Sdružení "NUMMUS" Olomouc

Nabídkový katalog na aukci dne 24. března 2018

StranaPoložkyObdobí
11Lehnice-Břeh, Georg Ludwig a Christian (1639-1663)
2Olomouc - biskup., František Dietrichstein (1599-1636)
3Olomouc - biskup., Rudolf Jan (1819-1831)
4Uhry, Maria Anjou (1382-1387)
5Rudolf II. (1576-1611)
6Marie Terezie (1740-1780)
8Josef II. (1765-1780-1790)
9František II. (1792-1835)
10Ferdinand V. (1835-1848)
16Revoluce v Maďarsku (1848-1849)
17František Josef I. (1848-1916)
86Československo, období 1918 - 1939
96Československo, období 1953 - 1993
97Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
2101Česká republika (1993-)
104Slovenská republika (1993-)
105Hamburg
109Prusko - Friedrich (1888)
110Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
113Ostrov Man
114Rakousko
116Rumunsko, Michal I. (1940-1947)
117Rusko, Mikuláš II. (1894-1917)
122SSSR
123Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
124Austrálie, Alžběta II. (1952-)
125Bahamy
126Cookovy ostrovy
133Čínská lidová republika
135Gambia
136Jižní Afrika
137Kanada, George V. (1910-1936)
138Kanada, Alžběta II. (1952-)
140Mexiko
142Niue
144Samoa a Sisyfo
145U.S.A.
148Německo
151Náboženské medaile
152Keltové - Gallia Leuci (100-50 př. Kr.)
153Keltové - Bójové (2.-1.stol.př.Kr.)
154Keltové
155Podunajští Keltové (3.-1.stol. př.Kr.)
156Východní Keltové - typ Velký Bysterec (2.-1. stol. př. Kr.)
157Makedonie - Perseus (179-168 př.Kr.)
158Thracia - Apollonia Pontika (400-350 př.Kr.)
159Thracia - Mesembria (450-350 př. Kr.)
160Thracia - Thasos (po r.148 př.Kr.)
161Indo-Sasánská říše, Hindští šáchové (kol. r.900 n.l.)
162Lydia (pod Persií), Xerxes-Ataxerxes (486-450 př. Kr.
163Pamphylia Aspendos (3.-2. stol. př.Kr.)
164Kilikia - Tarsus, Mazaeios Satrap (361-333 př. Kr.)
165Capadoccia, Ariobarzanes I. Philoromaios (93-63 př. Kr.)
166Sýrie - Seleukovci, Antiochos IX. (113-195 př. Kr.)
167Sýrie - Seleukovci, Filipos I. Filadelfos (93-83 př.Kr.)
168Sýria, Coele-Syria, Chalkis, Lysanias, tetrach. (40-36 př. Kr.)
169Judea, Alexander Jannaaeus (103-76 př. Kr.)
170Judea, Herodes Agripa (37-44 n.l.)
171Judea, Porcius Festus-místodržící za cís. Nera (59-62)
172Egypt - Ptolemaios XII. (80-58 př.Kr.)
173Zeugitana - Kartágo (3.stol. př.Kr.)
174ANTESTIA, L. Antestius Gragulus (136 př.Kr.)
175CURTIA, Q.Curtius (116-115 př.Kr.)
176FLAMINIA, L.Flaminius Chilo (109-108 př.Kr.)
177JUNIA, Q.Caepio Brutus (54 př.Kr.)
178JUNIA, M.Junius Silanus (149 př.Kr.)
179JUNIA, D.Silanus L.f. (91.př.Kr.)
180MINUCIA, Q.Minucius Rufus (122 př,Kr.)
181VIBIA, C.Vibius C.f. Pansa (90 př. Kr.)
182Caligula (37-41)
183Antoninus Pius (138-161)
185Faustina Mater (+141)
186Marcus Aurelius (161-180)
187Faustina Filia (+175)
188Commodus (177-192)
190Septimius Severus (193-211)
191Caracalla (209-211)
193Geta (209-212)
194Julia Domna (+217)
196Elagabalus (218-222)
197Alexander Severus (222-235)
199Gordianus III. (238-244)
StranaPoložkyObdobí
3201Gordianus III. (238-244)
207Gordianus III. a Trauquillina (238-244)
209Philippus I. (244-249)
211Philippus II. Filius (244-249)
212Gallienus (253-268)
213Tacitus (275-276)
215Probus (276-282)
216Allectus (293-296)
217Constantius II. (324-361)
221Arcadius (383-408)
222Aelia Flacilla (+388)
223Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, William of Villehardouin (1245-78)
224Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Charles II. of Anjou (1285-1289)
225Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Isabelle of Villehard..(1297-1301)
226Křižáci v Orientě-kníž.Achaia, Philip of Savoy (1301-1306)
227Křižáci v Orientě-knížectví Achaia, Philipp de Taranto (1306-13)
228Křižáci v Orientě-vév. Athénské, Guillaume de la Roche (1280-87)
229Křižáci v Orientě-vév. Athénské, Guy de la Roche (1294-1308)
230Křižáci v Orientě-Epitus despotat, Philip of Taranto (1294-1313)
231Křižáci v Orientě-Epitus despotat, John II. Orsini (1323-1335)
232Cilician Armenie, Levon I. (1189-1217)
233Cilician Armenie, Hethum I. (1226-1270)
234Jan Zinuisces (969-976)
235Manuel Comneus (1143-1180)
236Sasánovci, Chusró II. (590-627)
237Armenie, Hetoun I. (1226-1270)
238Indoskytové, Azes II. (35 př. Kr. - 5 po Kr.)
239Indoskytové, Gondophares (30-55 po Kr.)
240Centrální Indie, Maitraka of Valabhi (470-740)
241Indie, Ghaznavidé, Mahmúd Ibn Sebuktegin (388-421 AH)
242Indie, Nagasové z Narwaru, Ganapati Naga Cira (200-340 AD)
244Islám - Saladin der Weise (1138-1193)
245Bulharsko, Asen I. (1186-1196
246Bulharsko, Ivan Šišman (1371-1393)
247Francie - Champagne, Thibaut II. (1125-1152)
249Německo, Otto III. (983-1002)
251Bavorsko, Heinrich X. (1126-1138)
252Tübingen, Hugo I. (1162-1182)
253Břetislav I. (1037-1055)
254Vratislav II. (1054-1092)
255Ota I. Sličný (1061-1087)
260Lutold (1092-1112)
261Svatopluk (1095-1107)
263Moravské denáry dosud blíže neurčené
266Nepřidělený, konec 11. století
267Moravské denáry dosud blíže neurčené
268Vladislav I. (1109-1125)
276Soběslav I. (1125-1140)
280Vladislav II. (1140-1174)
284Soběslav II. (1173-1179)
285Václav (1191-1192)
286Přemysl I. (1192-1230)
287Přemysl II. (1253-1278)
288Vladislav I. Jindřich (1197-1222)
289Vladislav III. (1246-1247)
290Přemysl II. (1253-1278)
295Václav II. (1278-1305)
296Václav II.(1278-1305)
StranaPoložkyObdobí
4301Václav II.(1278-1305)
306Jan Lucemburský (1310-1346)
322Cheb - město
326Karel IV. (1346-1378)
339Karel IV. - Česká Falc
340Jošt, markrabě (1375-1411)
342Václav IV.(1378-1419)
350Václav Lucemburský - syn Karla IV., (1383 - 1388)
351Václav IV. - v Lucembursku (II. vláda 1411-1412)
352Jošt Moravský (1388-1402)
354Eliška Zhořelecká (1415-1419)
355Husitské údobí (1420-1436)
356Albrecht Rakouský (1423-1435)
357Jihlava - město (1439-1452)
361Brno - město (od r.1457)
366Zhořelec - město (2.pol.15.stol.)
