Česká společnost přátel drobné plastiky

Nabídkový katalog na 119. aukci

StranaPoložkyObdobí
11Marie Terezie 1740-1780
2Česká republika 1993-
4Francie
5USA
7Neurčené mince
9Faustina mladší *120 +175, manželka Marca Aurelia
10Julia Domna *160 +217, manž. Septima Severa
11Severus Alexander 222-235
12Gordianus III. 238-244
13Philipus I. 244-249
15Otacilia Severa - manželka Philipa I. 244-249
16Philipus II. 244-249
17Traianus Decius 249-251
20Claudius 268-270
21Probus 276-282
23Persie - Sasánovci, Chusro II. 590-628
24Osmanská říše, Bájezid II. 1481-1512
25Oldřich 1012 - 1033, 1034
26Břetislav I. 1037 - 1055
27Vratislav II. 1061-1086-1092
28Vladislav I. 1109 - 1118, 1120 - 1125
30Vladislav II. 1140-1174
37Přemysl Otakar II. 1253-1278
38Václav II. 1278-1305
40Jan Lucemburský 1310-1340
43Karel IV. 1346 - 1378
45Morava
48Zikmund 1436-1437 a Albrecht 1438-1439
49Jiří z Poděbrad 1458-1471
50Vladislav II. Jagellonský 1471 - 1516
54Václav IV. 1378-1419
58Ludvík I. 1516-1526
61Ferdinand I. 1526 - 1564
66Maxmilian II. 1564 - 1576
81Rudolf II. 1576-1612
99Matyáš II. 1612 - 1619
StranaPoložkyObdobí
2101Matyáš II. 1612 - 1619
104Ferdinand II. 1619-1637
107Slezské evangelické stavy, 1633 - 1635
108Ferdinand III. 1637-1657
111Leopold I. 1657-1705
137Josef I. 1705-1711
143Marie Terezie 1740-1780
153Josef II. 1765-1790
155František II. 1792-1835
174Ferdinand V. 1835-1848
189Wolf a Tomáš Herold z Úpy a Mikuláš Vodňanský z Čazarova
191Auersperg - František Josef 1856 - 1938
192Jáchymov - Štěpán Šlik 1487 - 1526
193Olomouc biskupství - Karel II. Liechtenstein 1664-1695
194Olomouc biskupství - Karel III. Lotrinský 1695-1711
195Vratislav biskupství - Friedrich v. Hessen-Darmst. 1671-1682
197Lehnice - Břeh, Ludvig 1639-1663
198Lehnice - Břeh, Christian 1659-1664
StranaPoložkyObdobí
3201Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich 1664 - 1704
202Albrecht I., 1282-1308
203Albrecht V. 1411-1439
204Ladislav Pohrobek 1452-1457
205Ferdinand I. 1526 - 1564
210Maxmilian II. 1564 - 1576
211Arcivévoda Ferdinand Tyrolský 1564-1595
212Arcivévoda Leopold Tyrolský 1607 - 1632
214Matyáš II. 1612 - 1619
215Ferdinand II. 1619-1637
216Ferdinand IV. 1653
217Leopold I. 1657-1705
223Josef I. 1705-1711
224Karel VI. 1711-1740
227Marie Terezie 1740-1780
241František I. Lotrinský 1745 - 1765
243Josef II. 1765-1790
248Leopold II. 1790-1792
249František II. 1792-1835
268Ferdinand V. 1835-1848
283Štěpán V. 1270-1272
284Zikmund I. 1378-1437
290Vladislav II. Jagellonský 1471 - 1516
291Rudolf II. 1576-1612
295Gabriel Bethlen 1613 - 1629, Transylvánie
296Matyáš II. 1612 - 1619
298Ferdinand II. 1619-1637
StranaPoložkyObdobí
4301Leopold I. 1657-1705
306Malkontenti 1703-1707
308Karel VI. 1711-1740
311Marie Terezie 1740-1780
325František I. Lotrinský 1745 - 1765
327Josef II. 1765-1790
330Leopold II. 1790-1792
331František II. 1792-1835
342Ferdinand V. 1835-1848
353Revoluční ražby 1848 - 1849
359Mince Františka Josefa I. 1848 - 1916
StranaPoložkyObdobí
5401Mince Františka Josefa I. 1848 - 1916
456Zajatecké tábory Velké války
462Československo 1918 - 1938
479I. Slovensko 1939 - 1945
481ČSR 1945 - 1953
