie - GWALIOR, Madho Rao (1886-1925 AD)
5313Indie - GWALIOR, Jivaji Rao (1925-1948 AD)
5314Indie - HYDERABAD, Mir Usman Ali Khan (1329-67 AH; 1911-1948 AD)
5321CHO RIDE, Mohammed Bin Sam (589-602 AH)
5322Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad II. (1296-1316 AD)
5323Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad III. (1325-1351 AD)
5326Indie, Velcí Mugalové, Humayun (1530-1556 AH)
5327Indie, Velcí Mugalové, Akbar Jalal ud din Muhammad (1556-1605)
5333Indie - KARAULI, Arjun Pal (1876-1886)
5334Indie - KASHMIR, dynast. Lohara Sangrada Deva (1003-1028 AH)
5335Indie - KASHMIR, 2. dynast. Lohara Paramanuka (1155-1165 AH)
5336Indie - KASHMIR, dynast. Vuppadeva Jaga Deva (1199-1213 AH)
5337Indie - KUTCH, Khengarji III. (1932-1999 VS; 1875-1942 AD)
5341Indie - MALWA, dynastie Gupta Džismu (475-515)
5342Indie - MYSORE, Krishna Raja Wodeyar (1799-1868)
5344Indie - Nagasové z Narwaru (Postkušáni)
5346Indie - Tamarové z Dillí (1145-1167)
5347Indie - Travancore, anonymní ražby (1600-1860)
5350Indie - Travancore, Rama Varma IV. (1860-1880)
5351Indie - Travancore, Bala Rama Varma II. (1924-1949)
5352Indie - republika
5353Indonesie
5357Irán, Muzaffar al-Din Shah (AH 1313-24/1896-1907 AD)
5358Irán, Reza Shah (SH 1302-1320/1923-1941 AD)
5359Irán
5360Israel
StranaPoložkyObdobí
555401Israel
5404Japonsko, Hirohito (1926-1989)
5405Japonsko
5406Jemenská demokratická republika
5407Jižní Korea
5418Kambodža, stát (1990-1993)
5421Kambodža, království (1993-)
5422Kazachstán
5440Laos
5449Malaysia
5450Maldives
5456Mauritius
5457Mongolsko
5463Náhorní Karabach
5465Nepál
5475Oman - sultanát
5476Saharawi - arabská demokratická republika
5481Severní Korea
StranaPoložkyObdobí
565501Severní Korea
5504Severní Mariánské ostrovy
5506Seychelles
5516Singapoure
5525Straits Settlements
5540Thajsko
5551Viet Nam, socialistická republika
5556Konvolut
5561Arabic Sahara
5563Benin
5569Botswana
5572Djibouti
5574Egypt, Hussein Kamil (1914-1917 AD)
5575Egypt, Republika (AH 1373-78/1953-58 AD)
5577Egypt, Sjednocená arabská republika (AH 1378-91/1958-71 AD)
5579Egypt, Arabská republika (AH 1391/1971 AD)
5589Eritrea, Umberto I. (1889-1900)
5591Ethiopie, Menelik II. (1889-1913)
5594Ethiopie, lidová republika
5596Gambie
StranaPoložkyObdobí
575601Gambie
5602Ghana
5605Guinea
5606Guinea - Bissau
5607Ivory
5610Jižní Afrika
5612Jižní Afrika, Republika (1961-)
5614Kamerun
5615Kongo - Republika
5624Kongo - Demokratická republika
5636Lesotho
5637Liberie
5673Madagaskar - Malgašská demokratická republika
5674Malawi
5677Maroko, Mohammed V. (AH 1346-81/1927-62 AD)
5678Maroko, Mohammed VI. (AH 1420 / 1999 - AD)
5679Mozambik
5680Namibie
5682Rovníková Guinea
5686Rwanda
5687St.Thomas & Prince
5688Sierra Leone
5695Somálsko, demokratická republika
5696Somálsko
StranaPoložkyObdobí
585701Somálsko
5711Sudan
5712Sv.Helena & Ascension
5713Tanzanie
5714Tchad
5715Togo
5728Tristan da Cunha
5730Tunis
5734Uganda
5742Zaire
5745Zambie
5747Zuid
5748Konvolut
5751Austrálie, George V. (1910-1936)
5754Austrálie, George VI. (1936-1952)
5755Austrálie, Alžběta II. (1952-)
5775Cookovy ostrovy
StranaPoložkyObdobí
595801Cookovy ostrovy
5838Fiji
5845Filipíny
5851Holandské Antily
5853Kiribati
5857Maršalovy ostrovy
5863Nauru
5872Niue
5884Nový Zéland
5885Palau
5889Papua Nová Guinea
5891Šalamounovy ostrovy
5900Tokelau
StranaPoložkyObdobí
605901Tokelau
5904Tonga
5914Tuvalu
5917Vanuatu
5921Západní Samoa
5931Argentina
5937Aruba
5939Bahamy
5955Barbados
5959Belize
5971Bermuda
5976Bolivie
5978Brazilie, Pedro II. (1831-1889)
5979Brazilie
5981Britské Virgin.ostrovy
5989Costa Rica
5992Ecuador
5993Falklandy
5995Guatemala
5996Guyana
5997Haiti
StranaPoložkyObdobí
616001Haiti
6008Honduras
6009Jamaica
6021Kajmanské ostrovy
6026Kanada
StranaPoložkyObdobí
626101Kanada
6111Kanada - New Foundland
6112Kolumbie
6113Kuba
6163Mexiko, republika (1822-1905)
6165Mexiko, (1905-1992)
6173Mexiko, (1992-)
6175Nicaragua
6180Panama
6187Paraguay
6189Peru
6194Peru (od r. 2001-)
6196Salvador
6198Surinam
StranaPoložkyObdobí
636201Trinidad & Tobago
6205Turks & Caicos Islands
6208Uruguay
6213U.S.A.