373Jiří z Poděbrad (1460-1471)
387Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
StranaPoložkyObdobí
5401Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
408Ludvík I. Jagellonský (1516-1526)
411Ferdinand I. (1526-1564)
446České početní peníze, Tobiáš Gebhart / Dorota Gebhartin
447České početní peníze, Petr Vok z Rožmberka
448Slezsko
449Slezsko - Opolí
450Svídnice - město, za Ferdinanda II. (1619-1637)
451Kladsko, Jindřich z Minsterberka (1462-1498)
452Vratislav - město, pod Václavem lV. (1378-1419)
453Vratislav - město, za Zikmunda Lucemburského (1419-1437)
459Vratislav - město, za Ferdinanda II. (1619-1637)
460Lehnice - město
462Lehnice-Břeh, Georg Rudolph (1621-1652)
464Lehnice-Břeh, Georg (1639-1664)
465Lehnice-Břeh, Christian (1639-1672)
469Lehnice-Břeh, Ludwig (1653-1663)
470Münsterberg, Půta z Častolovic (1429-1453)
471Münster.-Olešnice, Hein. Wenzel a Carl Fried.(1617-39)
473Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich (1668-1697)
475Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich (1668-1704)
478Würtemberg-Olešnice, Carl Friedrich (1704-1744)
479Opava, Karel Liechtenstein (1614-1627)
484Opava, Karel Eusebius (1627-1684)
485Krnov, Georg Friedrich (1543-1603)
486Krnov, Johann Georg (1607-1624)
490Knížectví Těšínsko-osvětimské
491Těšín, Adam Václav (1596-1617)
492Těšín, Friedrich Wilhelm (1617-1625)
494Těšín, Alžběta Lukrécie (1625-1653)
StranaPoložkyObdobí
6501Těšín, cís.Ferdinand III. (1637-1657)
503Těšín, Ferdinand IV. (1633-1654)
506Batthyani, Carl (1761-1772)
507Scholtz Iacobus
508Schwarzenberg, Josef Adam (1732-1782)
510Schwarzenberg, Karel Filip (1771-1820)
511Šlik, Jindřich IV. (1612-1650)
515Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
519Windischgrätz, Alfred Fürst (1787-1862)
520Čechy
521Augsburg - biskupství, Petr ze Schaumburgu (1424-1469)
522Cammin - biskupství, Ulrich (1618-1622)
524Dorpat - biskup., Johann II. Vyffhusen (1357-1377)
525Dorpat - biskup., Ditrich II. Dameran (1378-1400)
526Dorpat - biskup., Bartolomäus Savijerwe (1443-1457)
527Dorpat - biskup., Johann III. Bretkov (1473-1478)
528Dorpat - biskup., Johann VIII. v. Gellinghausen (1528-1542)
529Halberstadt -bisk., Heinrich Carl (1613-1615)
530Köln - arcibisk., Otto I. (936-973) nebo Otto II. (973-983)
531Liege- biskupství Lütich, Ernest Bavorský (1581-1612)
532Liege- biskupství, Maximilian Henrich Bavorský (1650-1688)
533Linz- biskupství, Franz Maria Doppelbauer (1845-1908)
535Livonský řád, Cisso v. Ruttenberg (1424-1434)
536Livonský řád, Bernhard von der Borch (1471-1483)
537Livonský řád, Johann Freitag v. Loringhoven (1485-1494)
538Livonský řád, Walther v. Plettenberg (1494-1535)
539Livonský řád, Herman Hasenkamp v. Brugeney (1535-1549)
541Livonský řád, Johann v. d. Recke (1549-1551)
542Livonský řád, Heinrich v. Galen (1551-1557)
544Livonský řád, Gotthard v. Kettler (1559-1562)
545Magdeburg - arcibisk., Christ. Wilhelm v.Brandenburg (1598-1631)
546Mainz-arcibisk., Johann Philipp v. Schönborn (1647-1673)
547Olomouc, Jindřich Zdík (1126-1150)
548Olomouc, František Dietrichstein (1599-1636)
556Olomouc, Leopold Vilém (1637-1662)
561Olomouc, Karel II. Liechtenstein (1664-1695)
575Olomouc, Karel III. Lotrinský (1695-1711)
577Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
583Olomouc, Ferdinand Troyer (1745-1758)
584Olomouc, Antonín Th.Colloredo (1777-1811)
585Olomouc, Rudolf Jan (1819-1831)
587Olomouc, Teodor Kohn (1892-1904)
588Olomouc, Jos.Karel Matocha (1948-1962)
589Olomouc, Vrana Josef (1973-1987)
590Olomouc, František Vaňak (1989-1991)
591Ostřihom - arcibiskupství
593Pasov - biskupství
594Praha - arcib., Jan Bedřich z Valdštejna (1675-1694)
595Praha - arcib., Josef Beran (1946-1969)
596Regensburg - biskup., Siegfried(1227-46), nebo Albert I.(1246-60)
597Riga - biskupství, Henning v. Scharfenberg (1424-1448)
598Riga - biskupství, Thomas Schöning (1527-1539)
599Riga - biskupství, Wilhelm v. Brandenburg (1539-1563)
600Řád Německých rytířů, Maximilian (1588-1618)
StranaPoložkyObdobí
7601Salzburg - arcib., Wolf Dietrich Raitenau (1587-1612)
603Salzburg - arcib., Max Gandolf (1668-1687)
604Salzburg - arcib., Johann Ernest (1687-1709)
609Salzburg - arcib., Zikmund III. (1753-1771)
612Salzburg - arcib., Hieronymus Colloredo (1772-1803)
613Salzburg - arcib., Johann Ev. Haller (1890-1900)
614Teplá - kanonie premonstrátů
615Vratislav - biskupství, Carl (1608-1624)
616Vratislav - biskupství, Friedrich (1671-1682)
619Vratislav - biskupství, Franz Ludwig (1683-1732)
620Albrecht V. (1411-1439)
621Sigmund - arcivévoda (1439-1496)
623Ladislav Pohrobek (1452-1457)
624Fridrich V. (1457-1493)
627Maxmilian I. (1490-1519)
628Maxmilian (1500-1519)
629Karel V. (1519-1556)
630Ferdinand I. (1526-1564)
636Maxmilian II. (1564-1576)
649Rudolf II. (1576-1612)
695Ferdinand II. - arcivévoda (1592-1618)
696Matyáš II. (1611-1619)
StranaPoložkyObdobí
8701Matyáš II. (1611-1619)
708Maximilián - arcivévoda (1612-1618)
710Fridrich Falcký (1619-1620)
711České stavy (1619-1620)
712Moravské stavy (1619-1621)
715Ferdinand II. (1619-1637), mince kiprová
725Ferdinand II. (1619-1637)
770Leopold - arcivévoda (1619-1632)
776Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
784Evangelické slezské stavy (1633-1635)
791Ferdinand III. (1637-1657)
StranaPoložkyObdobí
9801Ferdinand III. (1637-1657)
813Ferdinand IV. (1633-1654)
814Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
10901Leopold I. (1657-1705)
989Sigmund František - arcivévoda (1662-1665)
991Malkontenti (1704-1708)
1000Josef I. (1705-1711)
StranaPoložkyObdobí
111001Josef I. (1705-1711)
1026Karel VI. (1711-1740)
1075Marie Terezie (1740-1780)
StranaPoložkyObdobí
121101Marie Terezie (1740-1780)
1173Karel VII. (1742-1745)
1177František Lotrinský (1745-1765)
StranaPoložkyObdobí
131201Ferdinand - arcivévoda (1754-1806)
1202Josef II. (1765-1780-1790)
1208Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
1209Josef II. (1780-1790)
1230Belgické povstání (1789-1790)
1235Leopold II. (1790-1792)
1250František I. (1792-1835)
StranaPoložkyObdobí
141301František I. (1792-1835)
1311Andreas Hofer (1809)
1312Ferdinand V. (1835-1848)
1369Revoluce 1848-1849
1375František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
151401František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
161501František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
171601František Josef I.(1848-1918)
1652Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
1673Medaile Rakousko - Uhersko
1695Koloman (1095-1116)
1696Stephan IV. (1162-1163), nebo Béla III. (1173-1296)
1698Anonym (10.-12.stol.)