488ČSR - ČSSR - ČSFR 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
6501ČSR - ČSSR - ČSFR 1953 - 1992
596Česká republika 1993 -
StranaPoložkyObdobí
7601Česká republika 1993 -
633II. Slovensko 1993 -
634Anhalt
635Anhalt-Zerbst Friedrich August 1747-1793
636Bavorsko - Ludwig I. der Kelheimer 1183-1231
637Bavorsko - Maximilian IV. Joseph 1799-1825
638Hannover - Georg V. 1851-1866
639Norimberk - město
641Pfalz Veldenz - Georg Johann 1544-1592
645Prusko, Friedrich II. 1740-1786
646Prusko, Friedrich Wilhelm III. 1797-1840
648Prusko, Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861
649Prusko, Wilhelm I. 1861-1888
651Regensburg
652Sasko
655Ulm - město
656Strassburg - město
658Waldeck - Pyrmont - Georg Victor 1852-1893
659Württemberg - Friedrich 1593-1608
660Württemberg - Wilhelm I. 1816-1864
661Německo do 1871 - foto viz www.numismatika.cz
693Německo po roce 1871 do 1948
StranaPoložkyObdobí
8701Německo po roce 1871 do 1948
747Alderney
748Augsburg - biskupství, Petr ze Schaumburgu 1424-1469
749Belgie
753Bulharsko - Ivan Alexandr a carevna Theodora 1331 - 1371
754Bulharsko
758Černá Hora
759Dánsko
762Estonsko
763Finsko
773Francie
791Gibraltar
793Gdaňsk
794Guernsey
798Hall - město
799Irsko
StranaPoložkyObdobí
9801Irsko
802Itálie - pod Napoleonem (napoleonské království)
805Itálie - Římská republika
806Itálie
816Jersey
820Litva
822Lichtenštejnsko
824Lotyšsko
825Maďarsko
831Nizozemí
838Norsko
847Ostrov Mann
848Polsko
853Portugalsko
860Rakousko republika
866Rumunsko
867Rusko - SSSR
StranaPoložkyObdobí
10901Rusko - SSSR
911Řecko
918Salzburg - Wolf Dietrich v. Raitenau 1587-1612
919Salzburg - Markus Sittikus von Hohenems 1612 - 1619
920Salzburg - Paris v. Londron 1619-1654
921Salzburg - Hieronymus Colloredo Mansfeld 1775-1822
922Salzburg - Arcivévoda Ferdinand 1803 - 1806
923Srbsko
927Španělsko
943Švédsko
947Švýcarsko - St. Gallen
948Švýcarsko - Lucern
949Švýcarsko - Zurich
950Švýcarsko
968Turecko
973Vatikán
978Velká Británie
994Ascension Island
995Egypt
998Etiopie
999Kongo
StranaPoložkyObdobí
111001Kongo
1002Libérie
1004Maroko
1005Mauritius
1006Siera Leone
1007Tristan da Cunha
1008Tunis
1009Argentina
1011Brazílie
1012Falklandy
1013Kanada
1019Jamajka
1020Kostarika
1021Mexiko
1022Panama
1023Trinidad a Tobago
1029Uruguay
1030USA
1036Ceylon
1038Čína
1039Dánská Západní Indie
1044Indie
1049Francouzská Indočína
1050Izrael
1051Jižní Korea
1052Mongolsko
1054Portugalská Indie
1058Straits Settlements
1061Austrálie
1062Cookovy ostrovy
1065Filipíny
1066Tokelau
1067Tuvalu
1068Nouzová platidla, žetony, svátostky, různé
1097ČSR - ČSSR - ČSFR 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
121101ČSR - ČSSR - ČSFR 1953 - 1992
1102II. Slovensko 1993 -
1105Cookovy ostrovy
1106Francie
1108Velká Británie
1112RŮZNÉ
1118LITERATURA
StranaPoložkyObdobí
131501Anýž František - ražebna v Praze
1502Axman Miloš (1926-1990)
1503Aubrechtová Pavla (1946- )
1504Baják Josef (1906-1980) a Slezák Miloš (1921-1989)
1505Bejvl Jaroslav (1941- )
1506Beutler Miloslav (1897-1964)
1507Biroš Stanislav (1901-1983)
1508Bódi Ladislav (1944- )
1509Braun Rudolf (1838-1904) a Mauder Josef (1854-1921)
1510Doležal Rudolf (1916-2002 )
1511Drentwett J.F.