StranaPoložkyObdobí
646301U.S.A.
6337Venezuela
6340Východní karibské teritorium
6343Konvolut
6347
6351Pečetidla
6352Německo - Bavorsko
6353Německo
6357Švýcarsko
6358Čechy
6363Náboženské medaile
6379Ražby fy. 'Zlatá Koruna'
6382Ražby fy. 'GÖDE'
6383Ražby fy. 'Muzejní galerie'
6384Sportovní medaile a ceny
6398Brno
6399Bruntál
6400Hodonín
StranaPoložkyObdobí
656401Hradec Králové
6402Cheb
6403Kremnica
6404Olomouc
6411Ostrava
6413Pardubice
6414Písek
6415Praha
6420Příbram
6421Slavkov
6423Třinec
6424Uničov
6425Velehrad
6426Babka Karel (1880-1953)
6427Baják Josef (1906-1980)
6428Beutler Miloslav (1897-1964)
6429Blažek Václav (1907-1987)
6430Bódi Ladislav (1944-)
6431Fischer Jan Tomáš (1912-1957)
6432Hám Anton (1899-1965)
6434Havelka Luděk (1941-)
6435Knobloch Milan (1921-)
6438Kolářský Zdeněk (1931-)
6439Kovanič Václav Adolf (1911-)
6440Kulich Ján
6441Kužel Miroslav (1907-1985)
6442Láska Miloš (1917-1984)
6443Myslbek Josef Václav (1848-1922)
6444Otáhal Karel (1901-1972)
6445Španiel Otakar (1881-1955)
6449Vokálek Václav (1891-1970)
6451Anglie
6452Francie
6455Itálie
6457Kanada
6459Liechtenstein
6460Lucembursko
6461Německo
6498Německo - BRD
StranaPoložkyObdobí
666501Německo - BRD
StranaPoložkyObdobí
676601Německo - BRD
6624Německo - BRD, poštovní obálky s medailí, známkou a razítkem
6625Německo - DDR
6627Nizozemí
6632O.S.N.
6633Polsko
6641Rakousko
6643Rusko
6646SSSR
6648Švédsko
6649Švýcarsko
6654Vatikán - Papežský stát
6658U.S.A.
6666Československo - nouzovky, známky
6675Francie - nouzovky
6676Německo - nouzovky a účel.známky
6678Psí známky
6696Polsko - psí známky
6697Konvolut - žetony
StranaPoložkyObdobí
686701Konvolut - žetony
6708Československo - odznaky
6726Československo - odznaky, hudební
6727Československo - odznaky náboženské
6729Československo - odznaky, sportovní
6731Československo - odznaky
6733Sokolské odznaky
6751Německo, odznaky
6752Štítek na turistickou hůl
6754Konvolut
6755Československo
6761Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
6766Českoslov. milice SNB
6767Českoslov. odborové a resort
6773Československo - vojenské odznaky
6777Česká republika
6780Slovenská republika
6782Šlarafie
6790Anglie
6796Bulharsko
6797Francie
6798Maďarsko
6800Německo - Prusko
StranaPoložkyObdobí
696801Německo - Výmarská republika (1918-1933)
6802Německo - 3.říše (1933-1945)
6810Německo
6813B.R.D.
6814N.D.R.
6815Polsko
6816Srbsko
6817Švýcarsko
6818Československo 1918 - 1939
6820Protektorát Čechy a Morava
6826Slovenská republika, 1939 - 1945
6827ČSR-Poukázky pro osvobozené území, 1944-1945
6833Československo, 1945-1953
6874Nevydaná platidla
6878Platné na území ČSR
6879Československo - nouzová platidla
6880Argentina
6882Num.katalogy
6886Num.spisy
6888Faleristika
6889Heraldika
6890Časopisy
6892Aukční katalog
6900Listiny a písemnosti

Copyright 2017 Sdružení "NUMMUS" Olomouc