1699Stephan II. (1114-1131)
1700Béla II. (1131-1144)
StranaPoložkyObdobí
181701Béla II. (1131-1144)
1702Géza II. (1141-1162)
1703Béla III. (1173-1296)
1706Andreas II. (1205-1235)
1708Andreas III. (1290-1301)
1709Zikmund (1386-1437)
1710Vladislav II. (1490-1516)
1711Gabriel Bethlen (1613-1630)
1717Franz II. Rákóczi (1703-1711)
1718Údobí let 1918-1938
1723Údobí let 1953-1993
1735Česká republika (1993-)
1745Anhalt-Bernburg, Viktor II. Friedrich (1721-1765)
1746Anhalt-Bernburg, Alexius Fried.Christian (1796-1834)
1747Anhalt-Bernburg, Alexander Carl (1834-1863)
1749Anhalt-Dessau, Friedrich II. (1904-1918)
1750Augsburg - město
1751Bavorsko, Maximilian III.Joseph (1745-1777)
1753Bavorsko, Ludwig I. (1825-1848)
1754Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
1757Bavorsko, Ludwig II. (1864-1886)
1758Bavorsko, princ Luitpold (1886-1912)
1759Bavorsko, Ludwig III. (1913-1918)
1760Brandenburg - Bayreuth, Fried.Christian (1763-1769)
1761Brandenburg - Küstrin, Johann (1535-1571)
1762Brandenburg, Georg Wilhelm (1619-1640)
1767Bremen
1769Brunsw-Luneb-Calenberg, Johann Friedrich (1665-1679)
1770Brunsw-Luneb-Calenb-Hanover, George II. (1727-1760)
1771Brunswick - Wolfenbüttel, Rudolf August (1666-1704)
1772Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
1773Brunswick - Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand (1780-1806)
1774Emden
1775Frankfurt
1776Hamburg
1780Hanau - Münzenberg, Wilhelm IX. (1764-1803)
1781Hannover, Georg IV. (1820-1830)
1783Hannover, Ernst August (1837-1851)
1784Hannover, Georg V. (1851-1866)
1785Hameln - město
1786Hesse-Cassel, Friedrich II. (1760-1785)
1788Hesse-Cassel, Wilhelm IX. (1785-1803)
1789Hesse-Cassel, Wilhelm II. (1821-1847)
1790Hesse-Cassel, Friedrich Wilhelm (1847-1866)
1791Hesse-Darmstadt, Ludwig X. (1790-1830)
1793Kempten - město
1794Leuchtenberg - Johann III. (1430-1459)
1795Lübeck
1800Mecklenburg-Schwerin, Friedrich II. (1756-1785)
StranaPoložkyObdobí
191801Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz IV.(1897-1918)
1802Nassau, Adolph (1839-1866)
1803Nassau-Weilburg a Nassau-Usingen, vévodství
1804Norimberk - město
1806Oldenburg, Anton Günther (1603-1667)
1807Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
1809Pfalz - Zweibrücken, Johann I.(1569-1604)
1810Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
1811Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
1816Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
1820Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
1827Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
1833Sasko - Albertine, Johann Georg II. (1656-1680)
1834Sasko-Alt-Gotha, Johann Casimir+Johann Ernst (1572-1638)
1835Sasko-Coburg-Saalfeld, Ernst Friedrich (1764-1800)
1836Sasko - Ernestl. Hauptlinie, Friedrich III. Johann+Georg(1507-25)
1837Sasko - Ernestinische Hauptlinie, Johann +Georg (1525-1530)
1839Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
1841Sasko - Meiningen, Georg II.(1866-1914)
1842Sasko - Míšeň, Friedrich IV.(I.) (1382-1428)
1843Sasko - Middle - Weimar, Joint Rule (1605-1640)
1844Sasko, Friedrich III., Albrecht, Johann (1508-1525)
1845Sasko, Johann Friedrich+Georg (1534-1539)
1847Sasko, Christ.II.,Joh.Georg I.,August (1591-1611)
1849Sasko, Johann Georg I. (1591-1656)
1850Sasko, Johann Georg IV. (1691-1694)
1851Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
1854Sasko, Anton (1827-1836)
1858Sasko, Friedrich August II. (1836-1854)
1859Sasko, Johann (1854-1873)
1863Sasko, Friedrich August III. (1904-1918)
1868Schaumburg - Lippe, Georg Wilhelm (1787-1860)
1869Schleswig-Holstein, Christian VII. (1784-1808)
1870Schleswig-Holstein, Friedrich VI. (1808-1839)
1871Schleswig-Holstein, Provizorium (1848-1851)
1872Schwarzburg-Sonderhausen, Günther Friedrich Carl II. (1835-1880)
1874Württemberg, Johann Friedrich I. (1608-1628)
1875Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
1876Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
1878Württemberg, Karl I. (1864-1891)
1879Württemberg, Wilhelm II. (1891-1918)
1882Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
201901Německo, drobné ražby císařství
1902Německo, okupace Kiau Chau (poloostrov Východní Číny)
1903Výmarská republika (1918-1933)
1918Německo - 3 říše, 1933-1945
1930Saarland
1932Německo - BRD (1949-)
1943Německo - DDR (1949-1990)
1947Anglie, George III. (1760-1820)
1950Anglie, Victoria (1837-1901)
1953Dánsko, Frederik VI. (1808-1839)
1954Dánsko, Christian IX.(1863-1906)
1957Francie - Antverpy
1958Francie, Charles V. (1364-1380)
1959Francie, Ludvík XIV. (1643-1715)
1960Francie, Ludvík XV. (1715-1774)
1961Francie, První republika (1793-1803)
1962Francie, Charles X. (1824-1830)
1963Francie, Louis Philippe (1830-1848)
1967Francie, Napoleon III.(1852-1870)
1971Francie, Třetí republika (1871-1940)