1512Sign. DZ
1514Sign.F
1515Friedrichovský Milan (1933- )
1516Fritsche-Thein - ražebna v Praze
1517Hájek Robert (1880-1960)
1519Hásek Jan (1969- )
1520Harcuba Jiří (1928- )
1521Havelka Luděk (1940- )
1522Hervert Antonín (1880-?? )
1523Hvozdenský Josef (1932- )
1526Christlbauer Josef (1820-1897) - ražebna ve Vídni
1527Knobloch Milan (1921- )
1545Knobloch Milan (1921- ) a Placht Richard (1880-1962)
1546Kňourek Ladislav (1932-1995) a Urban Josef
1547Kolářský Zdeněk (1931- )
1557Kovanič Václav Adolf (1911-1999)
1560Kozák Ladislav (1934-2007)
1563Kožuch Milan (1944- ) a Čáka Jan (1929-2018)
1564Kukrál Stanislav (1908-1974)
1565Kvasnička Jan (1844-1912)
1566Láska Miloš (1917-1984)
1567Leisek Friedrich (1839-1898)
1569Lidický Karel (1900-1976)
1571Loos
1572Lukáš Jan (1944- )
1573Malatinec Štefan (1930-2010)
1574Mlynář Miroslav (1938- )
1575Mrázek František (1912-2002)
1576Myslbek Josef Václav (1848-1922) a Stehlík J.
1577Myszak Jiří (1925-1990)
1578Nejtek Václav (1899-1958)
1579Neubauer J.
1580Odehnal Antonín (1878-1957)
1581Oppl Vladimír (1953- )
1585Peter Andrej (1912-2010)
1587Peter Andrej (1912-2003) a Čáka Jan (1929-2018)
1589Pichl Ivan B. (1850-1923) - ražebna v Praze
1590Polívka Miroslav (1929 - )
1591Popp Antonín (1850-1915)
1592Prádler Jiří (1929-1993)
1595Přikryl Zdeněk (1928- )
1596Ronai Miroslav (1957- )
1599Sign. SM
1600Seidan Václav Jan (1817-1870)
StranaPoložkyObdobí
141601Seidan Václav Jan (1817-1870)
1603Severa Jindřich (1909-1980)
1604Snopek Ladislav (1919-2010)
1605Sopr Alois (1913-1993)
1606Stehlík J.
1607Sucharda Stanislav (1866-1916)
1608Šajn
1609Šantrůček Václav (1866-1931)
1611Šejnost Josef (1878-1941)
1618Šindelář Lumír (1925-2010)
1619Šmakal Václav Karel (1863-1941)
1621Španiel Otakar (1881-1955)
1623Štursa Jan (1880-1925)
1624Truhlíková-Spěváková Jarmila (1940- )
1625Válková Hana
1627Vitanovský Michal (1946- )
1633Walter A
1634Zobek Drahomir a Ronai Miroslav (1957- )
1636Zuska František (1887-1955)
1637Autor neurčen
1685Podle míst
StranaPoložkyObdobí
151701Medaile vydané Českou společností přátel drobné plastiky
1718Zednářské medaile
1720Medaile, plakety a odznaky našich prezidentů
1757Medaile, plakety a odznaky s vojenskou tematikou
1771Medaile, plakety a odznaky Sboru nár. bezpečnosti , Veřejné bezpečnosti a Policie ČR
1782Střelecké medaile a odznaky
1784Filatelistické medaile
1786Medaile, plakety a odznaky škol
1799Medaile a odznaky s hornickou tematikou
StranaPoložkyObdobí
161801Medaile a odznaky s hornickou tematikou
1803Medaile a odznaky s hasičskou tematikou
1804Myslivecké medaile a odznaky
1807Lékařské medaile
1812Hudební medaile a odznaky
1815Divadelní a filmové medaile
1816Sokolské slety
1827Sokolské a orelské medaile, plakety a odznaky české i zahraniční
1838Turnéřské medaile a odznaky
1850Atletika
1874Cyklistika
1876Fotbal
1880Hokejbal
1881Jezdectví
1882Kanoistika
1883Bk71x45, postř.část.setřeno
1884Košíková
1885Krasobruslení
1886Kuželky
1888Lední hokej
1891Lyžování
1892Motocyklové závody
1895Plavání
StranaPoložkyObdobí
171901Spartakiády
1903Stolní tenis