1973Itálie-Benátky, Francesco Erizzo (1631-1646)
1974Itálie-Neapol a Sicílie, Ferdinando IV.(1759-1805)
1975Itálie-Sicilie a Sardinie, Viktor Amadeus II. (1666-1732)
1976Maďarsko (1926-1945)
1978Maďarsko (1989-)
1979Malta, Emmanuel de Rohan (1775-1795)
1980Nizozemí - Brabantsko, Filip IV. (1621-1665)
1981Nizozemí - Campen
1982Nizozemí - Gelderland
1983Nizozemí - Španělské, Philip IV. (1621-1665)
1984Nizozemí - Utrecht
1985Nizozemí - Zwole, město
1986Norsko, Oscar II. (1872-1905)
1987Polsko, Wladislaw Lokietek (1306-1333)
1988Polsko, Jan Albrecht (1492-1501)
1989Polsko, Zikmund I. (1506-1548)
1990Polsko, Albrecht (1525-1568)
StranaPoložkyObdobí
212001Polsko, Albrecht (1525-1568)
2003Polsko, Zikmund August (1545-1572)
2007Polsko, Stefan Bathory (1576-1586)
2008Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
2054Polsko pod Švédskem, Gustav Adolf (1611-1632)
2059Polsko pod Švédskem, Kristina (1632-1654)
2063Polsko, Jan Kazimír (1649-1668)
2065Polsko, August III. (1733-1763)
2067Polsko, Friedrich II. (1740-1786)
2068Polsko, Stanislav August (1764-1795)
2069Gdaňsk - království
2070Polsko pod Ruskem, Mikuláš I.(1825-1855)
2072Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
2074Polsko, (1923-1939)
2083Polsko - Lodž ghetto
2085Polsko, (1952-1990)
StranaPoložkyObdobí
222101Polsko, (1952-1990)
2107Rakousko
2109Riga ?
2110Riga - pod Švédskem, Christina (1632-1654)
2111Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
2115Rusko, Alexander I.(1801-1825)
2117Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
2123Rusko, Alexander II.(1855-1881)
2132Rusko, Alexander III. (1881-1894)
2134Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
2141SSSR
2148Řecko, (1973-)
2149Španělsko, Alfonso XII.(1874-1885)
2150Španělsko, Alfonso XIII.(1886-1931)
2151Švýcarsko - Reichenau-Tamins, Johann Anton (1742-1765)
2152Švýcarsko
2153Vatikán-Papežský stát, Inocenc XI. (1676-1689)
2155Vatikán-Papežský stát, Pius IX.(1846-1878)
2156Britská Východoindická společnost
2157Čína - republika (1911-)
2158Indie
2159Indosasánovci, Saurasthra a Guanara (800-950)
2160Indie - BOMBAY PRESIDENCY
2165Indie - DATIA, Raja Shahi Series (1758-1806 AD)
2166Indie, Funam království (190-550 AD)
2167Indie - GUJARAT, Rajputana a Gujarat (6.-8. stol.)
2168Indie - GUJARAT, Sanhartra (950-1050)
2169Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad II. (1296-1316 AD)
2170Indie, Sultánové z Dilí, Ghiyath Al-din Tughluq (1320-1325 AD)
2171Indie, Sultánové z Dilí, Muhammad III. (1325-1351 AD)
2172Indie, Velcí Mugalové, Akbar Jalal ud din Muhammad (1556-1605)
2178Indie, V. Mugalové, Muhayyi Ud Din Aurangazeb Alamgir (1658-1707)
2179Indie, Velcí Mugalové, Muhammad Shah (1719-1748)
2184Indie, Velcí Mugalové, Ahmad Shah Bahadur (1748-1754 AD)
2185Indie, Velcí Mugalové, Shah Alam II. (1758-1806)
2186Indie - INDORE, Shivaji Rao (1886-1903 AD)
2188Indie - KABUL, Gandhara Khudarayaka (903-915)
2189Indie - KUTCH, Rayadharji II. (1192-1230 AD; 1778-1814 AD)
2191Indie - KUTCH, Desajli II. (1875-1917 VS; 1818-1860 AD)
2194Indie - KUTCH, Pragmalji II. (1917-1932 VS; 1860-1875 AD)
2195Indie - KUTCH, Khengarji III. (1932-1999 VS; 1875-1942 AD)
2199Indie - MEWAR, Duleep Singh (1241-1281 AH)
2200Indie - NAWANAGAR, anonymní ražby (1570-1850)
StranaPoložkyObdobí
232201Indie - NAWANAGAR, anonymní ražby (1570-1850)
2202Indie - SHAHI království, Gandhara Samanta Deva (870-1018)
2203Indie - Sikh Empire, Ranjit Singh (1799-1836 AD)
2205Laos - království, Luang Prabang (1707-1889)
2206Austrálie, Alžběta II. (1952-)
2207Cookovy ostrovy
2209Niue
2211Tokelau
2212Vanuatu
2214Belize
2215Brazilie, Joao princ Regent (1799-1818)
2218Ecuador
2219Jamaica
2221Kajmanské ostrovy
2222Peru, Carlos IV. (1788-1808)
2223U.S.A.
2244Předmincovní platidla
2245
2248Mincovní váhy
2249Čechy, Morava, Slezsko
2250Německo
2273Německo - Prusko
2274Rakousko
2278Čechy
2279Slezsko
2282Náboženské medaile
2293Český Těšín
2294Cheb
2295Chomutov
2296Jaroměř
2297Jihlava
2298Josefov
2299Liberec
StranaPoložkyObdobí
242301Lobendau (Lobendava okr. Děčín)
2302Medlov u Uničova
2303Olomouc
2311Ostrava
2313Poprad
2314Praha
2316Přerov
2317Příbram
2318Šumperk
2319Uherský Brod
2320Velehrad
2322Vyškov
2324Babka Karel (1880-1953)
2325Beutler Miloslav (1897-1964)
2327Knobloch Milan (1921-)
2328Kolářský Zdeněk (1931-)
2331Pichl (1850-1923)
2332Seidan Václav (1817-1870)
2335Scharff Anton (1845-1903)
2339Šejnost Josef (1878-1941)
2341Španiel Otakar (1881-1955)
2343Walter A.
2344Zeman Karel (1949-)
2345Německo
2356Německo, porcelánové medaile
2357Francie
2363Rakousko
2366Vatikán - Papežský stát
2380Československo - nouzovky, známky
2390Polsko - nouzovky
2392Sokolské odznaky
2393Československo - odznaky
2395František II.
2396František Josef I.
StranaPoložkyObdobí
252401František Josef I.
2404Karel I.
2405Medaile veteránských spolků
2406Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
2408Československo
2415Československo - Protektorát Čechy a Morava
2416Českoslov. odborové a resort
2419Československo - vojenské odznaky
2421Československá federativní republika
2426Hasičské medaile a odznaky
2434Šlarafie
2441Bulharsko
2444Francie
2446Německo - Prusko
2450Německo
2451Německo - Výmarská republika (1918-1933)
2452Německo - 3.říše (1933-1945)
2460Německo
2461Veteránské spolky
2465Rakousko - Uhersko
2469Československo 1918 - 1939
2470Protektorát Čechy a Morava
2471Československo, 1945-1953
2475Turecko
2476Num.katalogy
2488Num.spisy
2489Faleristika
2492Notafilie
2495Historické spisy
2496Alba na mince, bankovky, řády
StranaPoložkyObdobí
262501Československo, období 1918 - 1939
2502Zlaté miniatury
2503Vespasianus (69-79)
2504Antoninus Pius (138-161)
2505Licinius I. (308-324)
2506Václav II.(1278-1305)
2509Karel IV. (1346-1378)
2510Václav IV.(1378-1419)
2515Husitské údobí (1420-1436)
2516Brno - město (od r.1457)
2517Zhořelec - město (2.pol.15.stol.)
2518Jiří z Poděbrad (1460-1471)
2521Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
2525Ferdinand I. (1526-1564)
2528Šlik, Štěpán a bratři (1505-1526)
2531Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
2533Hildesheim - bisk., Jobst Edmund Brabeck (1688-1702)
2534Köln - arcibisk., Ernst v.Bayern (1583-1612)
2535Mainz-arcibisk., Emeric Joseph (1763-1774)
2536Münster - biskup., Clemens August (1719-1761)
2537Olomouc, Karel II. Liechtenstein (1664-1695)
2538Salzburg - arcib., Johann II. v.Reisberg (1429-1441)
2539Salzburg - arcib., Matyáš Lang (1519-1540)
2540Salzburg - arcib., Wolf Dietrich Raitenau (1587-1612)
2541Vratislav - biskupství, Carl (1608-1624)
2542Přemysl Otakar II. (jako král 1261-1276)
2547Fridrich Sličný, Habsburský (1313-1330)
2548Albrecht pod poručnictvím Leopolda (1406-1411)
2549Fridrich V. (1457-1493)
2550Maxmilian I. (1490-1519)
2551Ferdinand I. (1526-1564)
2552Karel, arcivévoda (1540-1590)
2553Maxmilian II. (1564-1576)
2554Ferdinand - arcivévoda (1565-1595)
2555Rudolf II. (1576-1612)
2557Moravské stavy (1619-1621)
2558Ferdinand II. (1619-1637)
2564Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
2566Ferdinand III. (1637-1657)
2567Leopold I. (1657-1705)
2597Malkontenti (1704-1708)
2598Josef I. (1705-1711)
StranaPoložkyObdobí
272601Karel VI. (1711-1740)
2602Marie Terezie (1740-1780)
2624František Lotrinský (1745-1765)
2625Josef II. (1780-1790)
2628Leopold II. (1790-1792)
2629František I. (1792-1835)
2654Andreas Hofer (1809)
2655Ferdinand V. (1835-1848)
2658Revoluce 1848-1849
2662Konvolut
2663František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
282701František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
292801František Josef I.(1848-1918)
2859Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
2862Údobí let 1918-1938
StranaPoložkyObdobí
302901Údobí let 1918-1938
2917Protektorát Čechy a Morava (1939-1945)
2936Slovensko (1939-1945)
2943Údobí let 1945-1953
2952Údobí let 1953-1993
StranaPoložkyObdobí
313001Údobí let 1953-1993
3081Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
323101Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
333201Česká republika (1993-)
3215Slovenská republika (1993-)
3219Aachen, město
3220Anhalt-Bernburg, Viktor II. Friedrich (1721-1765)
3221Augsburg - město
3222Baden, Carl Friedrich (1771-1811)
3223Baden, Leopold I. (1830-1852)
3224Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
3229Bavorsko - Ingolstadt, Štěpán III. (1392-1413)
3230Bavorsko - Mnichov, Arnošt I. a Vilém III. (1397-1435)
3231Bavorsko, Maximilian III.Joseph (1745-1777)
3236Bavorsko, Carl Theodor (1777-1799)
3238Bavorsko, Ludwig I. (1825-1848)
3239Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
3241Bavorsko, Ludwig II. (1864-1886)
3249Bavorsko, princ Luitpold (1886-1912)
3250Bavorsko, Otto (1886-1913)
3251Bavorsko, Ludwig III. (1913-1918)
3252Brandenburg, Johann Sigismund (1608-1619)
3253Brandenburg, Georg Wilhelm (1619-1640)
3254Brandenburg, Friedrich Wilhelm (1640-1688)
3257Bremen
3260Brunswick - Wolfenbüttel, Heinrich Julius (1589-1613)
3261Brunswick - Wolfenbüttel, August II. (1634-1666)
3262Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
3265Brunswick - Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand (1780-1806)
3269Brunswick - Wolfenbüttel, Friedrich Wilhelm (1806-1815)
3270Brunswick - Wolfenbüttel, Karl II. (1815--1830)
3271Brunswick - Wolfenbüttel, Wilhelm (1831-1884)
3272Cologne - město
3273Frankfurt
3277Freiburg - město
3279Hals Leuchtemberg, Jan III. (1407-1443)
3280Hamburg
3297Hannover, Ernst August (1837-1851)
3298Hannover, Georg V. (1851-1866)
StranaPoložkyObdobí
343301Hannover, Georg V. (1851-1866)
3303Hesse-Cassel, Friedrich II. (1760-1785)
3304Hesse-Cassel, Wilhelm I. (1803-1821)
3305Hesse-Cassel, Wilhelm II. (1821-1847)
3306Hesse-Cassel, Friedrich Wilhelm (1847-1866)
3307Hesse-Darmstadt, Ernst Ludwig (1678-1739)
3309Hesse-Darmstadt, Ludwig X. (1790-1830)
3310Hesse-Darmstadt, Ludwig II. (1830-1848)
3311Hesse-Darmstadt, Ludwig III. (1848-1877)
3312Konstanz - město
3314Lippe-Detmold, Paul Alexander Leopold II. (1802-1851)
3315Lübeck
3320Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz II. (1842-1883)
3322Nassau, Wilhelm (1816-1839)
3323Nassau, Adolph (1839-1866)
3326Nassau-Weilburg, Karl August (1719-1753)