1905Šerm
1906Veslování
1909Zápas řecko-římský
1910Ostatní sporty
1920Církevní medaile a svátostky české i ostatních zemí
1955Mládežnické medaile a odznaky (ČSM - SČM - SSM)
1956Záslužné medaile, plakety a odznaky
1972Schlaraffie
1973BELGIE
1976FRANCIE
1984ISRAEL
1985ITÁLIE
1989JUGOSLÁVIE
1990NĚMECKO - SASKO
1991NĚMECKO po r.1871
StranaPoložkyObdobí
182001NĚMECKO po r.1871
2017NĚMECKO (NDR)
2028NOVÝ ZÉLAND
2029POLSKO
2032RAKOUSKO (před r.1867)
2033RAKOUSKO-UHERSKO (1867-1918)
2045RAKOUSKO
2046RUSKO
2048SLOVENSKO
2051SLOVINSKO
2052SOVĚTSKÝ SVAZ
2059SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ
2072ŠPANĚLSKO
2073ŠVÉDSKO
2076ŠVÝCARSKO
2077VATIKÁN
2079VELKÁ BRITÁNIE
2085BLÍŽE NEURČENÉ
2091Země koruny české, Československo, Česká republika
StranaPoložkyObdobí
192101Země koruny české, Československo, Česká republika
2124Německo - 3.říše
2125Norsko
2126Rakousko-Uhersko
2127Rakousko
2128Sovětský svaz
2129Spojené státy americké
2130Švýcarsko
2131BLÍŽE NEURČENÉ
2132RŮZNÉ
StranaPoložkyObdobí
202201Rakousko - Uhersko
2208Československo 1918 - 1939
2233Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
2243I. Slovensko 1939 - 1945
2259Korunové poukázky, kolkované Slovensko, 1944-1945
2265Československo 1945-1953
2282Československo 1953-1992
StranaPoložkyObdobí
212301Československo 1953-1992
2307Česká republika 1993
2321Vojenské poukázky spojeneckých armád 1944
2322Nouzová platidla, Tuzex, poukázky atp.
2329Konvoluty
2341Francie
2342Německo
2380Polsko
2383Španělsko
2384USA
2385Různé
StranaPoložkyObdobí
222501ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA 1918 - 1938
2519PROTEKTORÁT Č+M
2520ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA 1945 - 1960
2565ČESKOSLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA 1961 - 1989
2594ČESKÁ REPUBLKIKA
StranaPoložkyObdobí
232601ČESKÁ REPUBLKIKA
2602PUBLIKACE, DEKRETY a FOTOGRAFIE
2620MALÉ STUŽKY (původní) k čs. dekoracím)
2622STUHY (původní) k čs. dekoracím
2624Miniatury čs. dekorací
2636Miniatura dekorace Království Bulharsko
2637Miniatury dekorací RU
2639DEKORACE NEJLEPŠÍCH, VZORNÝCH A ZASLOUŽILÝCH PRACOVNÍKŮ
2649BELGIE - království
2667BULHARSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA
2671DÁNSKO
2672DONĚCKÁ A LUHANSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA od roku 2014
2676FRANCIE
2678ITÁLIE
2681JUGOSLÁVIE
2682NĚMECKO - CÍSAŘSTVÍ ( DO ROKU 1918)
2686NĚMECKO - III. ŘÍŠE
2688NĚMECKO ( SPOLKOVÁ REPUBLIKA )
2689NĚMECKÁ DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA
2691ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ
2692POLSKÁ REPUBLIKA
2694POLSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA
StranaPoložkyObdobí
242701POLSKÁ LIDOVÁ REPUBLIKA
2702PORTUGALSKO
2703RAKOUSKO - UHERSKO
2773Kříže pro poddůstojníky a vojáky za odsloužená léta
2775Čepicové, pamětní a jiné odznaky
2777RAKOUSKO - 1. REPUBLIKA
2778RUSKÁ FEDERACE
2786S S S R
2789ŠVÝCARSKO - konfederace
2791UKRAJINA - od roku 1992
2792U S A
2793VATIKÁN
2794VELKÁ BRITÁNIE

Copyright 2021 Česká společnost přátel drobné plastiky