3327Nassau-Wiesbaden, Johann Ludwig I. (1568-1596)
3328Norimberk - město
3329Oldenburg, Peter Friedrich Wilhelm (1785-1823)
3330Oldenburg, Paul Friedrich August (1829-1853)
3332Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
3335Prusko, Friedrich Wilhelm I.(1713-1740)
3336Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
3346Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
3348Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
3362Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
3377Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
3389Prusko, Friedrich III.(1888)
3393Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
3399Regensburg - město
StranaPoložkyObdobí
353401Regensburg - město
3402Reuss-Obergreiz, Heinrich XIII. (1800-1817)
3403Reuss-Obergreiz, Heinrich XIX. (1817-1836)
3404Reuss-Schleiz, Heinrich LXVII. (1854-1867)
3405Reuss-Schleiz, Heinrich XIV. (1867-1913)
3407Rostock - město
3409Sasko - Altenburg, Joseph (1834-1888)
3410Sasko-Coburg-Gotha, Ernst II.(1844-1893)
3413Sasko-Coburg-Gotha, Carl Eduard (1900-1918)
3414Sasko-Gotha-Altenburg, Friedrich III. (1732-1772)
3415Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
3416Sasko - Meiningen, Georg II.(1866-1914)
3417Sasko - Weimar - Eisenach, Wilhelm Ernst (1901-1918)
3418Sasko, Friedrich III.,Johann,Georg (1507-1525)
3419Sasko, Johann Friedrich+Georg (1534-1539)
3420Sasko, Johann Georg III. (1680-1691)
3421Sasko, Friedrich August II.(1733-1763)
3422Sasko, Friedrich Christian (1763)
3423Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
3424Sasko, Friedrich August II. (1836-1854)
3427Sasko, Johann (1854-1873)
3436Sasko, Albert (1873-1902)
3438Sasko, Friedrich August III. (1904-1918)
3442Schaumburg - Lippe, Georg Wilhelm (1787-1860)
3443Schleswig-Holstein, Christian VII. (1784-1808)
3444Schleswig-Holstein, Friedrich VI. (1808-1839)
3445Schleswig-Holstein, Provizorium (1848-1851)
3446Schwarzburg-Rudolastadt, Friedrich Gunther(1807-1867)
3448Schwarzburg-Sonderhausen, Friedrich Carl II.(1835-80)
3449Slezsko, Friedrich II. (1740-1786)
3450Stade,
3451Ulm - město
3452Waldeck-Pyrmont, Georg Heinrich (1813-1845)
3453Württemberg, Ludwig der Fromme (1568-1593)
3454Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
3456Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
3461Württemberg, Karl I. (1864-1891)
3463Württemberg, Wilhelm II. (1891-1918)
3464Konvolut
3468Německá východní Afrika
StranaPoložkyObdobí
363501Německá východní Afrika
3507Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
373601Německo, drobné ražby císařství
3686Německo, Vojenské mince pro východní frontu
3690Německo, okupace Belgie (1914-1918)
3693Německo, Nouzová platidla
3700Výmarská republika (1918-1933)
StranaPoložkyObdobí
383701Výmarská republika (1918-1933)
3773Německo - 3 říše, 1933-1945
StranaPoložkyObdobí
393801Německo - 3 říše, 1933-1945
3867Německo - spojenecké obsazení (1945-1948)
3875Saarland
3886Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
403901Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
414001Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
424101Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
434201Německo - BRD (1949-)
4248Německo - DDR (1949-1990)
4282Andora
StranaPoložkyObdobí
444301Andora
4306Anglie, Elizabeth I. (1558-1603)
4307Anglie, George III. (1760-1820)
4314Anglie, George IV. (1820-1830)
4316Anglie, Victoria (1837-1901)
4339Anglie, Edward VII. (1901-1910)
4342Anglie, George V.(1910-1936)
4354Anglie, George VI.(1936-1952)
4359Anglie, Alžběta II. (1952-)
StranaPoložkyObdobí
454401Belgie, Leopold II.(1865-1909)
4411Belgie, Albert I.(1909-1934)
4412Belgie, Baudouin I. (1951-1993)
4419Belgie, Albert II. (1993-)
4432Belgie, konvolut
4433Bělorusko
4441Bosna a Hercegovina
4444Bulharsko, Alexander I. (1879-1886)
4446Bulharsko, Ferdinand I. (1887-1918)
4450Bulharsko, Boris III. (1918-1943)
4453Bulharsko
4488Černá Hora, Nicholas I. (1860-1918)
4492Dánsko, Christian VII. (1766-1808)
4495Dánsko, Frederik VI. (1808-1839)
4498Dánsko, Christian VIII. (1839-1848)
StranaPoložkyObdobí
464501Dánsko, Christian VIII. (1839-1848)
4502Dánsko, Frederik VII.(1848-1863)
4508Dánsko, Christian IX.(1863-1906)
4527Dánsko, Frederik VIII. (1906-1912)
4531Dánsko, Christian X.(1912-1947)
4549Dánsko, Frederik IX.(1947-1972)
4558Dánsko, Margarethe II.(1972-)
4564Estonsko
4567Estonsko, republika 1991-
4569Evropská Unie
4572Finsko, Alexander II. (1855-1881)
4574Finsko, Mikuláš II. (1894-1917)
4599Finsko, Kerenski (1917)
4600Finsko
StranaPoložkyObdobí
474601Finsko
4626Francie, Ludvík XIV. (1643-1715)
4627Francie, Ludvík XV. (1715-1774)
4629Francie, Ludvík XVI.(1774-1793)
4631Francie, Louis Philippe (1830-1848)
4635Francie, Druhá republika (1848-1852)
4638Francie, Napoleon III.(1852-1870)
4641Francie, Třetí republika (1871-1940)
4656Francie, Pátá republika (1959-)
StranaPoložkyObdobí
484701Francie, Pátá republika (1959-)
4736Francie
4738Gibraltar
4769Guernsey
4776Chorvatsko
4779Irsko
4797Island
4798Itálie-král.Napoleon, Napoleon I. (1804-1814)
4799Itálie-Neapol a Sicílie, Joachim Murat (1808-1815)
4800Itálie-Neapol a Sicílie, Ferdinando II.(1830-1859)
StranaPoložkyObdobí
494801Itálie-Parma, Maria Luigia (1815-1847)
4802Itálie-Sardinie, Carlo Felice (1821-1831)
4803Itálie-Sardinie, Vittorio Emanuele II.(1849-1878)
4804Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
4815Itálie, Umberto I. (1878-1900)
4816Itálie, Vittorio Emanuele III.(1900-1946)
4831Itálie
4863Jersey
4872Jugoslávie, Milan Obrenovič (1868-1889)
4873Jugoslávie, Alexander I.(1921-1934)
4874Jugoslávie, Petar II. (1934-1945)
4876Jugoslávie
4890Kypr, republika (1960-)
4897Liechtenstein, Johann (1858-1929)
4900Litva - republika (1918-1940)
StranaPoložkyObdobí
504901Litva - republika (1918-1940)
4911Lotyšsko - republika (1918-1940)
4917Lotyšsko, republika (1991-)
4919Lucembursko, Jean (1964-)
4930Maďarsko (1926-1945)
4935Maďarsko (1946-1949)
4937Maďarsko (1949-1989)
4972Maďarsko (1989-)
4996Malta
StranaPoložkyObdobí
515001Malta
5023Nizozemí, William II.(1840-1849)
5027Nizozemí, William III.(1849-1890)
5028Nizozemí, Wilhelmina I.(1890-1948)
5041Nizozemí, Juliana (1948-1980)
5051Nizozemí, Beatrix (1980-)
5091Norsko, Oscar II. (1872-1905)
5093Norsko, Olav V. (1957-1991)
StranaPoložkyObdobí
525101Norsko, Olav V. (1957-1991)
5103Norsko, Harald V. (1991-)
5110Ostrov Man
5137Polsko, Albrecht (1525-1568)
5140Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
5161Polsko pod Švédskem, Gustav Adolf (1611-1632)
5163Polsko, Jan Kazimír (1649-1668)
5166Polsko, August III. (1733-1763)
5167Polsko - království (1916-1918)
5172Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
5185Polsko, (1923-1939)
StranaPoložkyObdobí
535201Polsko, (1923-1939)
5202Polsko - Lodž ghetto
5207Polsko, (1949)
5208Polsko, (1952-1990)
5240Polsko, (1990-)
5247Portugalsko
5290Rakousko
StranaPoložkyObdobí
545301Rakousko
5364Riga - pod Švédskem, Christina (1632-1654)
5366Rumunsko, Carol I.(1866-1914)
5369Rumunsko, Mihai I.(1940-1947)
5375Rumunsko
5377Rusko, Alžběta Petrovna (1741-1761)
5378Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
5381Rusko, Alexander II.(1855-1881)
5382Rusko, Alexander III. (1881-1894)
5384Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
5389SSSR
5393Rusko
5399Řecko, George I. (1863-1913)
StranaPoložkyObdobí
555401Řecko, republika (1925-1935)
5403Řecko, Paul I. (1947-1964)
5405Řecko, Constantine II. (1964-1973)
5407Řecko, (1973-)
5430San Marino
5457Slovinsko
5462Srbsko, Peter I.(1903-1918)
5464Španělsko, Alfonso XII.(1874-1885)
5466Španělsko, Alfonso XIII.(1886-1931)
5471Španělsko, Juan Carlos I.(1975-)
StranaPoložkyObdobí
565501Španělsko, Juan Carlos I.(1975-)
5509Švédsko, Adolf Frederick (1751-1771)
5510Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
5516Švédsko, Gustav V. (1907-1950)
5533Švédsko, Gustav VI.(1950-1973)
5544Švédsko, Charles XVI.(1973-)
5553Švýcarsko - Vaud
5554Švýcarsko - Zug
5555Švýcarsko
5595Turecko, Abdul Mejid (1839-1861)
5596Turecko, Abdul Aziz (1861-1876 AD)
5597Turecko, Abdul Hamid II.(1876-1909 AD)
5598Turecko, Muhammad V.(1909-1918 AD)
5599Turecko, Republika (1923-)
StranaPoložkyObdobí
575601Turecko, Republika (1923-)
5638Ukrajina
5657Vatikán-Papežský stát, Pius XII.(1939-1958)
5659Vatikán-Papežský stát, Pavel VI.(1963-1978)
5662Vatikán-Papežský stát, Jan Pavel II.(1978-2005)
5666Konvolut
5671Afganistán, demokratická republika (SH 1358-1373/1979-94 AD)
5675Afganistán, islámský stát (SH 1373-1381/1994-2002 AD)
5678Arménie
5681Bahrain
5686Bangladéš
5688Bhutan
5695Britská Indie
StranaPoložkyObdobí
585701Britská Indie
5716Ceylon
5717Čína - císařství, Kao Tsung (1736-1795)
5718Čína - republika (1911-)
5719Čínská lidová republika
5728Francouzská Indočína
5730Georgia
5731Holandská Východní Indie
5740Holandská vých.Indie - Batavie
5743Indie
5744Indie - BAHAWALPUR, Sadiq Muhammad Khan V. (1907-1947)
5745Indie - Cochin, Viva Varma b.l., Natis States (1853-1864)
5746Indie - FARRUKHABAD, dynast. Vuppadéva Jaga Déva (1199-1213 AH)
5747Indie - GUJARAT, Rajputana a Panjab (12.-13. stol.)
5748Indie - GWALIOR, Madho Rao (1886-1925 AD)
5749Indie - GWALIOR, Jivaji Rao (1925-1948 AD)
5750Indie - HYDERABAD, Mir Usman Ali Khan (1329-67 AH; 1911-1948 AD)
5752Indie, Sultánové z Dilí, Mubarak I. (1316-1320 AD)
5753Indie, Velcí Mugalové, Akbar Jalal ud din Muhammad (1556-1605)
5758Indie - KASHMIR, dynast. Lohara Sangrada Deva (1003-1028 AH)
5759Indie - KASHMIR, 2. dynast. Lohara Paramanuka (1155-1165 AH)
5760Indie - KASHMIR, dynast. Vuppadeva Jaga Deva (1199-1213 AH)
5761Indie - KUTCH, Khengarji III. (1932-1999 VS; 1875-1942 AD)
5763Indie - MALWA, dynastie Gupta Džismu (475-515)
5764Indie - Nagasové z Narwaru (Postkušáni)
5766Indie - PRATAGARH, Junagath Mahabad Khan II. (1268-1300 AH)
5767Indie - Tamarové z Dillí (1145-1167)
5768Indie - Travancore, anonymní ražby (1600-1860)
5770Indie - Travancore, Rama Varma IV. (1860-1880)
5771Indie - republika
5772Indonesie
5773Irák, Faisal I. (1921-1933)
5774Irák, republika (1959-)
5776Irán, Muzaffar al-Din Shah (AH 1313-24/1896-1907 AD)
5777Irán, Sultan Ahmad Shah (AH 1327-44/1909-45 AD)
5779Irán, Reza Shah (SH 1302-1320/1923-1941 AD)
5784Israel
StranaPoložkyObdobí
595801Israel
5818Japonsko, Hirohito (1926-1989)
5820Jemenská arabská republika
5821Jemenská demokratická republika
5822Jižní Korea
5834Jordan, Abdullah Ibn Al-Hussein (1946-1951)
5835Kambodža, stát (1990-1993)
5838Kambodža, království (1993-)
5839Kazachstán
5840Kuwait
5841Laos
5853Libanon
5855Malaysia
5857Maldives
5869Mauritius
5871Mongolsko
5883Nepál
5889Oman - sultanát
5892Pakistan
5893Palestina
5898Ras al-Khaimah (Spojené arabské emiráty)
StranaPoložkyObdobí
605901Saharawi - arabská demokratická republika
5906Saudská Arabie
5908Severní Korea
5937Severní Mariánské ostrovy
5939Seychelles
5951Singapoure
5959Spojené Arabské emiráty
5960Straits Settlements
5964Syrie - mandátní území Francie (1920-1941)
5965Thajsko
5980Thajsko - Siam, Rama II. (1809-1824)
5981Viet Nam, socialistická republika
5985Konvolut
5987Arabic Sahara
5989Ascension
5990Benin
5996Botswana
5999Djibouti
StranaPoložkyObdobí
616001Djibouti
6004Egypt, Hussein Kamil (1914-1917 AD)
6005Egypt, Ahmed Fuad I. (1922-1936)
6006Egypt, Farouk (1936-1952 AD)
6008Egypt, Republika (AH 1373-78/1953-58 AD)
6010Egypt, Sjednocená arabská republika (AH 1378-91/1958-71 AD)
6013Egypt, Arabská republika (AH 1391/1971 AD)
6024Eritrea, Umberto I. (1889-1900)
6025Eritrea, Republika (1997-)
6026Ethiopie, Menelik II. (1889-1913)
6028Ethiopie, Haile Selassie I. (1930-36,1941-1974)
6029Ethiopie, lidová republika
6031Gambie
6037Ghana
6040Guinea
6041Guinea - Bissau
6045Ivory
6048Jižní Afrika
6051Jižní Afrika, Republika (1961-)
6053Jižní Rhodesie
6054Kamerun
6055Kongo - Republika
6065Kongo - Demokratická republika
6077Lesotho
6078Liberie
StranaPoložkyObdobí
626101Liberie
6113Madagaskar - Malgašská demokratická republika
6114Malawi
6119Maroko, Mohammed V. (AH 1346-81/1927-62 AD)
6120Maroko, Mohammed VI. (AH 1420 / 1999 - AD)
6121Mozambik
6123Namibie
6125Pobřeží slonoviny
6126Rhodesia, britský protektorát
6127Rovníková Guinea
6131Rwanda
6134St.Thomas & Prince
6135Sierra Leone
6143Somálsko
6164Sudan
6166Sv.Helena & Ascension
6168Swaziland
6170Togo
6187Tristan da Cunha
6189Tunis
6195Uganda
StranaPoložkyObdobí
636201Uganda
6206Zaire
6209Zambie
6211Západoafrické státy
6213Zuid
6214Konvolut
6215Austrálie, George V. (1910-1936)
6217Austrálie, George VI. (1936-1952)
6220Austrálie, Alžběta II. (1952-)
6244Cookovy ostrovy
StranaPoložkyObdobí
646301Cookovy ostrovy
6318Fiji
6332Filipíny - americká správa (1903-1945)
6333Filipíny
6338Holandské Antily
6339Kiribati
6345Maršalovy ostrovy
6348Nauru
6359Niue
6377Nová Guinea
6378Nový Zéland
6381Palau
6386Papua Nová Guinea
6388Šalamounovy ostrovy
6398Tokelau
StranaPoložkyObdobí
656401Tokelau
6406Tonga
6417Tuvalu
6421Vanuatu
6427Západní Samoa
6440Argentina
6446Aruba
6448Bahamy
6466Barbados
6476Belize
6489Bermuda
6497Bolivie
6500Brazilie, Pedro II. (1831-1889)
StranaPoložkyObdobí
666501Brazilie
6503Britské Virgin.ostrovy
6514Costa Rica
6516Curacao
6517Ecuador
6520Falklandy
6526Guatemala
6528Guyana
6529Haiti
6539Jamaica
6552Kajmanské ostrovy
6558Kanada
StranaPoložkyObdobí
676601Kanada
6655Kolumbie
6658Kuba
6698Mexiko, republika (1822-1905)
6699Mexiko, (1905-1992)
StranaPoložkyObdobí
686701Mexiko, (1905-1992)
6709Mexiko, (1992-)
6711Nicaragua
6718Panama
6727Paraguay
6730Peru
6735Peru (od r. 2001-)
6737Salvador
6738Surinam
6741Trinidad & Tobago
6745Turks & Caicos Islands
6749Uruguay
6754U.S.A.
StranaPoložkyObdobí
696801U.S.A.
6900Venezuela
StranaPoložkyObdobí
706901Venezuela
6904Východní karibské teritorium
6907Konvolut
6910
6914Čechy, Morava, Slezsko
6915Německo - Bavorsko
6916Německo
6919Švýcarsko
6920Čechy
6922Morava
6923Náboženské medaile
6946Ražby fy. 'Zlatá Koruna'
6948Ražby fy. 'GÖDE'
6955Ražby fy. 'Muzejní galerie'
6958Sportovní medaile a ceny
6966Bánská Štiavnica
6967Bratislava
6968Brno
6969Havířov
6970Cheb
6971Karlovy Vary
6972Kremnica
6977Kutná Hora
6980Olomouc
6985Ostrava
6987Pardubice
6988Praha
6990Praha - Všeobecná československá výstava 1991
6992Příbor
6993Příbram
6994Sloup
6995Třinec
6996Uničov
6997Velehrad
6998Znojmo
7000Blažek Václav (1907-1987)
StranaPoložkyObdobí
717001Brůha Jaroslav (1889-1976)
7002Fodor Imrich Csaba (1941-)
7003Hám Anton (1899-1965)
7004Knobloch Milan (1921-)
7005Kolářský Zdeněk (1931-)
7006Kovanič Václav Adolf (1911-)
7007Kožuch Milan (1944-)
7008Kužel Miroslav (1907-1985)
7009Oppl Vladimír (1953-)
7013Peter Andrej (1912-)
7015Prádler Jiří (1929-1993)
7016Ronai Miroslav (1957-)
7018Šindelář Lumír (1925-)
7019Španiel Otakar (1881-1955)
7023Vokálek Václav (1891-1970)
7024Zeman Karel (1949-)
7025Anglie
7026Austrálie
7027Brazilie
7028Čína
7030Francie
7036Itálie
7037Kanada
7039Lucembursko
7041Německo
7076Německo - BRD
StranaPoložkyObdobí
727101Německo - BRD
StranaPoložkyObdobí
737201Německo - BRD
7219Německo - DDR
7221Nizozemí
7224O.S.N.
7225Polsko
7231Polsko - Gdaňsk
7232Rakousko - Uhersko
7233Rakousko
7234Rusko
7261SSSR
7262Švédsko
7263Švýcarsko
7266U.S.A.
7274Vatikán - Papežský stát
7287Československo - nouzovky, známky
7293Německo - nouzovky a účel.známky
7298Rakousko - nouzovky
7299SSSR - nouzovky, žetony
7300Konvolut - žetony
StranaPoložkyObdobí
747301Konvolut - žetony
7303Kanada - nouzovky
7304Psí známky
7316Československo - odznaky
7323Sportovní odznaky, svět
7324Sokolské odznaky
7334Německo, odznaky
7336Rakousko - Uhersko, odznaky
7337František Josef I.
7339Karel I.
7340Československo
7341Českoslov. milice SNB
7342Českoslov. SČSP,SSM,ČSM
7343Českoslov. odborové a resort
7344Československo - vojenské odznaky
7345Česká republika
7346Hasičské medaile a odznaky
7349Anglie
7355Bulharsko
7356Juoslávie
7358Maďarsko
7359Německo - Bavorsko
7360Německo - Prusko
7362Německo - Výmarská republika (1918-1933)
7363Německo - 3.říše (1933-1945)
7370Německo
7372B.R.D.
7373SSSR
7375U.S.A
7376Rakousko - Uhersko
7378Terezínské poukázky
7379Platné na území ČSR
7382Československo - nouzová platidla
7386Argentina
7387Irán
7388U.S.A.
7389Num.katalogy
7392Num.spisy
7395Med.pla.odzn.
7397Notafilie
7398Heraldika
7399Historické spisy
7400Aukční katalog

Copyright 2018 Sdružení "NUMMUS" Olomouc